زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی درسی

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ق.ظ، توسط Doctorwho.)
برنامه ریزی درسی
با عرض سلام و خسته نباشیید
ببخشیید اگه ممکنه در مورد مراحل برنامه ریزی درسی توضیح بدهید یعنی بگوید من چطوری برنامه ریزی درسی کنم من خودم دانشجوی ترم ۵ مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد هستم میخوام تو دانشگاه هم بتونم دروس دانشگاهم رو بخونم(یعنی میخوام معدلم بالای ۱۷ بشه باید چیکار کنم)

ببخشیید در کنارش ممکنه در مورد روش مطالعه ی کتاب رو هم توضیح بدهید من هر بار میخونم چند دقیقه بعدش فراموش میکنم

دستتون درد نکنه باتشکر

برنامه ی هفتگی ام دانشگاهم این طوری هستش من این روزها رو به دانشگاه میرم

شنبه: ۸-۱۰ تربیت بدنی / ذخیره و بازیابی اطلاعات ۱۰/۳۰-۱۸ ./ شی گرا ۱۳-۱۵/۳۰/ سیستم عامل ۱۵/۳۰-۱۸

دوشنبه: اندیشه ۸-۱۰ / ریاضضی مهندسی ۱۰/۳۰-۱۳
سه شنبه:مهندسی نرم افزار ۱۳/۳۰-۱۶/۳۰/ کلاس سی شارپ ۱۷-۱۹
چهارشنبه: آزمایشگاه مدار منطقی ۸-۱۰/۳۰/ آزمایشگاه مدار الکترونیکی ۱۰/۳۰-۱۳

من رفت و آمد میکنم از قائمشهر تا دانشگاه مدت رفت و برگشتم روی هم سه ساعت و نیم هستش

خواهش میکنم راهنماییم کنید باتشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
برنامه ریزی درسی
سیستم عامل و ذخیره درس های مهمی هستن و نباید توی ظهر باشن.
آز مدار آسونه فقط باید یکم تفهیم بشه برات.
هر جا سوال درسی داشتی از من بپرس
ذخیره هم کتاب گسترش علوم پایه رو بگیر خیلی خوبه.
درس های سنگین باید صبح بخونی و سبک ها رو عصر
البته باید اول هر درسی سخت هست.یکم بیشتر مطالعه کن .
ریاضی مهندسی کتاب کریمی رو بخون یا جزوه+حل مسائلشو تضمینت می کنه

ضمنا این رفت و آمد شما رو بسیار خسته می کنه.دانشگاهت کجاست ؟گاهی وقتا برو خونه ی دوستایی که خونه دانشجویی دارن.البته بهتره بچه هایی باشن که هم رشته ی خودت باشن وگرنه بی انگیزه میشی.
بذار رو راست بگم عشق و عاشقی رو کلا از سرت کن بیرون.دنبال سیگار و این حرفا هم نرو.
به کسی نگو چی میخونی.
اگه تونستی با استادات صحبت کن بعضی درسا رو غیر حضوری بخون ولی نذار آموزش دانشگاه بفهمه.به استاد بگو حاضر رد کنه برات.
خونه بشین یه ضرب بخون
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط teacherpc.)
برنامه ریزی درسی
شنبه: ذخیره مرور + سیستم مرور + شی گرا مرور نکات و تمرین عملی
یک شنبه: پیش مطالعه ریاضی مهندسی + پیش مطالعه اندیشه{برای روز بعد}
دوشنبه : مرور ریاضی مهندسی + و مرور اندیشه
سه شنبه: تمرین عملی سیشارپ و مرور نکات + مرور نکات مهندسی نرم افزار و کار عملی با نرم افزار رشنال رز
چهار شنبه :نوشتن گزارش کار ازمایشگاه
پنج شنبه:ریاضی مهندسی + اندیشه + مهندسی نرم افزار (مرور)
جمعه : سیستم عامل (پیش مطالعه) + ذخیره (پیش مطالعه) + سیشارپ (پیش مطالعه)

منابع اگه معرفی نکردند
سیستم از حقیقت بخون
ریاضی مهندسی محمود کریمی
سیشارپ از سیدی های اموزشی استفاده کن و کتابهای زبان اصلی
ذخیره اقای روحانی دوتا کتاب داره اونی که حجمش کمتره بگیر و مسائلش رو سعی کن یاد بگیری
مهندسی نرم افزار از پرسمن
----------------------------------------------------------------------------------------
الان چون نزدیک امتحانات هست برنامه بالا واسه ترم بعدت هست!!
چندتا کار بکن
۱- منابعی که استاد گفته بخر
۲- اگه تو درسی غایب بودی یا جزوت خوب نیست از دوستات بگیر من حتی اگه خودم جزوم کامل بود از خانومای کلاسمون میگرفتم و همیشه از هر درس دوتا جزوه داشتم بعضن سوالی تو یه جزوه بود تو جزوه دیگه نبود
۳- از بچه ها بپرس اگه تمرین یا پروژه ای هست که نمیدونی بهت بگن یا بدین کسی براتون انجام بده(البته چون گفتی برات معدل مهمه ممکنه مثلن پروژه ای سخت باشه و نمرت کم بشه پس گاهی شاید نیاز باشه خرج کنی {کاش روزی برسه که استادا پروژه ها رو در حد شاگرداشون بدند من که بخاطر این قضیه جاهای معدلم خراب شده})
۴-تمام مسائل جزوات رو بخون یا گروهی یا تنها و سوالهای که ج نداده استادتون احتمالن بدن تو امتحان پس باید جزوه رو قورت بدی!
۵-اگه استادی باهات لج کرد احتمال خراب شدن معدل دادی حذف پزشکی کن(من خودم از این بند استفاده کردم ترم اخر معدلم رو نجات دادم و شد ۱۹/۲۰)
۶-وقتی نمرات رو میزنن سایت رو چک کن تا اگه استادی نمرتو کم داده اعتراض کنی یا خواهش کنی درستش کنه!!
۷-از بچه های ترم قبلی شیوه ارزیابی استاد رو بپرس و از خود استاد بپرس امتحان تستی هست یا تشریحی
۸-از دوستای درسخون دوری نکن
۹-تو سایت اعتراض نذار نمرت رو خراب میکنن استادا ..حضورن اعتراض کن با روی گشاده!
---------------------------------------------------------
از شیوه Sq4r جهت مطالعه میتونی استفاده کنی تو کتب روش مطالعه هست

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , rtvrtv
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
برنامه ریزی درسی
دوست عزیز معمولا برنامه ریزی برای هر کسی بایید بر اساس روحیات و توانایی وشرایط شخص باشد.
احتمالا خود شما بهترین کسی هستید که با توجه به توانیایی هایتان می تواند برنامه ریزی کند
به نظر من بدون در نظر گرفتن توانایی و شرایط یک شخص برنامه ریزی کردن مخصوصا فشرده می تواند باعث نتیجه عکس و خستگی طرف شود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , teacherpc , deh-ab
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
برنامه ریزی درسی
من خودم وقتی با شرایط خودم برنامه میریزم واسه خودم میمونم تو اجراش. چه برسه که یکی دیگه برنامه بریزه!
میتونی فقط از این برنامه ریزی بقیه تجربه کسب کنی یعنی دقیق ببینی بقیه چیا میخونن و روزی چند ساعت وقت میذارن و.. تا بتونی واسه خودت یه برنامه بنویسی...(دیروز اتفاقا یه سوال مشابهی پرسیده بودم اما نه اینکه مثل شما میخواستم برنامه بنویسن و منم اونو اجرا کنم.. کی از دوستان گفتن مصاحبه های رتبه های برتر مانشت رو بخونم بدونم چیا خوندن و چجوری برنامه ریزی کردن که منم چند تاشو خوندم و منم همین توصیه رو میکنم)
پیشنهادی که من دارم اینه که دقیقا یه روز حساب کن ببین تو روز چیکارا میکنی و چه قدر وقت صرف میکنی...واسه تفریح و گردش و چه قدر درس میخونی... بعد این زمانی که به دست میاد رو تقسیم کن بین دروس تقسیم کن مسلمه تو هر کدوم که ضعیف تر هستید باید وقت بیشتری رو بهش اختصاص بدین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۷۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۸ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close