زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
پذیرش نرم افزار صنعتی اصفهان در تکمیل ظرفیت؟
.....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
فکر کنم چون کسی اطلاعی در این مورد نداره که آیا صنعتی تو تکمیل ظرفیت بر میداره یا نه ؟ من که بعید می دونم برداره. صنعتی دانشگاه مهمی و اگه قرار بود برداره حتما تو دفترچه اولیه می اومد و کار به تکمیل ظرفیت نمی کشید. کلا رشته های کامپیوتر زیاد با تکمیل طرفیت کاری ندارن و به ندرت تو تکمیل ظرفیت اسمش میاد ولی باز احتمالش هست .
اگه تو تکلمیل ظرفیت باشه که خوب تو زمانش اعلام میشه که پارسال ۹ مهر ماه اعلام شد :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و نتایجش هم ۲۶ مهر ماه اومد
اما شرایط تعویض دانشگاه رو من اطلاعی ندارم اما با توجه به مطالب لینک بالا به نظرم چون اوایل پاییز و فقط کمتر از ۱ماه از سال تحصیلی گذشته نباید مشکلی در تعویض دانشگاه رخ بده و از همان سال تحصیلی اول این جایگزینی انجام میشه و ثبت نام شخص از دانشگاه اول کنسل و در دانشگاه دوم ثبت نام می کنه. اما واقعا مطمئن نیستم و دوستانی که که اطلاع دارن کمک کنن.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
من فقط می دونم که فعلا استاد واسه نرم افزار نداره، دکتر سرائی هم واسه این ترم درخواست انتقالی داده به صنعتی شریف.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری
سلام
چند تا سوال درباره تکمیل ظرفیت ارشد سراسری دارم

۱- اگه تو شهریورماه ارشد قبول شم ولی ثبت نام نکنم و منتظر بمونم تا توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم
اما کدرشته های خوبی توی تکمیل ظرفیت پذیرش نداشته باشن بعد امکانش هست که برم همون دانشگاهی که شهریورماه قبول شده بودم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

۲-اگه دانشگاهی که شهریورماه قبول شدم ثبت نام کنم و بعد تکمیل ظرفیت هم شرکت کنم
و بخوام توی کدرشته ای که توی تکمیل ظرفیت قبول شدم درس بخونم
امکانش هست که شهریه ای که واسه دانشگاهی که توی شهریورماه پرداخت کرده بودم رو پس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

۳- دیگه اینکه کسایی که توی تمیل ظرفیت ارشد پذیرش میشن ورودی مهر هستند؟؟؟؟

۴-کسی فایل کدرشته هایی که سال قبل واسه ارشد آی تی پذیرش داشتند رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میدونه با چه رتبه ای تو تکمیل ظرفیت ارشد میشه کجا قبول شد؟؟؟؟؟؟
واینکه زمان شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد سراسری پارسال کی بوده؟؟؟؟؟؟

ممنون از راهنمایی هاتون
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت ارشد سراسری
هیچ کی هیچی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
HuhHuhHuh
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری
اگر شهریور جای قبول بشی اصلا تکمیل ظرفیت نمیتونی شرکت کنی فکر کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: تکمیل ظرفیت ارشد سراسری
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  اگر شهریور جای قبول بشی اصلا تکمیل ظرفیت نمیتونی شرکت کنی فکر کنم

فکر نمیکنم اینطوری باشه ، همه افراد مجاز میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنن.بعنوان نمونه فرض کنید یه دانشگاه خوب تکمیل ظرفیت داشته باشه ، طبیعیه که افرادی که رتبه خوبی کسب کردن اما نه در حد اون دانشگاه ؛ همه در دانشگاه های دیگه پذیرفته شدن پس واضح هست که اینا هم می تونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنند و از اونجایی که رتبه بهتری نسبت به قبول نشدگان مرحله اول دارند ، پس حق با اونهاست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
لطفا در مورد نحوه ی تکمیل ظرفیت راهنمایی کنید
با سلام
من با ۱۰۹۴ دانشگاه بین الملل گیلان قبول شدم ولی از اونجایی که هر ترم تقریبا ۳میلیون شهریه باید بدم ، احتمالا نتونم برم .
دوستان میدونن که تکمیل ظرفیت به چه شکلی انجام میشه؟
باید بریم سایت سنجش ثبت نام کنیم برای تکمیل ظرفیت؟تقریبا نتایجش کی اعلام میشه؟
کسانی که در مرحله اول قبول شدن در تکمیل ظرفیت شرکت داده میشن؟
در کل دوستانی که تجربشو دارن بگن که تکمیل ظرفیت به چه شیوه ای انجام میشه و تقریبا تا چه رتبه ای حد اقل میتونن غیر انتفاعی بیارن؟
با تشکرBlush
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
بچه ها تو رو خدا اگه نمیخواید برید مجازی غیرانتفاعی یا بین الملل الکی تو تکمیل ظرفیت این رشته ها رو انتخاب نکنید،آخه بعضیا واقعا به این رشته محلا نیاز دارند .یکیش خودم که میخوام برم مجازی،پارسال تا ۲۰۰۰قبول شده بودن ولی امسال من با ۱۴۰۰قبول نشدم،که واقعا هم ۱۰۰% مطمین بودم رو قبولیم،چون واقعا بهش احتیاج دارم،و شرایط ایجاب میکنه،لطف کنید الکی انتخاب رشته نکنید شماهایی که رتبه هاتون بالاتره اگه واقعا قصد رفتن ندارید . مرسی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , maryam.sh
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
RE: لطفا در مورد نحوه ی تکمیل ظرفیت راهنمایی کنید
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا اگه نمیخواید برید مجازی غیرانتفاعی یا بین الملل الکی تو تکمیل ظرفیت این رشته ها رو انتخاب نکنید،آخه بعضیا واقعا به این رشته محلا نیاز دارند .یکیش خودم که میخوام برم مجازی،پارسال تا ۲۰۰۰قبول شده بودن ولی امسال من با ۱۴۰۰قبول نشدم،که واقعا هم ۱۰۰% مطمین بودم رو قبولیم،چون واقعا بهش احتیاج دارم،و شرایط ایجاب میکنه،لطف کنید الکی انتخاب رشته نکنید شماهایی که رتبه هاتون بالاتره اگه واقعا قصد رفتن ندارید . مرسی
شما همه مجازی ها و غیر انتفاعی ها رو زدین؟عجیبه قبول نشدین؟
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا اگه نمیخواید برید مجازی غیرانتفاعی یا بین الملل الکی تو تکمیل ظرفیت این رشته ها رو انتخاب نکنید،آخه بعضیا واقعا به این رشته محلا نیاز دارند .یکیش خودم که میخوام برم مجازی،پارسال تا ۲۰۰۰قبول شده بودن ولی امسال من با ۱۴۰۰قبول نشدم،که واقعا هم ۱۰۰% مطمین بودم رو قبولیم،چون واقعا بهش احتیاج دارم،و شرایط ایجاب میکنه،لطف کنید الکی انتخاب رشته نکنید شماهایی که رتبه هاتون بالاتره اگه واقعا قصد رفتن ندارید . مرسی
پس من چی بگم که با ۱۰۹۴ مجازی خواجه نصیر رو و دانشگاه شیرازو نیوردم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط bbc_sh.)
من شریف واحد بین‌الملل رو آوردم . واقعا با ۱۰۹۴ مجازی شیراز رو قبول نشدید؟؟‌ای وای پس پارسال چیکار کرده بودن ؟؟؟!!!! من هنوز توی شوکّم!!!
من تمام رشته شهرارو انتخاب کردم ، دیگه چیزی نموند.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  من شریف واحد بین‌الملل رو آوردم . واقعا با ۱۰۹۴ مجازی شیراز رو قبول نشدید؟؟‌ای وای پس پارسال چیکار کرده بودن ؟؟؟!!!! من هنوز توی شوکّم!!!
آره اولین انتخاب مجازیم مالک بود که رفتم برا مصاحبه ولی قبول نشدم اونجا و بعد از اون مجازی خواجه نصیر بود و شیراز و بعدش دانشگاه بین الملل گیلان
تعجبم از اینه که چطور وقتی با اولین انتخاب مجازیم دعوت شدم برای مصاحبه ، چرا انتخابای بعدیش قبول نشدم
اصلا چرا توی کشور به این بزرگی با این جمعیت با این همه منابع و ثروت های خدادادی و ... نباید کسی تا رتبه ی ۱۰۰۰ دانشگاه روانه قبول بشه؟
آدم این همه بخونه ، ۷ ماه منتظر نتیجه دانشگاه بمونه و عمرش هدر بره ، آخرش با کنکور دولتی دانشگاهی قبول شه که ترمی ۳میلیون فقط هزینه شهریه ی دانشگاهشه؟
چه گناهی کردیم اینجا به دنیا اومدیم؟

تو بگو هم فروم من ، ما تقاص چی رو میدیم؟:دی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.sh
ارسال: #۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  من شریف واحد بین‌الملل رو آوردم . واقعا با ۱۰۹۴ مجازی شیراز رو قبول نشدید؟؟‌ای وای پس پارسال چیکار کرده بودن ؟؟؟!!!! من هنوز توی شوکّم!!!
آره اولین انتخاب مجازیم مالک بود که رفتم برا مصاحبه ولی قبول نشدم اونجا و بعد از اون مجازی خواجه نصیر بود و شیراز و بعدش دانشگاه بین الملل گیلان
تعجبم از اینه که چطور وقتی با اولین انتخاب مجازیم دعوت شدم برای مصاحبه ، چرا انتخابای بعدیش قبول نشدم
اصلا چرا توی کشور به این بزرگی با این جمعیت با این همه منابع و ثروت های خدادادی و ... نباید کسی تا رتبه ی ۱۰۰۰ دانشگاه روانه قبول بشه؟
آدم این همه بخونه ، ۷ ماه منتظر نتیجه دانشگاه بمونه و عمرش هدر بره ، آخرش با کنکور دولتی دانشگاهی قبول شه که ترمی ۳میلیون فقط هزینه شهریه ی دانشگاهشه؟
چه گناهی کردیم اینجا به دنیا اومدیم؟

تو بگو هم فروم من ، ما تقاص چی رو میدیم؟:دی

اصلا ببین من بسکه به قبولی مطمئن بودما ، تابستون رفتم زبان ۵۰۴ و تافل خوندم واسه ۶واحد زبان دانشگاه شیراز ،شما ساکن کجا هستین ،؟ من شیرازم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.sh
ارسال: #۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
کسی که دانشگاه قبول بشه توی تکمیل ظرفیت شرکت داده میشه؟
کسی که دانشگاه قبول بشه توی تکمیل ظرفیت شرکت داده میشه؟
مثلا من که دانشگاه بین الملل قبول شدم میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ و اگه توی تکمیل ظرفیت دانشگاهی که بخوام قبول نشم ، میتونم برم همون دانشگاه اولی که قبول شدم ثبت نام کنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۵۸۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۱۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۲۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۶۹۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close