زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی و کمک !!!!!!! نصب نشدن آنتی ویروس

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
سلام دوستان
uninstal نشدن و install نشدن مجدد آنتی ویروسnod 32 esat smart scurity
من نرم افراز نود ۳۲ ورژن ۵ را روی سیستمم نصب کرده بودم چندماهی بود که خیلی خوب کار میکرد تا اینکه پیام میامد باید ورژن جدیدش که نسخه ۵/۲/۱۹ را باید نصب کنم تا آنتی ویروس مجددا فعال بشه وقتی که میخواستم ورژن قبلی را پاک کنم پاک نمیشد و این پیام می آمد :
A network error occurred while attempting to read from the file :c:\windows\installer\ei_b9bd.msi
سعی کردم که کلا نرم افزار که پاک کنم که اینکار هم امکان پذیر نبود و باز هم همان پیام قبلی را میداد (shift+del )
در ضمن سعی کردم با استفاده از نرم افزارهای uninstaller مانند ccleaner یا Revo Uninstaller Pro و یا این نرم افزار Ashampoo uninstaller 4.4 پاکش کنم که نشد که که نشد SadSadSad
اعصابم خورد شده نمیدونم چکارش کنم از طرفی هم نمیخوام ویندوزم را عوض کنم و الان رو سیستم آنتی ویروسی هم ندارم و نمیتوانم هیچ آنتی ویروس دیگری نصب کنم تا این پاک نشود حالا چکار کنم !!!!؟؟؟SadHuh
اگه ایده ای به ذهنتان میرسد ممنون میشم راهنمایی فرمایید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: راهنمایی و کمک !!!!!!! نصب نشدن آنتی ویروس
سلام
من یه ایده دارم یه دفعه با همین مشکل مواجه شدم که nod32 از سیستم پاک نمیشد!ولی ورژن ۵ نبود!
اما چاره اش پیدا کردم Wink
فایل واستون همینجا آپلود میکنم از خود سایت nod32 دانلودش کرده بودم.

شاید مشکل شما رو هم حل کنه.

فایل‌(های) پیوست شده
nod32removal.zip
اندازه فایل: ۱۷۱/۳۲ KB

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Girbert , انرژی مثبت
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
من یه ایده دارم یه دفعه با همین مشکل مواجه شدم که nod32 از سیستم پاک نمیشد!ولی ورژن ۵ نبود!
اما چاره اش پیدا کردم Wink
فایل واستون همینجا آپلود میکنم از خود سایت nod32 دانلودش کرده بودم.

شاید مشکل شما رو هم حل کنه.

سلام خوشحالم کردید خداخیرت بده میرم امتحانش میکنم انشالله که درست بشه جوابشو میام میگم .
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
شما همون در ابتدا باید با یوزر و پسورد اپدیت رو انجام میدادید
در ضمن در این مواقع شما میتونید از safe mode اقدام به حذف کامل کنید
دوستان اگه استقبال کنن یه تاپبک بزنم برای یوزر پسورد های این انتی ویروس که بقیه بتونن استفاده کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Girbert
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام باز هم تشکر
فایل شما را اجرا کردم اما متاسفانه نود پاک نشد و نصب هم نشد و برایم آن فایلی که گذاشتید این پیغام می
آید
دو پیام می آید که پیام اولش را که بله میزنم پیام دوم هم به صورت لینک پیوست می آید .

ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
شاید سازگار نبوده باهاش!
از همون safe mode که دوستمون گفتن اقدام کنید شاید بشه حذف کرد
راههای دیگه هم که بشه برنامه ها رو از رجیستری ویندوز پاک کرد:

از منوی start وارد برنامه run می شویم و فرمان regedit را وارد می کنیم . وارد رجیستری ویندوز که شدیم .

مسیر های زیر را به ترتیب طی می کنیم .

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/ MICROSOFT/ WINDOWS/ Current Version/ Uninstall

حالا در لیست uninstall در قسمت پایین سمت چپ لیست تمامی برنامه هایی که ما نصب کردیم مشاهده می شود . برنامه مورد نظر خود رو انتخاب می کنیم راست کلیک می کنیم و گزینه delete را انتخاب می کنیم .

حالا پوشه برنامه رو از Program Files پاک می کنیم.
(منبع)

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط Pakzad.)
با برنامه PC Tools Registry Mechanic رجیستری ،اسکن کنید. تا رد پای به جا مانده از برنامه تون پاک شود.

برای پاک کردن برنامه هاتون از Your Uninstaller! استفاده کنید.

برای اسکن سیستمتون بابت فایلهای غیر ضروری از CCleaner که اشاره کردید خوبه ،در کنارش میتونید از TuneUp Utilities

استفاده کنید که از قسمت TuneUp 1-Click Maintenance برای پاک کردن فایلهای Temp , رجیستری... استفاده کنید.

========

لینک زیر را مشاهده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک هم مشاهده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط Girbert.)
از همه دوستان که لطف داشتند بی نهایت تشکر میکنم به هر حال سرنخ ها و راهنمایی ها شما کارساز شد و توانستم پاکش کنم . Smileیه فایل با فرموده های شما سرچ زدم گرفتم سازگاری پیدا کرد رفتم داخل safe mode و اجراش کردم بعد حرف y را تایپ کردم و اینتر زدم به طور کامل پاک شد و هم اکنون میتوانم نصبش کنم
روش و فایلی که برای پاک کردنش استفاده کردم را از لینک زیر گرفتم

باز هم از همه شما تشکر فراوان میکنم راهنمایی هاشما باعث شد ایده بگیرم و بتوانم مسئله را حلش کنم از تک تک شما تشکر فراوان و قدردانی را دارم .SmileHeart

برای آپدیت نود کافی است تو گوگل بنویسید گردو و سرچ را بزنید اولین لینک در مورد آپدیت روزانه نود را بهتون میده البته بعضی روزها یوزر و پسوردهاش کار نمیکنه ولی تقریبا میشه گفت در طول سال کار میکنه لینکش را هم براتون میزارم امیدوارم مفید باشه

ازهمه لینک های خوبی هم که معرفی فرمودید ممنونم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۲۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۷۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۹ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۲۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۷ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  خطا در نصب پرستاشاپ fas ۰ ۱,۹۵۴ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: fas
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۹۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نصب نرم افزار prezi virtual girl ۱ ۱,۹۱۷ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close