تالار گفتمان مانشت
معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۲ بیان اینجا - a_ hosein - 02 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ

دوستان ممتاز ورودی ۸۷ و ۸۹ (پیوسته و نا پیوسته) بیایین و معدلاتون و اسم واحدتون رو بگید تارنج معدل ها دستمون بیاد و اینکه کجا تصمیم دارین بزنید. Idea
چیزی نمونده به ثبت نام Confused

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - H3NGAM3H - 02 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

من معدل یه ترمم شده ۱۷ . قبول نیست ؟ :دی

RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - a_ hosein - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ

من ۱۸/۶۰
احتمالا آِی تی کرمان میزنم.

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - mehdi67ma - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ

یکی از دوستام معدلش ۱۷ هستش ورودی سال ۸۸ ناپیوسته و ۴ ترمه تموم کرده میتونه شرکت کنه . تا حالا کنور آزاد شرکت نکرده بهمن ۹۰ تموم شده ولی تو مهر ماه ۹۱ رفته تسویه کرده؟؟؟

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - a_ hosein - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان درسخون عزیز.
امروز بالاخره حضوری رفتم مرکز آزمون (تهران-پاسداران) و هر چی سوال تو این دلم مربوط به بدون آزمون (ممتازین-معدل) بود رو پرسیدم.
امیدوارم به درد شما هم بخوره.

۱)از کارشناسش پرسیدم که لطفا آخرین معدل های قبولی IT قزوین (شبکه و تجارت) و کرمان و گرمسار رو بگه.گفتش ما نمیتونیم معدل دقیق روبگیم اما اون طوریکه تو سیستمش بود گفت با معدل ۱۷ و خورده ای قبول شدن قزوین. در موردگرایش پرسیدم. گفت گرایشش رو نمیدونم اما با این معدل قبول شدن قزوین!! کرمان و گرمسار هم با معدل پایین تر!!

۲)در مورد واحد هم گفت اصلا اهمیت نداره که از کدوم واحد مدرک میگیری. یعنی مثلا معدل ۱۸ مشهد ممکنه قبولشه و ۱۷/۹۹ علوم تحقیقات قبول نشه. فقط معدل ملاکه.

۳) دانشنامتون باید صادر شده باشه. یعنی شش ماه از زمان فراغت از تحصیلتون گذشته باشه. یعنی پس امسال فارغ التحصیلان ۸۷ پیوسته(IT پیوسته داره فقط) میتونن شرکت کنند.

۴)تو هر واحد اصلا اهمیتی نداره که نفر چندم هستید فقط معدل مهمه(بجز نفرات اول و دوم فارغ التحصیل برای استفاده سهمیه ممتازی در با آزمون).ممکنه مثلا آزاد نیشابور ۵ تا بالای ۱۹ داشته باشه.در نتیجه شانس نفر پنجم نیشابور ممکنه از نفر اول واحدهای دیگه که معدلشون زیر ۱۹ هست بیشتر باشه.

موفق باشید

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - a_ hosein - 15 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ

دوستان ممتاز چرا راهنمایی نمیکنید و معدل ها رو نمیگید؟! Huh

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - white bird - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

ورودی های قبل ۸۷ چی نمی تونند شرکت کنند؟

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - a_ hosein - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  ورودی های قبل ۸۷ چی نمی تونند شرکت کنند؟

دوست عزیز قبلا شرکت کردی؟

بقیه شرایط رو داری؟

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - white bird - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ

خوب معدلم بالای ۱۷ هستش
نه قبلا شرکت نکردم
شرایطش دقیقا چی هست؟

ورودی قبل ۸۷ا - a_ hosein - 16 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ

دوست عزیز شرایط لازم رو بالا نوشتم.

صرفا با معدل بالای ۱۷ نمیشه شرکت کرد بلکه باید بقیه شرایط مثلا جزو ده درصد و هشت ترمه و.... داشته باشی.

اما این که فارغ التحصیلان قبل ۸۷ میتونند یا نه رو نمیدونم. بهتره این سوال رو از روابط عمومی سازمان بپرسی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - salehi57 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

من کارشناسی ۱۷/۲۷ شدم
قبول نشدم
باید شانس داشته باشیم
معدلای بالا زیاد نباشن
البته الان از قبل بهتر شده
دوستم اونموقع ۱۷/۲۸ بود شبستر قبول شد
ورودی ۸۶ بودیم
۳ ترمه هم تموم کردیم

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - sa16ra - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ

بچه ها یه سوال;اینهایی که امسال با شرط معدل بالای ۱۷ بدون کنکور میخوان برن ورودی بهمن هستن یا مهر اینده؟ اخه سال قبل که نتیجه ش اسفند اومده بود

RE: معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - rosa - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

بچه ها کسی می دونه ثبت نامش کیه؟
من معدلم ۱۷/۸۱
یه سوال دیگه:تراز علوم تحقیقات با تهران جنوب رشته ها ی نرم و هوش پارسال چند بوده کدوم شانس قبولیه بیشتری داره؟(نرم یا هوش؟!علوم تحقیقات یا تهران جنوب)
لطفا راهنمایی کنید.

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - maryam.h - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ

با سلام
من دانشجوی کارشناسی آزاد هستم(کاردانی به کارشناسی ) در بهمن ماه ۹۰ درس خود را در مقطع کارشناسی اغاز کردم تا کنون ۲ ترم و یک تابستان را با معدل بالای ۱۹ سپری کردم و اگر خدا بخواهد در ترم آتی بهمن ماه ۹۱ در ترم ۳ فارغ التحصیل میشوم یعنی ۳ ترمه تمام میکنم رشته ام کامپیوتر نرم افزار است به صورت ناپیوسته
میخواهم بدانم آیا میتوانم در کنکور ارشد ازاد که هفته دیگر دفترچه اش می آید شرکت کنم ؟
همچنین سوال دومم این است که با توجه به مودل بالایم میتوانم در بدون آزمون و اممتازین مودل بالا هم شرکت کنم (هنوز فارغ التحصیل نشدم )اما در خرداد ۹۲ تمام میکنم لطفا بگویید چگونه این کار را انجام دهم چون دانشگاه که جواب جالبی ندادند
همچنین اگر میتوانم با این مودلم آیا من را در رشته مهندسی نرم افزار در ساری میپذیرند یا خیر
سوال سوم این است که ایا مودل بالای ۱۷ و شرایط ان با ممتازین رتبه اول و دوم هر سال ورودی امتیازاتش فرقی دارد یا نه هر دو به یک معنی هستند ؟
پیشاپیش از پاسخ مفیدتان ممنونم

معدلهای بالا ۱۷ برای بدون آزمون ۹۱ بیان اینجا - aryaee - 04 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ

دوست عزیز باید دانشنامه شما آماده شده باشد تا شرایط ثبت نام برای شما اعمال شود.