زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۲۲۶
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
منم تو تاپیک دیگه ای خیلی مودبانه و صریح گفتم مقصر خود شما هستید لیلا خانم والا به قول شاپری جان بله چنندین باری تلویزیون چند بار رادیو + کل اینترنت این موضوع رو گفتن و ۱۰۰% مقصر فقط و فقط خود شمایید.
به هرحال براتون آرزوی موفقیت دارم .

جای مرد بی ادب زندان است .
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Manix , mohsen_m , شاپری , tesna
ارسال: #۲۲۷
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  دوستان من امروز رفته بودم مرکز آزمون ها درپاسداران حدود ۱۰۰ نفر از جا مانده ها از تکمیل ظرفیت دوم که تراز قبولی هم داشتندآمده بودند و اعتراض خور را کتبا اعلام کردند حتی ما یک نامه کلی نوشتیم و ۷۰ نفر زیر آن را امضا کردیم ولی گفتند زمانی شاید امیدی به ترتیب اثر دادن این درخواست ها باشد که عده زیادی این مشکل را داشته باشند و اعتراض کنند و گرنه هیچ کاری نمی کنند باید بشینید برای سال بعد..پس اگر می خواهید به حق خودتان برسید بی زحمت به مرکز آزمون بروید و اعتراض خود را کتبا اعلام کنید واگر نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید لااقل نامه بفرستید به آدرس مرکز آزمون زمانی برای جاماندگان از تکمیل ظرفیت کاری می کنند که این اعتراض ها خیلی زیاد شود لااقل ۱۰۰۰ تا باشد.یک نامه هم به سازمان مرکزی قسمت بازرسی دهید تا صدای اعتراض ما از این حق خوری به گوش مسئولان برسد اعتراض نکنید حقتان را می خورند یک آبم روش.باید شما یکسال بشینید اون هایی که ترازشان پایین تر از شماست تشریف ببرن دانشگاه.پس بجنبید تا وقت از دست نرفته

من چند روزه مطالب شمارو میخونم ولی نمیخواستم چیزی بگم. اما الان که این لحن شما رو دیدم لازم دیدم جواب بدم!
جوری حرف از حق خوری میزنین انگار که یواشکی تکمیل ظرفیت گرفتن یا انگار فقط فامیلای خودشونو گرفتن حالا خوبه دانشگاه آزاده و هرچی بیشتر دانشجو بگیره به نفعشه
یه هفته ثبت نام کرد سه چهار روز قبل اطلاعیه زدش، بچه ها از روز اول اومدن مانشت از هم کمک میگیرفتن که کدوم شهرو بزنن،
تو اخبار ۳ ۴ بار گفت، تو روزنامه زدن، رادیو گفت ، تو انواع سایتا زدن، همین بچه های مانشت از آبان ماه پیگیر بودن،
حتی ۳ روز تمدید شد!!!!!!!
دیگه چیکار کنن که شما متوجه شین؟؟ بلندگو بردارن تو شهر داد بزنن که آقایون خانوما بفرمایید ثبت نام تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟؟؟؟
الان چطور هرروز تشریف میارین مانشت و با لحنتون به بچه های دیگه توهین میکنید ، اگه در طی ۲ ماه پیش یکی دوبار و هر بار فقط ۵ دقیقه تشریف میاوردین مانشت همه خبرها دستگیرتون میشد
هی بچه ها رو منت کردین ، قسم دادین که ترازاتونو بگین، بچه ها لطف میکردن و جواب میدادن ، شما بجای تشکر قاطی میکردین و توهین هم چاشنیش بود! تقصیر این بچه هاس؟؟ تقصیر این بچه هاس که شما حواستون ۴ ماه پرت بود !!!
نمیخواستم بگم ولی از لحنتون اصلا خوشم نیومد و مجبورم کردین که بگم : صددرصد کم کاری از خودتون بود

لطفا با لحن تندتون به کسی توهین نکنید

اگه اعتراضی دارین ، اعتراضتونو پیگیری کنید ، حقتونه، اما تیکه انداختن درست نیست

با تشکر[b]

واقعا حرف دله من رو زدید ایشون جوری پست زدن که انگار به بقیه گفتن بیاید تکمیل و به ایشون هیچی نگفتن این مدت من هم هی پست هاشون و طرز حرف زدنشون رو تحمل میکردم

drink 8 glasses of water a day

۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , mohsen_m , شاپری , azz , tesna
ارسال: #۲۲۸
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط epmv.)
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
[quote='leila_s' pid='152758' dateline='1357489091']
دوستان من امروز رفته بودم مرکز آزمون ها درپاسداران حدود ۱۰۰ نفر از جا مانده ها از تکمیل ظرفیت دوم که تراز قبولی هم داشتندآمده بودند و اعتراض خور را کتبا اعلام کردند حتی ما یک نامه کلی نوشتیم و ۷۰ نفر زیر آن را امضا کردیم ولی گفتند زمانی شاید امیدی به ترتیب اثر دادن این درخواست ها باشد که عده زیادی این مشکل را داشته باشند و اعتراض کنند و گرنه هیچ کاری نمی کنند باید بشینید برای سال بعد..پس اگر می خواهید به حق خودتان برسید بی زحمت به مرکز آزمون بروید و اعتراض خود را کتبا اعلام کنید واگر نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید لااقل نامه بفرستید به آدرس مرکز آزمون زمانی برای جاماندگان از تکمیل ظرفیت کاری می کنند که این اعتراض ها خیلی زیاد شود لااقل ۱۰۰۰ تا باشد.یک نامه هم به سازمان مرکزی قسمت بازرسی دهید تا صدای اعتراض ما از این حق خوری به گوش مسئولان برسد اعتراض نکنید حقتان را می خورند یک آبم روش.باید شما یکسال بشینید اون هایی که ترازشان پایین تر از شماست تشریف ببرن دانشگاه.پس بجنبید تا وقت از دست نرفته
-------------------------------------------------------
دوست عزیز من تکمیل اول شرکت کردم اما قبول نشدم. ازون روز تا الان هر روز سعی کردم حتی روزی نیم ساعت بیام و پستای بچه ها رو بخونم ببینم چه خبره کسی از تکمیل دوم خبری داره یا نه چون واسم خیلی مهم بود. وقتی هم باخبر شدم شرکت کردم و به لطف خدا قبول شدم.
این چند روزه پستای شمارو پیگیر شدم واست هم خیلی دعا کردم که کاش راهی باشه شمام بتونی قبول شی
اما امشب نظرم عوض شدUndecided
چون این خود شما بودی که پیگیر نشدی... اگه قایمکی به ما گفتن شما حق داری بگی من بی خبر بودم اما تو رسانه ها که چندباری اعلام شد تو همه ی سایتهای خبری و غیره هم این موضوع رو زدن...
هیچ دلیلی بنظر من واسه جاموندن نبوده اما اگرم بوده کمکاری خودتون بوده دلیلی نداره اینجا به کسانی که وقت گذاشتن و پیگیر شدن توهین کنی...اینجا بچه ها از روز اول پیگیر شدن تا سایت ثبت نام باز شه اطلاعاتشونو رد و بدل میکردن .. شمام اگه میومدی یه سر میدیدی که چه خبره...
در هرصورت حالا میدونم شمام ازون دسته آدمهایی هستید که کمکاری خودتونو ضایع شدن حقتون میدونید..
بهتره دیدتو عوض کنی...
در هر صورت برای سال آیندت آرزوی موفقیت دارم

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , aatwo , azz
ارسال: #۲۲۹
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
منم کاملا با شاپری موافقم - مشکل خودتونه که ثبت نام نکردین - بقیه گناهی ندارن که
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۲۳۰
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط leila_s.)
اینکه خیلی سریع در مورد دیگران قضاوت می کنید متاسفم.کاش دیروز میامید مرکزآزمون و می دیدید کسی با تراز ۶۴۰۰ به علت اینکه در همون ۲ هفته که شما می فرمایید مادرش فوت کرده و نه می توانسته بره اینترنت نه اخبار نگاه کنه در ثانی نتوانسته ثبت نام کنه و الان این خانم باید یک سال بشینه و افرادی با تراز خیلی پایین تر برن دانشگاه.در متن اخبار گفته بودن کسانی که در تکمیل اول قبول شدن ولی ثبت نام نکردن می تونن شرکت کنن این آقا با تراز ۶۸۰۰ از embaقزوین قبول شده بود ولی ترازش به تهران نرسیده بود پیرو این خبر چون مشغول تحصیل بوده ثبت نام نکرده الان عده ای از همکلاسی ها یا افراد دیگه با اینکه در یکی از واحد ها مشغول به تحصیل بودند انتخاب رشته کردند و با تراز های خیلی پایین تر از اون در واحد تهران قبول شدند این حق کشی نیست؟خانمی با تراز بالا جون برای معالجه برادرش بااو به خارج کشور رفته بود از این حق محروم شده بود.آقایی با تراز بالا برای کار به عسلویه رفته بود وصبح تا شب سرکار بود ودسترسی به اینترنت وتلویزیون نداشت وقتی به شهرش برگشته بود فهمیده بود.وهزاران فرد دیگر با تراز های بالا که نه به دلیل بی توجهی وپیگیر نبودن بلکه به دلیل مشکلات قانع کننده نتوانسته بودند خبر دار شونداما در مورد من ۲ سال همه وقت و انرژی ام را روی این موضوع گذاشتم آنقدر که برای ارشد غصه خوردم و استرس کشیدم و گریه کردم برای موضوع دیگری وقت نگذاشتم کاش میدانستید مو.قعی که خبر مردودی ام را شنیدم مراخل قبل تا چند روز گریه کردم .پارسال هرروز از ۸ صبح تا ۹ شب کتابخانه می رفتم و درس خوندم و می توانست ترازم خیلی بهتر از این باشد و همون مرحله اول قبول شوم ولی ۲هفته قبل از کنکور آزاد داداشم به طور ناگهانی ایست قلبی کرد و فوت کرد بااون حال داغونم به خااطرزحمتی که کشیده بودم واهمیتی که ارشد برایم داشت در کنکور شرکت کردم من سر جلسه کنکورم همزمان با اینکه اشک بر گونه هام می ریخت داشتم سوالات رو جواب میدادم .بله من نه تنها الان بلکه همیشه لااقل روزی ۲ ساعت به اینترنت وصل میشم ولی نمی دانم شانس بود یا قسمت من که در اوایل آذر تولد برادرزاده ۳ساله ام بود برادری که از دست داده بودمش وهنوز هم غمش برسینه خانواده سنگینی می کند برای اینکه بجه هاش جای خالی پدرشون رو حس نکنن از شمال رفتم به تبریز در همون جا بود که به دلیل سستی و بی حالی شدید به بیمارستان مراجعه کردم که بعد از آزمایشات فهمیدن سم خونم بالاست حتی مشکوک به سرطان بودم که نمی دانید در اون روزها چه حالی داشتم بعد فهمیدن عفونت داخلی دارم ۳ هفته در بیمارستان بودم ودر اون جا دسترسی به اینترنت نداشتم که باخبر شم.حتی سازمان اعلام نکرده بود که قرار است تکمیل دومی در کار باشد همه ناامید از وجود تکمیل دوم بودندواگر نه من به خانواده میسپردم پیگیر اخبار باشند.در ثانی حرف من این است این ها که می خواستند این همه داوطلب پذیرش کنند چرا همان تکمیل اول یا مرخله اول این کار را نکردند ؟تراز مثلا نرم افزار ساری از ۵۹۰۰ اومده رو ۵۱۰۰ این یعنی چی؟اگر وافعا می خواستند این همه دانشجو بگیرند یعنی بعد تکمیل اول نمی دانستند یعنی برای ۲ ماه دیگه معلوم نیست برنامه اشان؟خود پست هارو مطالعه کنید همه می گفتن تکمیل دومی در کار نیست همه ناامید از وجود تکمیل دوم بودند والا اگر وجود تکمیل دوم از سوی سازمان حتمی اعلام شده بود حتما حتی اگرروبه موتم بودم پیگیر می شدیم.من خودم به سازمان مرکز آزمون ها حتی واحد ساری سرزدم گفتم احتمال داره تکمیل دوم باشه با قاطعیت گفتند نه وبه من گفتند برو بشین درس بخون برا سال بعد آدم وقتی انتظار چیزی رو می کشه که رخداد اون رو حتمی بدونه

ولی عده ای دیگه بدلیل متن خبر خود سازمان فکر کرده بودند مردودین تکمیل ظرفیت اول چون انتخاب رشته کردند به طور اتوماتیک در تکمیل دوم شرکت می کنند که واقعا متن خبر رسمی سازمان هم دلیل بر این موضوع است

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: کلیه افراد حاضر در جلسه کارشناسی ارشد سال ۹۱ که در مرحله اول اعلام نتایج (شهریور ماه) موفق به پذیرش در واحدهای دانشگاه آزاد نشده اند و یا افرادی که در مرحله دوم اعلام نتایج پذیرفته شده اند، لیکن در واحد دانشگاهی محل پذیرش ثبت نام نکرده اند، مجاز به انتخاب رشته در این مرحله خواهند بود.داخل پارانتز حتی تاکید کرده مردودین شهریور ماه وگرنه باید مثل اکثر خبرگزاریها که به اشتباه نقل قول این خبرراکردند می نوشت کلیه مردودین سال ۹۱ کارشناسی ارشد در این خبر حرفی از مردودین تکمیل اول نیست خیلی ها به خاطر این خبر با اینکه از ثبت نام تکمیل دوم باخبر بودند با تراز بالا ثبت نام نکردند چون فکر می کردند سازمان اون ها رو خودش در تکمیل دوم شرکت می ده.پس عجولانه در مورد دیگران قضاوت نکنید و حکم ندهید. یک دلیل منطقی دیگر من تقاضای پذیرش خود رو به دانشگاهی ارسال می کنم بعد دانشگاه فرصتی مجدد برای ارسال تقاضای جدید پذیرش می گذارد حالا باید دانشگاه هر چی تقاضای قدیمی براش اومده بریزه دور و از افراد جدید که تازه تقاضای پذیرش دادند پذیرش کنه حتی اگه نمره کلشان خیلی پایین باشه؟کجای دنیا چنین کاری می کنند؟؟؟این که ثبت نام کنندگان در مرحله اول تکمیل ظرفیت در مرحله دوم شرکت داده نشوند زمانی درست بود که مثلا امتحان جدید برگزار می کردین یا امتیاز جدیدی برای ورود به دانشگاه تعریف می کردین که باعث میشد فرقی از لحاظ رتبه علمی بین داوطلبان شرکت کننده در مرحله اول و مرحله دوم وجود داشته باشد تا تقاضاهای قبلی باطل گردد
در حالی که شرایط کوچکترین تغییری نکرده بود
در ثانی پیرو خبر دکتر اقبالی اولویت پذیرش بر اساس نمره کل و انتخاب های دهگانه است .ماهم نمره قبولی رو داریم هم در تکمیل اول انتخاب رشته کردیم واخد های حاضر در مرحله دوم همان واحد های حاضر در مرحله قبل بود زیاد شدند ولی کم نشدند من خودم اگر انتخاب رشته می کردم دقیقا انتخاب رشته ام مثل مرحله قبل بود عینا همان واحدهای قبلی را انتخاب می کردم.

من به همه قبول شدگان با هر نمره ترازی تبریک می گم و امیدوارم موفق باشن و اگر کسی از حرفام ناراحت شد معذرت می خوام قضد توهین نداشتم ولی وقتی کسی را که اومده بود مرکز آزمون با تراز ۴۵۰۰ قبول شده بود دیگه نفهمیدم چه رشته ای تازه طلب کارم بود که من می خوام یه واحد پایین تر قبول شم چون برام دوره انتخاب رشته ام رو بد انجام دادم دلم به حال خودم و امثال خودم سوخت.تراز ۴۵۰۰ یعنی بری آزمون درس هاررو سفید بدی یا منفی بزنی بیای. به خدا از ته دلم گفتم خدایا این کجای انصاف و عدالت هست خودت ناظر بودی پارسال صبح تا شب تو کتابخانه بودم چقدرزحمت کشیدم حالا با اینکه نمره ترازم هم بالاست نرم دانشگاه یکی که زحمت کمتری کشیده ترازشم پایین تر هست بره دانشگاه؟باز خدا عالم و عادل هست باز راضیم به رضای او.واقعااز مرکز آزمون اومدم کلی گریه کردم
۱۱
۳
ارسال: #۲۳۱
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  لطفا بگید الان امیدی هست برای من ؟

یه عده دارن به مرکز آزمون نامه میدن یا حضوری میرن اونجا
شما هم اگه راهتون دوره نامه بدین
ایشالا درست شه

چرااا.... چرا....
۲
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط نگین ارشد.)
لیلا خانم سلام
بیش از این ناراحت نشو و سلامتی خود را به خطر ننداز.قدر سلامتیت را بدان.مطمئن باش تقدیر همین بوده.هنوز هم فرصت های دیگری پیش روی شماست.با این همه ساعت درس خواندن حتما سراسری قبول خواهید شد.تازه دانشگاههای معتبر به صورت مجازی(آموزش محور) هم حتی با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرند.
موفق باشید
۴
۲
ارسال: #۲۳۳
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ق.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  اینکه خیلی سریع در مورد دیگران قضاوت می کنید
لطفا به من پیام بدید.
منتظرپیام شما هستم.

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۱
ارسال: #۲۳۴
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط شاپری.)
لیلا جون هیچ وقت به کار خدا چون وچرا نیار
بدون در پسش یه چیز خیلی خوبی هست در حد معجزه !
من خودم تو چند سال اخیر چندین بار به این نتیجه رسیدم و اثرشو تو زندگیم دیدم ، و عشقم به خدا بیشتر شد...
خدا خودش از خیره بندش خبر داره، ناامیدی گناهه، امیدت به خدا باشه نه به خلق خدا ،گریه هم نکن بگو خدایا هرچی خیره برام پیش بیار.... هرچی خیره!
به امضای آقای هاتف توجه کنید، کل مطلب توشه
فقط خدا،خدا ،خدا

اون مطلب قبلیمم واسه این گفتم که دیدم داری زیادروی میکنی و تازه دی ماه عضو شدی و هنوز با انجمن آشنایی کامل نداری و نیومده ،داری دلخوری ایجاد میکنی! واز اولم گفتم که نمیخواستم جوابی بدم ، اما مجبورم کردی!
بچه های مانشت هم ، که همه با هم دوستیم ، دلگیر شدن، بچه های مانشت همه گلن. اینجا یه انجمن علمیه نه دعوا و توهین!
الانم دیگه ادامه نمیدم جون از بحث بدم میاد
اگه هم ناراحتت کردم عذر میخوام
خواستم فقط یکم به خودت بیای، الانم تو این پست از بالا تا پایین به بچه ها منفی ندین لطفا ،
امیدت بخدا باشه
موفق باشی

چرااا.... چرا....
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , نگین ارشد , farnaz55 , azz
ارسال: #۲۳۵
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ق.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  اینکه خیلی سریع در مورد دیگران قضاوت می کنید متاسفم.کاش دیروز میامید مرکزآزمون و می دیدید کسی با تراز ۶۴۰۰ به علت اینکه در همون ۲ هفته که شما می فرمایید مادرش فوت کرده و نه می توانسته بره اینترنت نه اخبار نگاه کنه در ثانی نتوانسته ثبت نام کنه و الان این خانم باید یک سال بشینه و افرادی با تراز خیلی پایین تر برن دانشگاه.در متن اخبار گفته بودن کسانی که در تکمیل اول قبول شدن ولی ثبت نام نکردن می تونن شرکت کنن این آقا با تراز ۶۸۰۰ از embaقزوین قبول شده بود ولی ترازش به تهران نرسیده بود پیرو این خبر چون مشغول تحصیل بوده ثبت نام نکرده الان عده ای ...................................................
....................................
دوسته عزیز بازم که دارید همون حرفها رو میزنید
ببینید آدم باید وقتی یک موضوع براش مهمه دایم پیگیر و پی جو باشه
وقتی درصده زیادی از یک موضوع باخبر میشن پس بدونید تقصیر از خودتون هست
اینکه یارو خانوادش مریض باشن یا یه عزیزش خدا ناخواسته اتفاقه بدی براش افتاده و یا اینترنتش قطع شده نتونسته بره تو اینترنت ......
یا تلوزیون ندارن!!! یا مسافرت بوده!!! رو نمیشه توجیه کرد
میدونم شما ناراحت هستی اما کوتاهی خودتون بوده چه خواسته چه ناخواسته!!!
همه جا حتی رو شیشه کافی نت ها!!!! هم زده بودن تکمیل...........
یارو امتحان ترم داره فراموش میکنه چه روزی هست یا ماشین گیرش نمیاد برسه سره جلسه بعدا بیاد تقصیر رو بندازه گردن دانشگاه یا دیگران
خوب خبر رسانی شفاف هم اگه نشده بود بازم شما میبایست پیگیر میشدید اینجایی که ما زندگی میکنید این چیزها عادی هست
اینجا خیلی چیزها از روی حساب و کتاب نیست و خبر رسانی با ابهام میشه

drink 8 glasses of water a day

۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , farnaz55 , azz
ارسال: #۲۳۶
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
سلام لیلا جان
اول از همه بابت اتفاقی که واستون افتاده متاسفم
پست هاتون رو توی اکثر تاپیک ها دیدم درکتون می کنم و بهتون حق میدم که ناراحت باشید اما اینو یادتون باشه که خدا ضرر بنده هاش رو نمیخواد و مطمئن باشید که اگه خدا میخواست شما هر جا که بودید هر طور بود خبر تکمیل ظرفیت به گوشتون میرسید
همیشه شاکر باشید بدونید که هیچ کار خدا بی حکمت نیست شاید لیاقت شما بیشتر از این بوده یا یه شهردیگه قبول میشدید و خدایی نکرده توی راه اتفاقی واستون می افتاد و خیلی شاید ها ی دیگه
خیلی از اتفاقا توی زندگیمون می افته که اون لحظه ناراحت میشیم و میگیم آخه چرا؟چرا واسه من؟
ممکنه بعدا جوابمون رو بگیریم و بفهمیم حکمتش چی بوده و ممکن هم هست هیچ وقت نفهمیم چرا،اما مهم اینه که از ته دل به خدا ایمان داشته باشیم و حسش کنیم و هیچ وقت ناشکری نکنیم
الانم نا امید نباش شما از وقتی فهمیدی تلاش خودت رو کردی بقیه رو بسپار به خدا و دست کم نگیرش اگه اون بخواد هر چیزی ممکن میشه
اینجا همه دوستیم و هیچ کس از بی خبری یا قبول نشدن کسی خوشحال نمیشه
من هم برات دعا میکنم امیدوارم توی تمام زندگیت موفق باشی و به آرزوهات برسی

هنگامی که آرزوی چیزی را داری،سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی آرزویت را تحقق بخشی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , شاپری
ارسال: #۲۳۷
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
مطمئن باش حکمت بوده واین به صلاح شما بوده.پس ناراحت نباش و به خدا توکل کن.فکر نکناز قافله جا موندی.من الان تازه ترم ۳ ارشدم.آزاد اونم واحد علوم وتحقیقات.ولی وقتی هیچ امیدی برای آینده شغلی ندارم ،فوق گرفتن بی فایده است.کار های سر کاری رو با لیسانس هم میتونستم انجام بدم.پس خیلی ناراحت نباش.هیچ اتفاق خاصی نیفتاده.ان شالا مشکلت حل بشه.اگه هم نشد ،سالهای بعد.وقت زیاد هست.
۲
۰
ارسال: #۲۳۸
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
از همه دوستان خوبم به خاطر درک و دلداری وهمدردی که انجام دادن ممنونم.امیدوارم همتون هرجایی هررشته ای که برین موفق باشین به خدا وقتی من روز اول خبر قبولی دوستان حتی با ترازهای پایین رو شنیدم خوشحال شدم چون اعتقاد دارم جوان ایرانی هم حق داره مثل همه جوانای دنیا بدون دغدغه استرس بدون اینکه پشت درهای کنکور افسردگی بگیره اشک بریزه بدون اینکه سر برگزاری کنکور موقع اعلام نتایج از استرس قلبش بیاد تو دهنش وبعد وقتی خبرمردودی اش روشنید فکر کنه دنیا به آخررسیده ویه مدت درهاروبه روی خودش ببنده وتوخودش بره،راحت بتونه بره دانشگاه واین همه فشار عصبی نکشه .خوشحالم همه قبول شدن.به حال خودم غبطه خوردم گفتم کاش نمی رفتم تبریز کاش مریض نمی شدم ولی بعد گفتم خواست خدا نباشه جوری کروکورولال می شی که صبح تا شبم جلو تلویزیون و رادیو اینترنت باشی از هیچ چیز باخبر نمی شی.به همه دوستان بگم شکر خدارو به جا بیارین و این موفقیت رو به خودتون نسبت ندین خدا خواسته باخبر شدین و قبول شدین و گر نه می تونستین مثل من و ۲۰۰ نفر دیگه که تومرکز آزمون با چشای خودم دیدم اونم با ترازای بالای ۶۰۰۰ازاین خبر باخبر نشین ووضعیتتون مثل ما باشه حالا هزاران نفر دیگه هم براشون این مشکل پیش اومده.شمام اگر خدا نمی خواست باخبر نمی شدین پس خدا رو شکر کنین و سپاسگذار باشین که فرصت ثبت نام را براتون ایجاد کردوبرای ماهم دعا کنید.یک دختری رو دیدم که اومده بود مرکز آزمون ؟می گفت من چون از وجود تکمیل بهمن ناامید شدم بعد از تکمیل برنامه ریزی کردم برای سال بعد واز صبح ساعت ۸ تا شب ساعت ۱۲ در یک کتابخانه شبانه روزی مشغول درس خواندن شدم نه به اینترنت وصل میشد نه تلویزیون ورادیو گوش می کرد صبح تا شب تو کتابخانه مشغول درس خوندن بود با نرم افزارعلوم تحقیقات فقط چند نفر فاصله داشت اونم با چه ترازی برای اون بیشتر از خودم دلم سوخت خلاصه خدارواز یاد نبرید و شاکرش باشید،ماهم توکل و امیدمان به خداست .هرچه از دوست رسد نکوست.
۷
۱
ارسال: #۲۳۹
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط professional.)
(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  از همه دوستان خوبم به خاطر درک و دلداری وهمدردی که انجام دادن ممنونم.امیدوارم همتون هرجایی هررشته ای که برین موفق باشین به خدا وقتی من روز اول خبر قبولی دوستان حتی با ترازهای پایین رو شنیدم خوشحال شدم چون اعتقاد دارم جوان ایرانی هم حق داره مثل همه جوانای دنیا بدون دغدغه استرس بدون اینکه پشت درهای کنکور افسردگی بگیره اشک بریزه بدون اینکه سر برگزاری کنکور موقع اعلام نتایج از استرس قلبش بیاد تو دهنش وبعد وقتی خبرمردودی اش روشنید فکر کنه دنیا به آخررسیده ویه مدت درهاروبه روی خودش ببنده وتوخودش بره،راحت بتونه بره دانشگاه واین همه فشار عصبی نکشه .خوشحالم همه قبول شدن.به حال خودم غبطه خوردم گفتم کاش نمی رفتم تبریز کاش مریض نمی شدم ولی بعد گفتم خواست خدا نباشه جوری کروکورولال می شی که صبح تا شبم جلو تلویزیون و رادیو اینترنت باشی از هیچ چیز باخبر نمی شی.به همه دوستان بگم شکر خدارو به جا بیارین و این موفقیت رو به خودتون نسبت ندین خدا خواسته باخبر شدین و قبول شدین و گر نه می تونستین مثل من و ۲۰۰ نفر دیگه که تومرکز آزمون با چشای خودم دیدم اونم با ترازای بالای ۶۰۰۰ازاین خبر باخبر نشین ووضعیتتون مثل ما باشه حالا هزاران نفر دیگه هم براشون این مشکل پیش اومده.شمام اگر خدا نمی خواست باخبر نمی شدین پس خدا رو شکر کنین و سپاسگذار باشین که فرصت ثبت نام را براتون ایجاد کردوبرای ماهم دعا کنید.یک دختری رو دیدم که اومده بود مرکز آزمون ؟می گفت من چون از وجود تکمیل بهمن ناامید شدم بعد از تکمیل برنامه ریزی کردم برای سال بعد واز صبح ساعت ۸ تا شب ساعت ۱۲ در یک کتابخانه شبانه روزی مشغول درس خواندن شدم نه به اینترنت وصل میشد نه تلویزیون ورادیو گوش می کرد صبح تا شب تو کتابخانه مشغول درس خوندن بود با نرم افزارعلوم تحقیقات فقط چند نفر فاصله داشت اونم با چه ترازی برای اون بیشتر از خودم دلم سوخت خلاصه خدارواز یاد نبرید و شاکرش باشید،ماهم توکل و امیدمان به خداست .هرچه از دوست رسد نکوست.
متشکرم از اینکه پیام دادید. پیام خصوصی شما بسته است و من نمیتوانم پاسخ بدهم.

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۱
ارسال: #۲۴۰
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
من چون تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم.تنها کاری که می تونید انجام دهید این هست که نامه خودتون رو به مرکز آزمون بفرستین کسانی که اومده بودن به مرکز آزمون از جمله من از شهرهای دور و نزدیک فقط تونستیم نامه خودمون رو به مرکز آزمون بدیم ولی چون بقیه طبقات سازمان قرنطینه هست نمی شود کسی را دید یا با کسی صحبت کرد فقط نامه می شود داد به ما هم گفتن ۲ یا ۳ هفته دیگر جواب می دهیم.گفتن اگر درخواست ها واعتراض ها ی زیاد ی به سازمان بیاد شاید یه تصمیمی برای جاماندگان از تکمیل انجام دهندوالا هیچ کاری نمی کنندما نامه دادیم الان هم فقط دعا می کنیم پس توهم نامه بده
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۸۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۶۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close