زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قوانین جدید آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ نسبت به ۹۱

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط fazel-d.)
امروز که داشتم سایت سنجش رو نگاه می کردم یکسری قوانین جدید که نسبت به آزمون سال قبل (۹۱) ایجاد شده بود رو براتون فهرست میکنم

نقل قول: تذکر: بر اساس‌ بخشنامه شماره ۴۷/۲ مورخ ۱۰/۱/۸۳ معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به محدود بودن امکانات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌ عالی دولتی و نیز ضرورت توزیع عادلانه امکانات مذکور بین متقاضیان، هر یک از داوطلبان ورود به آموزش‌ عالی در هر یک از مقاطع تحصیلی تنها برای یک بار می‌توانند از امکانات دولتی استفاده نمایند. لذا پذیرفته‌شدن برای بار دوم در دوره‌های روزانه مستلزم پرداخت شهریه معادل دوره شبانه خواهد بود.
نقل قول: تذکر: داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی مندرج در جدول ذیل (اصلی و شناور) می‌باشند و علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند (رشته های که برای این دوره ها پذیرش دارند در جدول ذیل مشخص شده است)، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۵۸/۰۰۰ (پنجاه و هشت هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام نمایند.
اگه به این نوع دانشگاه های علاقه ای ندارید و قصد انتخاب اونها رو ندارید ، هزینه شو واریز نکنید زیرا در تکمیل ظرفیت با نصف این مبلغ می تونید این دانشگاه ها رو انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر می تونید دفترچه شماره یک آزمون ک.ا ۹۱ (صفحه ۵ دفترچه)+
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو از سایت سنجش بخونید

نقل قول: تبصره ۷: داوطلبان‌ شاغل‌ در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای‌ دولتی‌ باید قبل‌ از ثبت‌نام‌ موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط محل کار‌ خود را مبنی‌ بر ادامه‌ تحصیل‌ دریافت‌ و آن را نزد خود نگه دارند.
که پیشنهاد می کنم امیدتون رو واسه دوره های مجازی بگذارید . زیرا کلاسهای دوره های روزانه/شبانه همگب صبح و در طول هفته به صورت پراکنده می باشد. این قانون رو هم می تونید از وزارت علوم پیگیر بشد. این موضوع واسه خودم خیلی مشکل ساز شد. چونکه من هم روزانه قبول شده بودم اما بنا به دلایل غیر منطقی از سوی وزراتخانه و دانشکده منجر به انصرافم از دانشگاه شد.
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , H3NGAM3H , mohammadali1990 , forouzan , M.H.P
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان سنجش باز نوآوری به خرج داد Sad
نمی دونم چیزی که می خوام بگم مربوط به این مبحث هست یا نه ولی چون خودم اینجوری شدم :O گفتم با شما هم share کنم Smile
برای رشته ی فناوری اطلاعات دروس پایگاه داده , هوش مصنوعی و سیستم عامل رو تو یگ گروه با عنوان دروس تخصصی مشترک اونم با ضریب ۲ دسته بندی کردن..الآن این تغییر خوبه یا بد؟؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
دوستان یه سوال

من که تو تکمیل ظرفیت روزانه انتخاب کردم ولی هنوز جوابا نیومده که تکلیف چیه؟ مشکلی تو ثبت نام ندارم که؟

یه سوال دیگه این که اگه تو تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی بیاریم میتونیم بریم ثبت نام و بازم کنکور بدیم
تو این تبصره انگار گفته نمیشه؟!
تبصره ۱: پذیرفته شدگان نهایی رشت ه های تحصیلی دوره شبانه، نیم ه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموز ش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل و
دوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۱ در صورت عدم ثب تنام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط و ضوابط
می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ ثبت نام و شرکت نمایند.
تبصره ۲: پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیم ه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموز ش عالی غیر انتفاعی و
غیردولتی، بین الملل و دوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۱ ، در صور ت یکه دارای قبولی اولیه در دوره روزانه این آزمون (سال
۱۳۹۱ ) باشند، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: قوانین جدید آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ نسبت به ۹۱
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط:  سلام دوستان سنجش باز نوآوری به خرج داد Sad
نمی دونم چیزی که می خوام بگم مربوط به این مبحث هست یا نه ولی چون خودم اینجوری شدم :O گفتم با شما هم share کنم Smile
برای رشته ی فناوری اطلاعات دروس پایگاه داده , هوش مصنوعی و سیستم عامل رو تو یگ گروه با عنوان دروس تخصصی مشترک اونم با ضریب ۲ دسته بندی کردن..الآن این تغییر خوبه یا بد؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ق.ظ
تذکر: بر اساس‌ بخشنامه شماره ۴۷/۲ مورخ ۱۰/۱/۸۳ معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به محدود بودن امکانات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌ عالی دولتی و نیز ضرورت توزیع عادلانه امکانات مذکور بین متقاضیان، هر یک از داوطلبان ورود به آموزش‌ عالی در هر یک از مقاطع تحصیلی تنها برای یک بار می‌توانند از امکانات دولتی استفاده نمایند. لذا پذیرفته‌شدن برای بار دوم در دوره‌های روزانه مستلزم پرداخت شهریه معادل دوره شبانه خواهد بود.

یعنی من که تو دوره ی کاردانی روزانه بودم ، (کارشناسی غیرانتفاعی بودم ) اگر در ارشد ، روزانه قبول شم باید مثل دوره ی شبانه شهریه پرداخت کنم ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shrtwoc , forouzan
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ق.ظ
این خبر مختص امسال نیست و سال قبل هم بوده(دفترچه سال قبل روبرومه) و بچه هایی که امسال روزانه قبول شدن هیچ مشکلی نداشتن.
۲
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط MSZ.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ق.ظ)tbl نوشته شده توسط:  هر یک از داوطلبان ورود به آموزش‌ عالی در هر یک از مقاطع تحصیلی تنها برای یک بار می‌توانند از امکانات دولتی استفاده نمایند.

یعنی من که تو دوره ی کاردانی روزانه بودم ، (کارشناسی غیرانتفاعی بودم ) اگر در ارشد ، روزانه قبول شم باید مثل دوره ی شبانه شهریه پرداخت کنم ؟
گفته در هر مقطع یک بار
یعنی یه بار کاردانی
یه بار کارشناسی
یه بار ارشد و ...

اونی که یه بار ارشد روزانه خونده، اگه به هر دلیلی بخواد یه بار دیگه ارشد بخونه و روزانه قبول شه، باید شهریه بده
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tbl , 8Operation
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
حتی اوناییکه انصراف دادن ؟ ( البته برا سال بعد)

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۶ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  نسبت راست دو زبان fly2000 ۰ ۱,۲۱۱ ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: fly2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close