زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۹۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ)sharifian68 نوشته شده توسط:  دوستان منم تجارت الکترونیک قزوین قبول شدم..
در مورد ذخیره فکر می کنم اینطوریه که هر کی که تو گرایشی بغیر از گرایشی که تو آزمون (موقع ثبت نام اولیه) انتخاب کرده بود قبول شده قبولیشو با عنوان ذخیره اعلام کرده مثلا یکی که از هوش شرکت کرده بود و الان نرم افزار قبول شده براش نوشته ذخیره و منظورش همون قبولی تو گرایشی بغیر از گرایش انتخابی اولیه است. همگی موفق باشید
نه دوست عزیز اینجوری نیست. چون من گرایش تجارت شرکت کرده بودم ولی شبکه قبول شدم و برام نزده ذخیره

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
--------------------------------------------------------------------------------
من ترازم ۵۴۸۰ بود در نرم افزار ولی از ثبت نام تکمیل دوم بی خبر بودم شرکت نکردم بهم می گین کجاها می تونستم قبول شم؟اگه برم سازمان مرکزی کاری می کنن برام؟برام خیلی مهمه ارشد جایی قبول شم.تراز آخرین فرد قبول در گیلان و دماوند و مازندران و بوئین زهرا رو می دونید چند بود؟
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
--------------------------------------------------------------------------------
من ترازم ۵۴۸۰ بود در نرم افزار ولی از ثبت نام تکمیل دوم بی خبر بودم شرکت نکردم بهم می گین کجاها می تونستم قبول شم؟اگه برم سازمان مرکزی کاری می کنن برام؟برام خیلی مهمه ارشد جایی قبول شم.تراز آخرین فرد قبول در گیلان و دماوند و مازندران و بوئین زهرا رو می دونید چند بود؟
۰
۱
ارسال: #۹۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ
۰
۰
ارسال: #۹۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
تو رو خدا کسی نیست یه نمونه کارنامه نرم افزار بزاره من بدونم تراز آخرین فرد قبول در واحد های مختلف چند بوده؟خواهش می کنم کمک کنین
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  --------------------------------------------------------------------------------

تراز آخرین فرد قبولی تو گیلان ۵۱۹۸ بوده من ترازم ۵۱۶۸ بود با اختلاف کمی نیاوردمش البته اشتباهم این بود که انتخاب دوم زده بودم اگه اول میزدمش حتما قبول بودم خلاصه انتخاب ۶ ام واحد کیش قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
مرسی از ژاسختون می شه نمونه کارنامه رو بزارین یا لااقل بگین با تراز ۵۴۸۰ کجا قبول می شدم؟تراز دماوند و مازندران رو ندارین؟
۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
مرسی از پاسختون می شه نمونه کارنامه رو بزارین یا لااقل بگین با تراز ۵۴۸۰ کجا قبول می شدم؟تراز دماوند و مازندران رو ندارین؟تبریک می گم قبول شدین.من چی بگم که اصلا از تکمیل دوم بی خبر بودم و الان که می بینم همه قبول شدن دارم زار زار گریه می کنم از غصه
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
منم تماس گرفتم مرکز آزمون ، بهم گفتن تبریک میگیم ذخیره یعنی قبول یکشنبه دوشنبه برید ثبت نام

منم نرم بوشهر

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pilyo
ارسال: #۱۰۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
من ساکن بابلم اگه برم شنبه تهران سازمان مرکزی کمکم می کنن؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
منم تماس گرفتم مرکز آزمون ، بهم گفتن تبریک میگیم ذخیره یعنی قبول یکشنبه دوشنبه برید ثبت نام

منم نرم بوشهر

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
دوستان کسی در راه رضای خدا آخرین تراز قبولی شهرهایی که می دونین رو بزارین یا لااقل واحدی که قبول شدین.برام مهمه
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
دوستان عزیز ، لطفا هر کی دانشگاه تهران مرکز قبول شده یا ذخیره شده و اطلاعی درباره ثبت نام و اینکه کجا باید بریم داره خبر بده .... متشکر

all of my need is PIL-YO
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
تراز آخرین فرد قبولی نرم علوم تحقیقات خراسان رضوی ۵۲۰۰و رتبه آخرین فرد ۱۹۷
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
کسی می دونه تراز آخرین فرد قبول در نرم افزار مازندران چند بوده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close