زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تراز های کنکور آزمایشی پارسه

ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز
من واسم یه سوالی پیش اومده میخواستم ببینم از دوستان کسی هست بتونه بهم کمک کنه؟
میخواستم بپرسم اگر درصد های ۲ نفر در یک درس برابر باشه ایا الزاما ترازهای اون ها در اون درس هم نباید برابر باشه ؟آخه فرمول محاسبه ی تراز برای دو نفر که درصد های برابر دارن هیچ فرقی قایل نشده.ولی تو پارسه دو نفر که درصدهاشون برابره ، ترازهای اون درشون با هم برابر نیست.چرا؟!!!
ممنون میشم اگر کمکم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
سلام.
تاثیر معدل رو هم در نظر بگیرید.
یعنی اگر دو نفر درصد برابر داشته باشند اما معدل نابرابر نمرات ترازشون فرق می کنه .
۰
۰
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
RE: تراز های کنکور آزمایشی پارسه
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  سلام.
تاثیر معدل رو هم در نظر بگیرید.
یعنی اگر دو نفر درصد برابر داشته باشند اما معدل نابرابر نمرات ترازشون فرق می کنه .
آخه تاثیر معدل رو در هر درس که حساب نمیکنن.اول میان میانگین ترازها رو با توجه به ضرایب حساب میکنند بعد معدل رو تاثیر میدن و تراز کل بدست میاد.اگر بخوان واسه هر درس معدل رو تاثیر بدن که کار عاقلانه ای به نظر نمیاد!
۰
۰
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
مگه پارسه معدل ررو هم تاثیر میده??
من زبان دقیقا درصد و حتی تعداد سوالات صحیحو غلطم با رتبه ۱ یکسان بود اما من دوم شدم و ترازم هم ۳۰۰ تا کمتر شد.این به نظرم اشتباه پارسه هس.
پارسال در همین فروم دو نفر از بچه ها به خاطر نزدیک بودن ترازشون رتبشون در کنکور واقعی یکی شده بود.مثلا هردو ۳۱۹ نرم.
پارسه هم باید رتبه یکسان داشته باشه که ظاهرا نداره
۰
۰
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  نظر
آره دقیقا الان داشتم به همین فکر می کردم ...
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط entezari55.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من واسم یه سوالی پیش اومده میخواستم ببینم از دوستان کسی هست بتونه بهم کمک کنه؟
میخواستم بپرسم اگر درصد های ۲ نفر در یک درس برابر باشه ایا الزاما ترازهای اون ها در اون درس هم نباید برابر باشه ؟آخه فرمول محاسبه ی تراز برای دو نفر که درصد های برابر دارن هیچ فرقی قایل نشده.ولی تو پارسه دو نفر که درصدهاشون برابره ، ترازهای اون درشون با هم برابر نیست.چرا؟!!!
ممنون میشم اگر کمکم کنید.

سلام

اینو بدونید تو محاسبه تراز معدل هم دخیله !!! برای اینه که فرق میکنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۳۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close