زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی

ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ق.ظ
سلام
در راستای بهبود دسترسی پذیری فایل‌های الصاقی سیستم دریافت فایل‌های الصاقی از دراپ‌باکس فعال شده است. در آینده نزدیک فایل‌های الصاقی تنها از طریق این سیستم قابل دستیابی خواهند بود.
کیفیت دریافت از سرورهای دراپ‌باکس به مراتب بیشتر از سرور مانشت است، لذا تقاظا دارم که از این به بعد سعی کنید از لینک‌های مستقیم دراپ باکس استفاده نمایید. کاهش بار ترافیکی دانلود سرور سبب افزایش سرعت کلی سایت خواهد شد.

نظرات خودتون رو در مورد این سیستم می‌تونید همین‌جا بیان کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , SaMiRa.e , s.sadri , yasemi , mohammadali1990 , blackhalo1989 , aatwo , eris229
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط admin.)
خبر دیگه هم اینکه: ماکزیمم حجم فایل‌های قابل الصاق به ۶۴ مگ برای فرمت‌های pdf و zip و pptp و doc افزایش پیدا کرد.

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , SaMiRa.e , s.sadri , blackhalo1989 , انرژی مثبت , mfXpert , yasemi , Fardad-A , mohammadali1990 , Aurora , Sunshine Off , aatwo , eris229 , Parva
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
یه توضیح دیگه هم اینکه: ممکنه به خاطر فرآیند کش شدن فایل‌های الصاقی در دراپ‌باکس توی دیدن انجمن توی ساعات آینده کمی کندی مشاهده کنید. این کندی به تدریج با کش شدن فایل‌ها از بین می‌ره و روند کاملاً عادی می‌شه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , mohammadali1990
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی
چه جوری باید از لینک های این سایت واسه اپلود استفاده کنیم؟ منظورم اینه که در هنگام اپلود باید کار خاصی انجام بدیم ؟ (ببخشید من زیاد در این موارد چیزی نمی دونم)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چه جوری باید از لینک های این سایت واسه اپلود استفاده کنیم؟ منظورم اینه که در هنگام اپلود باید کار خاصی انجام بدیم ؟ (ببخشید من زیاد در این موارد چیزی نمی دونم)
سیستم اتوماتیک هست. وقتی فایلی الصاق می‌کنید خودکار روی دراپ‌باکس هم قرار می‌گیره. نیاز به انجام کار خاصی نیست. به دلیل حجم زیاد فایل‌های الصاقی بعد از مدتی لینک‌های مانشت رو بر می‌داریم و کل الصاق‌ها رو روی این سرویس قرار می‌دیم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , انرژی مثبت , mohammadali1990 , Parva
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط unicornux.)
RE: افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی
[undefined=undefined]برای دانلود بعضی لینک ها Error میده.مثلا میخوام فایل الصاقی این لینک و دانلود کنم صفحه زیر میاد.چیکار کنم؟
البته بگم Sign in هم کردم و درست نشد...
لینک :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/undefined]

فایل‌(های) پیوست شده

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۹ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۸ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۹۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۷۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  نشر فایل در بستر شبکه ZOLFAGHAR ۰ ۱,۴۹۶ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ZOLFAGHAR
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۷۸۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۱۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close