زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع درس پایگاه داده پیشرفته

ارسال:

amku پرسیده:

درود
منبع درسی پایگاه داده پیشرفته چه کتابی هستش
سپاس
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

amku پاسخ داده:

منابع درسی پایگاه داده پیشرفته و پیشنهاد تحقیق

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها منبع درس پایگاه داده پیشرفته چیه؟
برای دانشگاه های مختلف که تو سایتشون نوشته ولی منبع رو مشخص نکردن

درود
دانشگاه های دیگه رو نمی دونم اما تو دانشگاه ما سرفصل های این درس درباره کنترل همروندی و ترمیم پذیری تراکنش ها الگوریتم های قفل گذاری و ... هستش. می تونید فصلی ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ کتاب elmarsi رو بخونید. البته برای دنباله درس بخش advanced topic کتاب c.j.date هم گفته میشه.

۰
ارسال:

elenaaaaa پاسخ داده:

منابع درسی پایگاه داده پیشرفته و پیشنهاد تحقیق

دانشگاه ماکتاب سیلبرشاتس رو درس می ده
از فصل ۹ شروع کردیم

۰
ارسال:

sahar121 پاسخ داده:

دوستان که جواب ندادن!اما من پیدا کردم... فعلا ۴ فصل اول موجوده که بر اساس گودمن نوشته شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:

amku پاسخ داده:

RE: منابع درس پایگاه داده پیشرفته

(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
دوستان که جواب ندادن!اما من پیدا کردم... فعلا ۴ فصل اول موجوده که بر اساس گودمن نوشته شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه منظورتون جزوه زیر هستش، به زودی تو مانشت جزوه دست نویس همین جزوه رو در مانشت قرار می دم.

البته الان جزوش دستم هست ولی باید اسکن کنم و مدتی طول میکشه.
جزوه ی تدریس شده توسط دکتر محسن زاده و به نظرم خیلی قابل فهم تر از جزوه ای هستش که لینکش رو قرار دادید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

sahar121 پاسخ داده:

آره دقیقا همون chapter 1 تا آخر رو استاد ما داره از روش درس میده.... چه خوب که شما دارید.به زودی بعنی مثلا کی؟ :-) این هفته امتحان دارم از ۳ فصل اولش و هیچی هم بلد نیستم... اصلا منبع فارسی هم ندارم که از روش برام قابل فهم باشه..استرس گرفتم شدید...
دکتر محسن زاده که میگید تو نت هست که لینک بدید!؟اگه لینک بدین که خیلی خوبه

۰
ارسال:

sahar121 پاسخ داده:

دوستان اگه یه جزوه ای فایلی از درس پایگاه داده پیشرفته دارند لطف میکنن لینک بدن یا بفرستن!!! تو نت گشتم اصلا پیشرفته نیستن! یا پولی ان یا اصلا ی ایرادی دارند

۰
ارسال:

svk7 پاسخ داده:

RE: منابع درس پایگاه داده پیشرفته

برا ما این کتابه:
Transactional Information Systems
Theory, Algorithms, and the Practice of
Concurrency Control and Recovery
Gerhard Weikum and Gottfried Vossen

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close