زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود فیلم ماهواره مهران مدیری (کریسمس ۲۰۱۱)

ارسال: #۱۶
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ
RE: دانلود فیلم ماهواره مهران مدیری (کریسمس ۲۰۱۱)
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  البته خیلی خنده دار نبود ولی بدک نبود ولی واقعا نمیدونم هدف از ساخت این فیلم چی بود آخه تو TV که نمیگذاشتن پخش بشه !!!!
بچه های دانشگاه ما یه کلیپ ساخته بودن من که خیلی خوشم اومد کلی خندیدم یه ۵ باری دیدمش شایدم بیشتر .....
بی زحمت همین کلیپی که میگید را آپلود کنید ما هم یه ۵ باری شایدم بیشتر ،ببینیم بخندیم Smile
آره،تایید میشه!
آخه نی که ما بیکاریم هی حوصلمون سر میره!Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  جالبه ولی چیزی برای گفتن نداره، فقط مسخره کردن محض لس آنجلسی هاست.
اون تیکه ای هم که همش با مسخره بازی روح آریایی، روی آریایی میکرد خیلی مسخره بود! در کل می تونست خیلی بهتر باشه!
من چند شبه دارم هر شب این فیلمو نگا میکنم سیر نمیشم!
خیلی باحال بود اصلا باورم نمیشد کار مهران مدیری باشه!
اگه ParsaNA نگفته بود اون بنفشه خواهه عمرن نمیشناختمش،اون یه تیکه که در مورد خروج از ایران بدون پاسپورت دارن با هم صحبت میکنن هم ته خندس.
در ضمن خیلی هم تو سایتا سرو صدا کرده و خیلی‌ها مدیریو بردن زیر سوال ولی خداییش کارش درسته.
اتفاقا ما هم با بچه‌ها شبی یه دور میشینیم میبینیمش! هر شب هم یه مورد جدید از تو دیالوگ پر موردش پیدا میشه! معلوم نیست اصلا هدفش از این دیالوگا چیه!

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۱۸
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
جالبه برای مسئله دموکراسی در ایران به جای راه حل نظامی راه حل گیاهی را توصیه می کنه ..Big Grin

.... Loading
ارسال: #۱۹
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  البته خیلی خنده دار نبود ولی بدک نبود ولی واقعا نمیدونم هدف از ساخت این فیلم چی بود آخه تو TV که نمیگذاشتن پخش بشه !!!!
بچه های دانشگاه ما یه کلیپ ساخته بودن من که خیلی خوشم اومد کلی خندیدم یه ۵ باری دیدمش شایدم بیشتر .....
بی زحمت همین کلیپی که میگید را آپلود کنید ما هم یه ۵ باری شایدم بیشتر ،ببینیم بخندیم Smile
فعلا نمیشه چون باید cut اش کنم و ..... انشاالله بعد از کنکور.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۰
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
فعلا نمیشه چون باید cut اش کنم و ..... انشاالله بعد از کنکور.
مرسی و قول بدید سانسورش نکنید Big Grin

.... Loading
ارسال: #۲۱
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
نه چیزی واسه سانسور نداره.یه کلیپ دیگه هم دارم دانشجوییه اگه پیداش کنم آپ میکنم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۲
۲۴ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  جالبه ولی چیزی برای گفتن نداره، فقط مسخره کردن محض لس آنجلسی هاست.
اون تیکه ای هم که همش با مسخره بازی روح آریایی، روی آریایی میکرد خیلی مسخره بود! در کل می تونست خیلی بهتر باشه!
من چند شبه دارم هر شب این فیلمو نگا میکنم سیر نمیشم!
خیلی باحال بود اصلا باورم نمیشد کار مهران مدیری باشه!
اگه ParsaNA نگفته بود اون بنفشه خواهه عمرن نمیشناختمش،اون یه تیکه که در مورد خروج از ایران بدون پاسپورت دارن با هم صحبت میکنن هم ته خندس.
در ضمن خیلی هم تو سایتا سرو صدا کرده و خیلی‌ها مدیریو بردن زیر سوال ولی خداییش کارش درسته.
اتفاقا ما هم با بچه‌ها شبی یه دور میشینیم میبینیمش! هر شب هم یه مورد جدید از تو دیالوگ پر موردش پیدا میشه! معلوم نیست اصلا هدفش از این دیالوگا چیه!
حالا خوبه گفتی حرفی واسه گفتن نداره!Big Grin
به نظر من یه جورایی تبلیغ قهوه تلخشو کرده!،آخه اکثر بازیگراش تو قهوه تلخم هستن طرف اینو میبینه خوشش میاد میره قهوه تلخو میخره!
ولی واقعا این بازیگرای ما چه استعدادی دارنا!،واقعا که شناگرای خوبین!
یاد اون دیالوگ معروف افتادم که میگفت چه کنیم که اسلام دست و پای مارو بسته!Big Grin
ارسال: #۲۳
۲۶ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ
امروز توی بخش وبگردی ۲۰:۳۰ قسمتهایی از این فیلم رو نشون داد و شبکه هایی هم که به اون صحنه‌ها شباهت داشت (یا از روی اون ساخته شده بود!) رو نشون داد!
بعدش هم نشون داد که مجری یکی از اون شبکه‌ها بعد از دیدن این فیلم جلوی دوربین گفته که من پشتم لرزید و دیگه نمیام جلوی دوربین!!!!!!!

(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۴
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ ق.ظ
وای که چقدر از ۲۰:۳۰ بدم میاد

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۲۵
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۰۸ ق.ظ
آره پا توی کفش همه میکنن.

(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۶
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۳۳ ب.ظ
Huhاینقدر تعریف کردین از فیلمش دانلود کردم دیدم.
جالب نبود. برای وقت هایی خوبه که اصرار شدید داشته باشی که وقتتو هدر بدیTongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۹۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۳ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close