زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در این مدت کمتر از یه ماه زبان رو چیکار کنم؟ دوستان موفق در کنکور سال های قبل!!!

ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
در این مدت کمتر از یه ماه زبان رو چیکار کنم؟ دوستان موفق در کنکور سال های قبل!!!
لطفا میشه من رو مقادیری راهنمایی کنید؟ که زبان تو این مدت رو چی کار کنیم؟ من خیلی سردر گمم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
سعی کن ۵۰۴ رو بخونی

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: در این مدت کمتر از یه ماه زبان رو چیکار کنم؟ دوستان موفق در کنکور سال های قبل!!!
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سعی کن ۵۰۴ رو بخونی

ممنون
من یادم رفت بگم واسه کنکور ارشد آی تی!
مبتونم بپرسم چرا گفتین ۵۰۴ ؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ق.ظ
RE: در این مدت کمتر از یه ماه زبان رو چیکار کنم؟ دوستان موفق در کنکور سال های قبل!!!
(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ)najme87 نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سعی کن ۵۰۴ رو بخونی

ممنون
من یادم رفت بگم واسه کنکور ارشد آی تی!
مبتونم بپرسم چرا گفتین ۵۰۴ ؟

۵۰۴ مهمه و با توجه به وقتت که الان دنبال گشتن برای انتخاب نیست بشینید بخونید فقط

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: najme87
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
به نظر من زیاد وقتتون رو روی زبان نذارین!!!
محکم بچسبین به مرور و جمع بندی...
تجربه دارم که اینو میگما!!! حالا من که پارسال زبان رو ۴۰-۵۰ درصد زدم چه فرقی به حالم داشت که شما...
با ۴ تا تست ضریب ۴(دروس مشترک) همش جبران میشه

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
سلام.
اگه وقت دارین هرشب ۴تا درس از ۵۰۴ بخونید و این انتظارم داشته باشید که از سوالات شاید نتونید حتی یک سوال رو هم حل کنید، چون برای کنکور ارشد ۵۰۴ به هیچ وجه کافی نیست (لازم هست). من خودم چون تابستون ۵۰۴ رو تموم کردم الان دارم همراه تافل هرشب مقداری مرور می کنم.
به قول mrousta اگه وقت ندارین، مرور و تست برای درسای دیگه رو انجام بدید. موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  به نظر من زیاد وقتتون رو روی زبان نذارین!!!
محکم بچسبین به مرور و جمع بندی...
تجربه دارم که اینو میگما!!! حالا من که پارسال زبان رو ۴۰-۵۰ درصد زدم چه فرقی به حالم داشت که شما...
با ۴ تا تست ضریب ۴(دروس مشترک) همش جبران میشه

ممنون
شرمنده من هی سوال می پرسم.
حالا شما با تجربه ای که دارین خوندن گرامر میتونه فایده ای داشته باشه یا نه؟و نظرتون راجع به خوندن سوال های سال های قبل چیه؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ
اتفاقا" فکر میکنم بازدهی گرامر بیشتر از VOCAB باشه...

اگه بتونید فقط همین ۵ تا سوال گرامر رو درست بزنید خودش میشه ۱۷% و این میتونه شما رو (توی شرایط مساوی در مابقی درسا) جلو بندازه!

من خودم گرامر رو نخوندم چون توی کانون زبان به اندازه کافی خونده بودیم،ولی بچه های کنکوری میگفتن کتاب Grammar Dimension ورژن ۳ واسه گرامر خوبه

اگه همه درسا رو کامل خوندید و وقت اضافی دارید،یه کتاب گرامری بخونید ولی به نظر من همون سوالات کنکور کامپیوتر و آی تی از سال ۸۴ به این طرف میتونه واقعا" براتون مفید باشه

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۱
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
به نظر من برای اینکه بخواین الان وقت بذارین روی لغات زبان، اشتباه بزرگیه
اگه فقط گرامر بخونید و چند تا از سوالای زبان تخصصی رو جواب بدین بهتره
بقیه وقت رو هم رو درسای دیگه بذارید
ولی اگه خواستین لغت بخونید به جای اینکه ۵۰۴ بخونید،(من اگه بودم) فقط تستای سالای قبل و لغات اونا رو بررسی می کردم
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
I do agree with my friend Mahya92. If you just spend only one hour a day on reading the previous master exams and work on the words and the grammar points that are in those exams, it will be so much more useful than trying to memorize 504 or other vocabularies. Try to memorize the words you find in previous exams and revise their grammatical points. Good Luck
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagion , najme87
ارسال: #۱۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
لطفا تمانا میکنم یه نفر کمک کنه.plz
من سال دومه ک کنکور میدم.خدارو شکر بعد از این دو سال به آمادگی خیلی خوبی هم تو مشترک هم تو اختصاصی(هوش) رسیدم.متاسفانه تا الان فرصت شرکت تو بحث ای مانشت رو پیدا نکردم.الان اگه امکانش هست یکی از بچه ها که فکر میکنه تو زبان خیلی قویه یه راهنمایی به من بده.من ۲ ماهه روزی ۳ ساعت زبان میخونم تا الان ۵۰۴ و تقریبا تافل رو کامل + لغات تخصصی کامپیوتر یعنی در کل ۲۶۰۰ لغت رو خوندم متن هم تا اونجایی که تونستم کار کردم اما متاسفانه نمیتونم خوب تست بزنم یعنی نصف تست های درک مطلبی که میزنم غلطه.من امسال ریاضی فقط محاسبات و ۲ بخش اول آمار رو خوندم البته بهترین رتبم تو آزمون آزمایشی ۱ و بدترین رتبم ام ۱۲ هست ولی میدونم که زبان ضریب اطمینانم و بالا میبره.لطفا بگید تو این چند روزه باقیمانده چیکار کنم با این زبان.؟نگید که بی خیالش شم چون اینجوری حسرت وقتی که گذاشتم براش خفم میکنه.ببخشید که زیاد نوشتم.Sad
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close