تالار گفتمان مانشت
منابع درس پایگاه داده پیشرفته - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع درس پایگاه داده پیشرفته - amku - 22 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ

درود
منبع درسی پایگاه داده پیشرفته چه کتابی هستش
سپاس

منابع درسی پایگاه داده پیشرفته و پیشنهاد تحقیق - amku - 15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها منبع درس پایگاه داده پیشرفته چیه؟
برای دانشگاه های مختلف که تو سایتشون نوشته ولی منبع رو مشخص نکردن

درود
دانشگاه های دیگه رو نمی دونم اما تو دانشگاه ما سرفصل های این درس درباره کنترل همروندی و ترمیم پذیری تراکنش ها الگوریتم های قفل گذاری و ... هستش. می تونید فصلی ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ کتاب elmarsi رو بخونید. البته برای دنباله درس بخش advanced topic کتاب c.j.date هم گفته میشه.

منابع درسی پایگاه داده پیشرفته و پیشنهاد تحقیق - elenaaaaa - 24 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ق.ظ

دانشگاه ماکتاب سیلبرشاتس رو درس می ده
از فصل ۹ شروع کردیم

منابع درس پایگاه داده پیشرفته - sahar121 - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ

دوستان که جواب ندادن!اما من پیدا کردم... فعلا ۴ فصل اول موجوده که بر اساس گودمن نوشته شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: منابع درس پایگاه داده پیشرفته - amku - 02 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ق.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  
دوستان که جواب ندادن!اما من پیدا کردم... فعلا ۴ فصل اول موجوده که بر اساس گودمن نوشته شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه منظورتون جزوه زیر هستش، به زودی تو مانشت جزوه دست نویس همین جزوه رو در مانشت قرار می دم.

البته الان جزوش دستم هست ولی باید اسکن کنم و مدتی طول میکشه.
جزوه ی تدریس شده توسط دکتر محسن زاده و به نظرم خیلی قابل فهم تر از جزوه ای هستش که لینکش رو قرار دادید.

منابع درس پایگاه داده پیشرفته - sahar121 - 02 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ

آره دقیقا همون chapter 1 تا آخر رو استاد ما داره از روش درس میده.... چه خوب که شما دارید.به زودی بعنی مثلا کی؟ :-) این هفته امتحان دارم از ۳ فصل اولش و هیچی هم بلد نیستم... اصلا منبع فارسی هم ندارم که از روش برام قابل فهم باشه..استرس گرفتم شدید...
دکتر محسن زاده که میگید تو نت هست که لینک بدید!؟اگه لینک بدین که خیلی خوبه

منابع درس پایگاه داده پیشرفته - sahar121 - 02 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ

دوستان اگه یه جزوه ای فایلی از درس پایگاه داده پیشرفته دارند لطف میکنن لینک بدن یا بفرستن!!! تو نت گشتم اصلا پیشرفته نیستن! یا پولی ان یا اصلا ی ایرادی دارند

RE: منابع درس پایگاه داده پیشرفته - svk7 - 03 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

برا ما این کتابه:
Transactional Information Systems
Theory, Algorithms, and the Practice of
Concurrency Control and Recovery
Gerhard Weikum and Gottfried Vossen