زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط a_ hosein.)
معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا
دوستان ممتاز ورودی ۸۷ و ۸۹ (پیوسته و نا پیوسته) بیایین و معدلاتون و اسم واحدتون رو بگید تارنج معدل ها دستمون بیاد و اینکه کجا تصمیم دارین بزنید. Idea
چیزی نمونده به ثبت نام Confused
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا
من معدل یه ترمم شده ۱۷ . قبول نیست ؟ :دی

لطفا لبخند بزنید !
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط a_ hosein.)
RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا
من ۱۸/۶۰
احتمالا آِی تی کرمان میزنم.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
یکی از دوستام معدلش ۱۷ هستش ورودی سال ۸۸ ناپیوسته و ۴ ترمه تموم کرده میتونه شرکت کنه . تا حالا کنور آزاد شرکت نکرده بهمن ۹۰ تموم شده ولی تو مهر ماه ۹۱ رفته تسویه کرده؟؟؟
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان درسخون عزیز.
امروز بالاخره حضوری رفتم مرکز آزمون (تهران-پاسداران) و هر چی سوال تو این دلم مربوط به بدون آزمون (ممتازین-معدل) بود رو پرسیدم.
امیدوارم به درد شما هم بخوره.

۱)از کارشناسش پرسیدم که لطفا آخرین معدل های قبولی IT قزوین (شبکه و تجارت) و کرمان و گرمسار رو بگه.گفتش ما نمیتونیم معدل دقیق روبگیم اما اون طوریکه تو سیستمش بود گفت با معدل ۱۷ و خورده ای قبول شدن قزوین. در موردگرایش پرسیدم. گفت گرایشش رو نمیدونم اما با این معدل قبول شدن قزوین!! کرمان و گرمسار هم با معدل پایین تر!!

۲)در مورد واحد هم گفت اصلا اهمیت نداره که از کدوم واحد مدرک میگیری. یعنی مثلا معدل ۱۸ مشهد ممکنه قبولشه و ۱۷/۹۹ علوم تحقیقات قبول نشه. فقط معدل ملاکه.

۳) دانشنامتون باید صادر شده باشه. یعنی شش ماه از زمان فراغت از تحصیلتون گذشته باشه. یعنی پس امسال فارغ التحصیلان ۸۷ پیوسته(IT پیوسته داره فقط) میتونن شرکت کنند.

۴)تو هر واحد اصلا اهمیتی نداره که نفر چندم هستید فقط معدل مهمه(بجز نفرات اول و دوم فارغ التحصیل برای استفاده سهمیه ممتازی در با آزمون).ممکنه مثلا آزاد نیشابور ۵ تا بالای ۱۹ داشته باشه.در نتیجه شانس نفر پنجم نیشابور ممکنه از نفر اول واحدهای دیگه که معدلشون زیر ۱۹ هست بیشتر باشه.

موفق باشید
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , maryam.h , r.jafari
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط a_ hosein.)
دوستان ممتاز چرا راهنمایی نمیکنید و معدل ها رو نمیگید؟! Huh
۱
۳
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
ورودی های قبل ۸۷ چی نمی تونند شرکت کنند؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  ورودی های قبل ۸۷ چی نمی تونند شرکت کنند؟

دوست عزیز قبلا شرکت کردی؟

بقیه شرایط رو داری؟
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
خوب معدلم بالای ۱۷ هستش
نه قبلا شرکت نکردم
شرایطش دقیقا چی هست؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
ورودی قبل ۸۷ا
دوست عزیز شرایط لازم رو بالا نوشتم.

صرفا با معدل بالای ۱۷ نمیشه شرکت کرد بلکه باید بقیه شرایط مثلا جزو ده درصد و هشت ترمه و.... داشته باشی.

اما این که فارغ التحصیلان قبل ۸۷ میتونند یا نه رو نمیدونم. بهتره این سوال رو از روابط عمومی سازمان بپرسی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۲
ارسال: #۱۱
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
من کارشناسی ۱۷/۲۷ شدم
قبول نشدم
باید شانس داشته باشیم
معدلای بالا زیاد نباشن
البته الان از قبل بهتر شده
دوستم اونموقع ۱۷/۲۸ بود شبستر قبول شد
ورودی ۸۶ بودیم
۳ ترمه هم تموم کردیم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
بچه ها یه سوال;اینهایی که امسال با شرط معدل بالای ۱۷ بدون کنکور میخوان برن ورودی بهمن هستن یا مهر اینده؟ اخه سال قبل که نتیجه ش اسفند اومده بود

سعدیاآنکه هفت اقلیم عالم را نهاد هر کسی را آنچه لایق بود داد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ ب.ظ
RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا
بچه ها کسی می دونه ثبت نامش کیه؟
من معدلم ۱۷/۸۱
یه سوال دیگه:تراز علوم تحقیقات با تهران جنوب رشته ها ی نرم و هوش پارسال چند بوده کدوم شانس قبولیه بیشتری داره؟(نرم یا هوش؟!علوم تحقیقات یا تهران جنوب)
لطفا راهنمایی کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
با سلام
من دانشجوی کارشناسی آزاد هستم(کاردانی به کارشناسی ) در بهمن ماه ۹۰ درس خود را در مقطع کارشناسی اغاز کردم تا کنون ۲ ترم و یک تابستان را با معدل بالای ۱۹ سپری کردم و اگر خدا بخواهد در ترم آتی بهمن ماه ۹۱ در ترم ۳ فارغ التحصیل میشوم یعنی ۳ ترمه تمام میکنم رشته ام کامپیوتر نرم افزار است به صورت ناپیوسته
میخواهم بدانم آیا میتوانم در کنکور ارشد ازاد که هفته دیگر دفترچه اش می آید شرکت کنم ؟
همچنین سوال دومم این است که با توجه به مودل بالایم میتوانم در بدون آزمون و اممتازین مودل بالا هم شرکت کنم (هنوز فارغ التحصیل نشدم )اما در خرداد ۹۲ تمام میکنم لطفا بگویید چگونه این کار را انجام دهم چون دانشگاه که جواب جالبی ندادند
همچنین اگر میتوانم با این مودلم آیا من را در رشته مهندسی نرم افزار در ساری میپذیرند یا خیر
سوال سوم این است که ایا مودل بالای ۱۷ و شرایط ان با ممتازین رتبه اول و دوم هر سال ورودی امتیازاتش فرقی دارد یا نه هر دو به یک معنی هستند ؟
پیشاپیش از پاسخ مفیدتان ممنونم
۱
۱
ارسال: #۱۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
دوست عزیز باید دانشنامه شما آماده شده باشد تا شرایط ثبت نام برای شما اعمال شود.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.h

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۷۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۹۸۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۷۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۴۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۳۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۴۹۲ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۱۶ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close