زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جعبه لایتنر

ارسال: #۱۶
۲۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ب.ظ
RE: جعبه لایتنر
(۲۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)amironline نوشته شده توسط:  در مورد G5 میتونین از این سایت اطلاعات بیشتری بگیرین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من حرف رو در مورد یکی بودن لایتنر و G5 پس می گیرم!Tongue
با توجه به سایتی که معرفی کردن معلوم میشه که G5 و لایتنر با هم متفاوته و این دکتر که اومده بود دانشگاه ما هم دکتر تقلبی بوده.
من خودم از تکنیک لایتنر استفاده می کنم.
در مورد G5 از توضیحات سایت چیزی که من فهمیدم جی ۵ مراحلش ایناست ۱ ۲ ۵ ۸ ۱۴ درمورد استفاده توضیح سایت یه کم گیج کنندس!
دوستانی که از G5 استفاده کردند و نتیجه گرفتن یه توضیحی در مورد اساس کار اون بدن تا مقایسه کنیم و ببینیم کدوم بهتره برای استفاده.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط پرستو.)
مامانم زمانی که واسه ارشد میخونده G5 رو خریده بود و میگه اون موقع CD اموزشی نداشته و خودش فقط این نکته رو رعایت میکرده که حتما تا ۲۴ ساعت بعد کارتهای خونه اول رو مرور کنه.
الان من تصمیم گرفتم استفاده کنم رفتم سایتش رو نگاه کردم منتها چند تا سوال واسم پیش اومده که از دوستانی که داشتن ممنون میشم راهنماییم کنن.
۱-خونه اول ۱۲ تا ۲۴ ساعت بعد باید تخلیه بشه.خونه های بعد محدودیت زمانی نداره؟
۲-مرحله قابل برداشت خونه های ۲ تا ۵ شامل حال چه کارتهایی میشه؟

هیچ موفقیتی در دنیا اتفاقی نیست.......
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)پرستو نوشته شده توسط:  مامانم زمانی که واسه ارشد میخونده G5 رو خریده بود و میگه اون موقع CD اموزشی نداشته و خودش فقط این نکته رو رعایت میکرده که حتما تا ۲۴ ساعت بعد کارتهای خونه اول رو مرور کنه.
الان من تصمیم گرفتم استفاده کنم رفتم سایتش رو نگاه کردم منتها چند تا سوال واسم پیش اومده که از دوستانی که داشتن ممنون میشم راهنماییم کنن.
۱-خونه اول ۱۲ تا ۲۴ ساعت بعد باید تخلیه بشه.خونه های بعد محدودیت زمانی نداره؟
۲-مرحله قابل برداشت خونه های ۲ تا ۵ شامل حال چه کارتهایی میشه؟
خونه های بعدی محدودین زمانی ندارن
ببین شما هر کارت تازه ای رو که میخونی اگه بلد بودی میذاری تو خونه بعدی پشت بقیه کارتها. درسته؟ پس کارتای جدید کارتای قدیمو هل میدن به جلو.کم کم جلوی کارتا فضاش کم میشه. هر کارتی که به منطقه قابل برداشت میرسه(میدونی که منطقه قابل برداشت به اندازه خونه اوله)، قابل برداشت میشه.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرستو
ارسال: #۱۹
۲۲ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ ق.ظ
جعبه لایتنر
از همون منطق لایتنر استفاده کنید. کارت های خانه اول را هر رو بخوانید. خانه دوم را با یک کاغذ یا مقوا به دو بخش تقسیم کنید. به طور مثال امروز کارت های خانه اول را می خوانید و به خانه دوم منتقل می کنید.(بخش اول خانه دوم). روز بعد مجددا کارت های موجود در خانه اول را می خوانید و در خانه دوم قرار می دهید(بخش دوم خانه دوم). روز سوم می خواهید کارت های خانه اول را بخوانید ولی خانه دوم پر شده. ابتدا کارت های خانه دوم(بخش اول) را خوانده و خانه سوم (در صورت بلد بودن) یا خانه اول (در صورت بلد نبودن) منتقل کنید. حال کارت های بخش دوم خانه دوم را به بخش اول خانه دوم منتقل کنید. حال کارت های خانه اول را بخوانید. برای خانه های ۳و۴و۵ هم به همین صورت عمل کنید. با این تفاوت که خانه سوم به چهار بخش. خانه چهارم به ۸ بخش و خانه پنجم به ۱۶ بخش تقسیم می شود.
موفق باشید.

اگر اشتباه نکنم جی پنج هم دقیقا همین هست. فقط گفته به جای تقسیم بندی خانه‌ها بوسیله یک ورق به اندازهی یک سانتی متر از انتهای هر خانه برداشت کنید. (همون منطقه قابل برداشت).

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرستو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow یک جعبه مداد رنگی !!!!!!! mengan ۷ ۳,۸۳۰ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  لایتنر کاغذی یا اپلیکیشنی A V A ۱۲ ۴,۱۱۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: A V A
  درخواست نرم افزار حفظ کردن لغات (مانند لایتنر) MSZ ۱۸ ۱۴,۹۷۱ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: neginmontazeri
  جعبه های انتقال و شرط در حافظه میکرو zahra2012 ۸ ۳,۸۸۶ ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra2012
  سوال در مورد رابطه تعداد جعبه انتقال و جعبه شرطی و طول ریز دستور mehdirz ۱ ۱,۷۳۲ ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: unicornux
  سوال حالات توزیع K توپ در N جعبه amir2930 ۱ ۱,۵۹۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  دانلود نرم افزار جی ۵ رایگان آموزش به شیوه لایتنر ۵۰۴ و زبان عمومی alavinejad ۷ ۱۱,۴۸۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azadeh419
Smile چاپگر هوشمند در ابعاد جعبه کوچک عرضه شد!-مرداد ۹۱ انرژی مثبت ۰ ۱,۰۳۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  تست جعبه و کارت vijay ۱ ۱,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  نرم افزار جعبه لایتنر mdgh ۶ ۴,۸۴۱ ۲۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mdgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close