زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات هوش مصنوعی پیشرفته

ارسال:

roz1 پرسیده:

سوالات هوش مصنوعی پیشرفته

[attachment=8430]سلام دوستان.
از مبحث شبکه عصبی و منطق فازی یه سری سوال تو جزوه امون هست که من براشون به جواب قطعی نرسیدم.
میشه شما عزیزانی که این درس رو داشتید و یا دارید یه نگاهی به سوالات بندازید و نظرتون رو راجع به جوابهاش بگید؟
حتی اگه بتونید در حل قطعی یک سوال هم بهم کمک کنید ممنون میشم.مخصوصا سوال۳ که واقعا من تو حلش گیر کردم و چون کدنویسی بامتلب بلد نیستم نتونستم حلش کنم.
اگه میتونید لطفا مشارکت کنید و کمکم کنید.
از همه دوستان متشکرم.
منتظر جوابها و نظراتتون هستم.

فایل‌(های) پیوست شده
Tamrin.zip
اندازه فایل: ۳۳/۵۳ KB
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

jalaldoth پاسخ داده:

RE: سوالات هوش مصنوعی پیشرفته

سلام به بر و بچ

راجع به سوال ۱: تابع And به یک تابع احتیاج داره که ورودی ها را به دو دسته تقسیم کنه که هم تابع step-hardlim و هم تابع sign-hardlims می تونن این کار رو بکنن(البته باید تابع AND را طوری تعریف کنید که به جای ۰ ، -۱ را قبول کنه)

پس به طور کلی باید درست باشه!؟ Blush
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۵۵ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close