زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارزیابی رتبه در پارسه

ارسال: #۱۶
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
RE: ارزیابی رتبه در پارسه
(۰۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  کاش اونایی که قبول شدند رتبه تو کنکور و پارسه رو اینجا بنویسند:-(
من رتبه های پارسم حدودا از ۱۷۰ تا ۵۰۰ هوش بود، کنکور رتبم ۶۵۶ گرایش هوش مصنوعی شد،دانشگاه یزد رباتیک شبانه قبول شدم.
(به نظرم کنکور از تصوری که آزمونهای پارسه در مورد کنکور برام ایجاد کرده بود راحت تر بود،رتبه هام ناامیدم کرده بود، حرفی که خیلی از دوستان میزنن که تو جامعه کم رتبه بالا نتیجش رتبه بالاتر تو کنکوره،به نظرم اشتباهه،همین تصور باعث شد یک ماه قبل کنکور ناامید شدم و دیگه ادامه ندادم،اگر ناامید نشده بودم شاید ... . )

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc
ارسال: #۱۷
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
ارزیابی رتبه در پارسه
رتبه من از بهترین رتبه پارسه ام بهتر بود. البته قابل پیش بینی هم بود چون با برنامه پارسه پیش نمی رفتم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , teacherpc , mahsa_a3moon
ارسال: #۱۸
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ق.ظ
ارزیابی رتبه در پارسه
یعنی رتبه ی حدود ۱۰۰ پارسه معنیش دورو بر ۵۰۰ هست تو کنکور؟
۱
۱
ارسال: #۱۹
۰۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ
ارزیابی رتبه در پارسه
به نظر من این رتبه ها فقط مشخص میکنه چقدر مطالب رو حتی سطحی خوندین و نه اینکه چقدر رو دروس تسلط دارین.
چون اگه به سوالات نگاه کنین می یینین تو هر ازمون ۲۰% سوالات شاید در حد سوالات کنکور باشه و بقیه مثل سوالات پایان ترم کارشناسی هستن.و یا سوالات تکراری کنکورای سال گذشته که با نگاه بهشون گزینه صحیح براتون تداعی میشه.چون از قبل حلش کردین.

پس نمیشه این رتبه ها رو به عنوان یک شاخص برای مقایسه با رتبه کنکور در نظر گرفت
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
ارزیابی رتبه در پارسه
رتبه ۱ سخت افزار ۹۱ هم کلاسیم بود... رتبه های پارسه اش همه ۱ و ۲ بود. کسایی هم بودن که اینجوری توی پارسه تک رقمی شدن و توی کنکور اصلی حتی ۳ رقمی شدن. پس هیچ حساب و کتابی نداره. کسی که میگه "حتی رتبه های تک رقمی پارسه نباید روی رتبه دو رقمی کنکور حساب کنند" معلومه فاصله زیادی با رتبه های برتر داره حتی توی پارسه ...
۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۰۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  موضوع: سیستم نظارت و ارزیابی (M&E) SepidehP ۰ ۱,۳۳۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: SepidehP
  ارزیابی k بخشی در یادگیری ماشین computerman ۲ ۳,۰۲۹ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: computerman
  مدل سازی و ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری stillbirth ۰ ۲,۹۰۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: stillbirth
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۷۲۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  چگونه مقاله isi خود را ارزیابی و منتشر کنیم؟ سیدرضا بازیار ۰ ۱,۵۰۶ ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  نرم افزار با رتبه ۲۳۸۳ و ای تی با رتبه ۶۲۹۶ کجا قبول میشم؟ kamelia6565 ۰ ۱,۳۰۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kamelia6565
  چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش masoud67 ۱۵۵ ۹۲,۶۰۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: prosaied
  مقاله ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری mahdiyaghobi95 ۰ ۳,۳۳۷ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdiyaghobi95
Thumbs Up درس ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری یا همون Computer Performance Evaluation کنکوری ۸ ۱۴,۲۸۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: gogooli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close