زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟

ارسال: #۱۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
RE: کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟
(۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  جایی رو می شناسین که ترجمه کارکنه؟خوب باشه(در تهران)
دکتر اموخته کلاسای فن ترجمه دارن
موسسه اموخته توو توحیده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
منم اریان پور رو بهتون پیشنهاد میکنم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ ب.ظ
موسسه سفیر

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ
ببخشید کسی موسسه خوب برای مکالمه در تهران می شناسه؟ کسی که رفته باشه و نتیجه گرفته باشه. ترجیحا تعداد دوره هاش کم باشه.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
سلام
تو مشهد کدوم آموزشگاه خوبه؟
من راه پویندگان و کیش رو می شناسم و رفتم
ممنونم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
سلام بچه ها میخواستم نظر شخصی مو بدم اگه در اصفهان میخواین کلاس آیلتس شرکت کنید کلاسای دکتر کمیلی نرین ایشون و خانمشون بشدت پولکی هستن و خانمش که مسئولیت کلاس ها و مدیریت رو بر عهده داره بشدت بیتربیت و دروغگو وعصبیه و هر دقیقه و هر ثانیه شوهرشو که دکتر کمیلی باشن از بیرون کلاس چک میکنه کافیه بعد کلاس سوال داشته باشی از استاد اجازه سوال پرسیدن نمیده و بشدت روی شاگرد خانم حساسه به خاطر شوهرش فقط قبل از ثبت نام که پولو میخوان با مهربونی و لبخند موختونو میزنن و بعد یک هفته کاملن خودشونو نشون میدن .طول دوره رو دو ماه و نیم فشرده اعلام میکنن در صورتی که دوره خود من پنج ماه طول کشید علتشم مسافرتای خانمش طول دوره بود و توی هفته کلاسو تعطیل میکردند و مثلن خود من که برای آیلتس ثبت نام کرده بودم و برنامه ریزی روی دو ماه و نیم کرده بودم به کلاس رایتینگ تسک وان نرسیدم و حقمو ضایع کردن چند جلسه هم از ریدینگ موند که دیگه گذاشتن هر وقت دلشون خواست تشکیل بدن در نتیجه نه تنها حق من و خیلی از بچه های دیگه ضایع شد و خیلی جلساتمون رو سوزوندن همینطور پولمونم هدر رفت و من صادقانه میگم که داخل اصفهان جاهای دیگه به غیر از پردیس دانش ثبت نام کنید درسته که کلاسا شلوغه ولی شلوغ بودنش حکم مطب دکتری رو داره که الکی الکی شلوغه و فقط پول جمع کنن و هیچی از انسانیت و حق الناس حالیشون نیست در خصوص با کلاسها هم باید بگم که لیستنینگشو خودتون بخونید و تست های کمبریج رو بزنید چون هیچ بازدهی نداشت کلاسش و همینطور ریدینگش که دیگه همه میدونن فقط باید اسکیم و اسکن کنی و خودت تست بزنی و تمرین کنی اسپیکینگش خیلی ابتدایی بود در حد بیگینر و فقط جزوه میده و همون جزوشو روخونی میکنه سر کلاس پس بهتره جزوشو خودتون بگیرین و بخونین امیدوارم تجربیات من برای اصفهانی های عزیز کاربردی داشته باشه ....
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۵ ق.ظ
آقااااااااااا
چه کاریه خب

تو خونه خب بخونیم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میتونید راهنمایی کنید که تو تهران بهترین آموزشگاه برای دوره ایلس کدوم هستش؟؟؟Huh

پیشاپیش سپاس گذار

سلام ...الان به نظر من بهترین موسسه برای آیلتس آموزشگاه بیان برتر هست...کلا تخصصشون آیلتس ۷ به بالاست.خیلی برانرژی پیگیری میکنن تا تورو به نمرت برسونن...Shyحتما سایتشون رو سر بزنید و مشاوره بگیرید. خودشون آزمون آزمایشی هم برگزار میکنند دقیقا مشابه امتحان اصلی خیلی استرس رو کم میکنن...
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میتونید راهنمایی کنید که تو تهران بهترین آموزشگاه برای دوره ایلس کدوم هستش؟؟؟Huh

پیشاپیش سپاس گذار

سلوم. تهرانو نمی دونم ولی من توی مشهد از راشد خیلی شنیدم. البته یکی از اقوام خودمم میره موسسه راشد زبان یاد بگیره میگفت کلاسای آیلتس هم برگزار می کنه و حتی فیلم آموزشی هم داره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۱۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close