زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل تشریحی خودآزمایی ها کتاب پارسه

ارسال:

javadjj پرسیده:

حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه

سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید
تو سایت مهندس طورانی هم نوشته بزودی راه اندازی خواهد شد این حل های تشریحی رو اگه کسی داره بی زحمت بزاره رو نت ما هم استفاده کنیم

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

یعنی شما کل تستهای آمار (برق، کامپیوتر و ... )رو زدین که حالا رفتین سراغ خودآزمایی‌ها ؟!!!

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

افاق من الان دور دوم تست هاش هستم من امسال امار رو خیلی خوندم روز در میون ۶ ساعت حال فکرشو بکن هنوز کتاب ایوزیان(کتاب دوجلدی معروف که بیشتر صنایع میخونن واقعا نکات خوبی داره) رو هم بررسی کردم الان رسیدم به این خود آزمایی‌ها که خوب کلید داره اما میخوام پاسخ تشریحی هم داشته باشم

اگه دوستان از سال قبل دارند حتما برای ما لود کنند

ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

RE: حل تشریحی خودآزمایی‌ها کتاب پارسه

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  افاق من الان دور دوم تست هاش هستم من امسال امار رو خیلی خوندم روز در میون ۶ ساعت حال فکرشو بکن هنوز کتاب ایوزیان(کتاب دوجلدی معروف که بیشتر صنایع میخونن واقعا نکات خوبی داره) رو هم بررسی کردم الان رسیدم به این خود آزمایی‌ها که خوب کلید داره اما میخوام پاسخ تشریحی هم داشته باشم

اگه دوستان از سال قبل دارند حتما برای ما لود کنند
ایول من که تستهای علوم کامپیوترشم حوصله ندارم بزنمBig Grin
پس زحمت این ۲ سوالم بکشیدConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به بچه های پارسال حل تشریحی آمار رو ندادن!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

delta پاسخ داده:

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید
تو سایت مهندس طورانی هم نوشته بزودی راه اندازی خواهد شد این حل های تشریحی رو اگه کسی داره بی زحمت بزاره رو نت ما هم استفاده کنیم

من حل تشریحی امار را دارم به ایمیلتون میفرستم

ارسال:

parsaNA پاسخ داده:

(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید

دوست عزیز‌، شما که داری لطف می کنی‌، خوب اینجا هم بذار تا بقیه هم استفاده کنند . Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

milad_iq پاسخ داده:

(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۵۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سری تمرینات تو کتاب پارسه اومده که فقط کلید داره و نوشته به سایت برای حل تشریحی مراجعه کنید

سلام
لطفا برای منم بفرستید
shahini.milad@gmail.com

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

منم با پارسانا موافقم .....

۰
ارسال: #۱۰

delta پاسخ داده:

اینم حل آمار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۱۱

hsh88 پاسخ داده:

ممنون مجبور شدم به خاطر این دانلود بیام واقعا ممنون

۰
ارسال: #۱۲

zr2358 پاسخ داده:

این سوالا مال کجای کتابه؟
چرا کتاب من این سوالا رو نداره
میشه اگه کسی لینک سوالات یا کتابش که این سوالات توشه رو اینجا بذاره؟؟
ممنون میشم

۰
ارسال: #۱۳

pooria_googooli پاسخ داده:

کسی خود سوال های تشریحیش رو نداره ؟

۰
ارسال: #۱۴

marjan2001 پاسخ داده:

اینم خود سوالات خودآزمایی های کتاب آمار پارسه (طورانی):

حلش را هم که دوستان قبلا گذاشته بودن:
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  اینم حل آمار

۰
ارسال: #۱۵

پشتکار پاسخ داده:

خیلی به حال شما دوستان غبطه می خورم.
چقده شما انسان دوستانه به هم دیگه کمک می کنید...
کاش منم کاری از دستم بر می اومد.
انشاالله سال آینده که ارشد قبول شدم و اطلاعاتم بیشتر شد، میام اینجا کمک میدم

۰
ارسال: #۱۶

PaNriis پاسخ داده:

لینک‌ها از کار افتادن ... لطفا دوباره آپلود کنید !

۰
ارسال: #۱۷

khavar_1365 پاسخ داده:

سلام دوستان عزیز مانشتی:
لینک جواب خوذآزمایی آمار کار نمیکنه و داخل سایت مورد نظر نیست.
دوستانی که دارند لطف کنند و دوباره upکنند ممنون میشیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۴۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
  حل تشریحی ارشد نظریه زبان ها و ماشین ها ۹۴ تا ۹۷ Sanazzz ۰ ۳,۴۵۵ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۸۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close