زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا

ارسال: #۱۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ق.ظ
RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا
(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  با سلام
من دانشجوی کارشناسی آزاد هستم(کاردانی به کارشناسی ) در بهمن ماه ۹۰ درس خود را در مقطع کارشناسی اغاز کردم تا کنون ۲ ترم و یک تابستان را با معدل بالای ۱۹ سپری کردم و اگر خدا بخواهد در ترم آتی بهمن ماه ۹۱ در ترم ۳ فارغ التحصیل میشوم یعنی ۳ ترمه تمام میکنم رشته ام کامپیوتر نرم افزار است به صورت ناپیوسته
میخواهم بدانم آیا میتوانم در کنکور ارشد ازاد که هفته دیگر دفترچه اش می آید شرکت کنم ؟
همچنین سوال دومم این است که با توجه به مودل بالایم میتوانم در بدون آزمون و اممتازین مودل بالا هم شرکت کنم (هنوز فارغ التحصیل نشدم )اما در خرداد ۹۲ تمام میکنم لطفا بگویید چگونه این کار را انجام دهم چون دانشگاه که جواب جالبی ندادند
همچنین اگر میتوانم با این مودلم آیا من را در رشته مهندسی نرم افزار در ساری میپذیرند یا خیر
سوال سوم این است که ایا مودل بالای ۱۷ و شرایط ان با ممتازین رتبه اول و دوم هر سال ورودی امتیازاتش فرقی دارد یا نه هر دو به یک معنی هستند ؟
پیشاپیش از پاسخ مفیدتان ممنونم

------------------
معدلت بالای ۱۷ هست پس می تونی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما می توانیمBig Grin
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ق.ظ، توسط amirh.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)maryam.h نوشته شده توسط:  با سلام
من دانشجوی کارشناسی آزاد هستم(کاردانی به کارشناسی ) در بهمن ماه ۹۰ درس خود را در مقطع کارشناسی اغاز کردم تا کنون ۲ ترم و یک تابستان را با معدل بالای ۱۹ سپری کردم و اگر خدا بخواهد در ترم آتی بهمن ماه ۹۱ در ترم ۳ فارغ التحصیل میشوم یعنی ۳ ترمه تمام میکنم رشته ام کامپیوتر نرم افزار است به صورت ناپیوسته
میخواهم بدانم آیا میتوانم در کنکور ارشد ازاد که هفته دیگر دفترچه اش می آید شرکت کنم ؟
همچنین سوال دومم این است که با توجه به معدل بالایم میتوانم در بدون آزمون و اممتازین معدل بالا هم شرکت کنم (هنوز فارغ التحصیل نشدم )اما در خرداد ۹۲ تمام میکنم لطفا بگویید چگونه این کار را انجام دهم چون دانشگاه که جواب جالبی ندادند
همچنین اگر میتوانم با این معدلم آیا من را در رشته مهندسی نرم افزار در ساری میپذیرند یا خیر
سوال سوم این است که ایا معدل بالای ۱۷ و شرایط ان با ممتازین رتبه اول و دوم هر سال ورودی امتیازاتش فرقی دارد یا نه هر دو به یک معنی هستند ؟
پیشاپیش از پاسخ مفیدتان ممنونم

دوست عزیز کلا اگه سوالی دارید و جوابی با اطمینان می خواهید مستقیما با سایت روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد در میان بگذارید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی اونچه که من فهمیدم از شرایط بدون آزمون باید دانشنامه شما صادر شده باشه تا اگه قبول شدید اون را ارائه بدید که فکر کنم یه ۶ ماهی طول بکشه چون شما میگید خرداد فارغ التحصیل میشید این دوره پذیرش بدون آزمون شامل حال شما نمی شود نه فقط به خاطر دانشنامه بلکه امور فارغ التحصیلان دانشگاه تون هم باید یک سری اقداماتی جهت ممتازی شما انجام بدهد پس تا فارغ التحصیل نشده اید هیچ کاری انجام نمیشه یعنی در واقع شما در پذیرش بدون آزمون سال بعد می توانید شرکت کنید
پس اگه زودتر می خواهید در کنکور ارشد دانشگاه آزاد قبول بشید در با آزمون شرکت کنید چون هم شرایط بدون آزمون را دیگر ندارد و هم شما تا موقع اعلام نتیجه فارغ التحصیل شده اید
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.h
ارسال: #۱۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا
سلام دوستان
یه سوال داشتم میشه هم تو بدون آزمون شرکت کرد و هم آزمون داد؟
چون من معدلم ۱۷.۰۱ هست فکر نکنم علوم تحقیقات تهران رو بیارم می خواستم بدونم میشه واسه هم بدون آزمون اقدام کرد و هم آزمون داد؟
۰
۲
ارسال: #۱۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
من این ترم فارغ التخصیل میشم
میتونم بدون کنکور شرکت کنم؟
شرایطشو دارم
کاردانی به کارشناسی هم هستم

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۳
ارسال: #۲۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  من این ترم فارغ التخصیل میشم
میتونم بدون کنکور شرکت کنم؟
شرایطشو دارم
کاردانی به کارشناسی هم هستم

با سلام،امسال نمی تونید، شما باید سال بعد اقدام کنید
۴
۳
ارسال: #۲۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوال داشتم میشه هم تو بدون آزمون شرکت کرد و هم آزمون داد؟
بله می تونید

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne
ارسال: #۲۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
سلام دوستان
منم جزو ممتازین هستم
می خواستم بگم بهتون که این دانشگاه آزاد اصلا ارزش نداره چند سال دیگه مثل کارشناسیش کنکورو بر می داره و مدرکش مفت نمی ارزه
من و دوستام که داریم می خونیم برای سراسری
اگرم بخوایم دانشگاه پولی بریم همه دانشگاه های سراسری دارن با آزمون داخلی دانشجو می گیرن
مثل پردیس البرز تهران و دانشگاه علم و صنعت و ....

بنظرم دور دانشگاه آزاد و خط بکشید
۱
۸
ارسال: #۲۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ
بنظرتون فقط دانشجوهای فارغ التحصیل دانشگاه آزاد میتونن تو بدون کنکور شرکت کنن؟من الان دانشگاه دولتی میخونم و معدل ۳ ترمم هم شده بالای ۱۷/ترم یعد هم ترم آخرمه.کارشناسی ناپیوسته هم هستم.
۱
۳
ارسال: #۲۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط rosa.)
بچه ها بدون آزمون چه جوری باید انتخاب کرد اولویت ها بر اساس معدل یا این که هر جایی رو که اول بزنیم شانس بیشتری نسبت به اولویت دوم داره؟یعنی اگه اول قزوین رو بزنم نسبت به علوم تحقیقات تهران شانس بیشتری داره یا اولویت اول و دوم و ... فرق نداره فقط به معدل بستگی داره؟!:-s
دانشگاه خودمون ارشد نداره.

بگین با چه معدلی کجا رو زدین لطفا
از کجا باید بفهمم که نفر اول و دوم دانشگاه هستم یا نه؟!
دانشگاه اعلام میکنه ؟!
۳
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط a_ hosein.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sharifinia.89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم جزو ممتازین هستم
می خواستم بگم بهتون که این دانشگاه آزاد اصلا ارزش نداره چند سال دیگه مثل کارشناسیش کنکورو بر می داره و مدرکش مفت نمی ارزه
من و دوستام که داریم می خونیم برای سراسری
اگرم بخوایم دانشگاه پولی بریم همه دانشگاه های سراسری دارن با آزمون داخلی دانشجو می گیرن
مثل پردیس البرز تهران و دانشگاه علم و صنعت و ....

بنظرم دور دانشگاه آزاد و خط بکشید

آفرین به شما و دوستای شما.
هرکی نظری داره. نظر شما هم محترم. ولی اینو در نظر بگیریر که ممکنه بعضی واحداش ضعیف باشه اما بعضی واحداش از خیلی واحدای سراسرس بهتره.
آزاد قزوین چند ساله داره تو مسابقات رو باتیک روی دانشگاهای گنده رو کم میکنه؟
من مشهدیم.هر سال تو مسابقات ACM خراسان/ آزاد مشهد اول و دوم میشه.و دانشگاه فردوسی با اون همه دب دبه و کب کبه حرفی نداره واسه گفتن.
حالابدون ازمون شده واسه چیه؟ چون بده؟ چون سطحش پایینه؟ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه ولی دلیل اصلیش اقتصاد خراب مردمه.

بعدم دانشگاه فقط راه ونشون میده نه هدفو. من پسر خالم ترم ۳ دانشگاه بیرجند هنوز یاد نداره دوتا پیج PHP بسازه یا دو تا کامپیوتر شبکه کنه!!!
متاسفانه ما ادما فقط دنبال اینیم که کم کاری ها سستی هامون بندازیم به گردن شرایط و....
بعدم این موضوعی که شما مطرح کردی چه ربطی داشت به موضوع تایپیک؟!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.h
ارسال: #۲۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
سلام من معدم ۱۷/۵۰ شده و ۳۱/۴/۹۱ فارغ التحصیل شدم کارای فارغ التحصیلم ۲۵/۹ انجام دادم و گواهی موقت گرفتم ... و گفت جزو ده درصد برتر بودی .....ConfusedConfusedمیتونم برای بدون کنکور شرکت کنم؟Huh
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا
(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)mahbobehmoslemi نوشته شده توسط:  سلام من معدم ۱۷/۵۰ شده و ۳۱/۴/۹۱ فارغ التحصیل شدم کارای فارغ التحصیلم ۲۵/۹ انجام دادم و گواهی موقت گرفتم ... و گفت جزو ده درصد برتر بودی .....ConfusedConfusedمیتونم برای بدون کنکور شرکت کنم؟Huh
سلام دوست عزیز
این ترم شاملت نمیشه یا شهریور ماه یا سال بعد شامل حال شما میشه
بنظرم بزاری برای سال دیگه بهتر باشه
۱
۲
ارسال: #۲۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
بچه ها من معدلم ۱۷/۴۲ هست ولی دانشگاه ازاد نبودم نمیتونم از شرایط بدون کنکور استفاده کنم؟!!!!!
۰
۱
ارسال: #۲۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shila_shams نوشته شده توسط:  بچه ها من معدلم ۱۷/۴۲ هست ولی دانشگاه ازاد نبودم نمیتونم از شرایط بدون کنکور استفاده کنم؟!!!!!

نه فقط دانشگاه آزاد
۱
۲
ارسال: #۳۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
بچه ها کی جواب بدون آزمون امسال میاد؟Cool
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۵۲۹ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۶ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close