زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه

ارسال: #۴۶
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
پیشنیاز های CLOUD COMPUTING برای تز پایان نامه ارشد
سلام من خودم کارم این نیست ولی با چند تا از دانشجوهای دکترا و ارشد شبکه و امنیت امیر کبیر حرف زدم واسه انتخاب موضوع گفتن نیاز به این مباحث نیست

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , mohammadali1990
ارسال: #۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
ولی من از یه نفر که کارش شبکه اس پرسیدم گفت برای پیاده سازی idsباید تو شبکه قوی باشی!
از طرفی به موضوعش علاقه مندم از طرفی می ترسم به خاطر شبکه اش گیر کنم!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۴۸
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ق.ظ
RE: پیشنیاز های CLOUD COMPUTING برای تز پایان نامه ارشد
ببین samaneh@90:
برای کار روی cloud computing میتونی از شبیه ساز CloudSim استفاده کنی و نیازی نیست از ابتدا شبکه رو فول باشی. مباحثی مثل مجازی سازی هم هست که بهتره بلد باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , mohammadali1990 , avines
ارسال: #۴۹
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ق.ظ)redhat212 نوشته شده توسط:  ببین samaneh@90:
برای کار روی cloud computing میتونی از شبیه ساز CloudSim استفاده کنی و نیازی نیست از ابتدا شبکه رو فول باشی. مباحثی مثل مجازی سازی هم هست که بهتره بلد باشی
مرسی که جواب دادین از ids چی اطلاع دارین؟بعد مباحث مجازی سازی میشه لطف کنین یه توضیح بدین که دقیقا دنبال یادگیری چی باشم؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۵۰
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط redhat212.)
قطعا اگه بخوای توی هر زمینه ای کار کنی لازمش اضافه کردن دانش خودت توی اون فیلد کاری هست. پس اول برو مقاله های مختلف که روی فیلدهای مختلف Cloud کار کردن رو بخون (البته از نوع معتبرش !!!)
خوندی؟؟؟ Huh
اوکی حالا هر کدوم از فیلدهایی رو که علاقه و تواناییش رو داشتی انتخاب میکنی و مطالعاتت رو توی اون فیلد خاص بالا میبری
بالا بردی Huh مطالعاتت رو میگم Big Grin
من که جای تو خسته شدم...!!! ول کن دیگه کافیه نوبتی هم باشه نوبته عمله...حالا برو سراغ پیاده سازی مقاله هایی که خوندی
یه لحظه صبر کن جاوا بلدی؟؟؟ نه؟؟؟!!! پس بدون معطلی میری جاوا رو در حد معمول یاد میگیری و به دنبالش CloudSim رو و شروع میکنی به پیاده سازی. همین جاهاست که یه جرقه ای توی ذهنت ایجاد میشه Idea که بیای و نتایج بهتری تولید کنی... از فرصت استفاده کن و این جرقه رو تبدیل به مقاله کن (یادت نره اسم منو هم توی مقاله ات بزنیاااا Wink)

حالا این وسطا ممکن با بعضی مسائل مثل شبکه و Virtualization و ... درگیر شی که به مرور یاد میگیری

یه مقاله هم در مورد ids برات میزارم امیدوارم به دردت بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , linkinpark20
ارسال: #۵۱
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)redhat212 نوشته شده توسط:  قطعا اگه بخوای توی هر زمینه ای کار کنی لازمش اضافه کردن دانش خودت توی اون فیلد کاری هست. پس اول برو مقاله های مختلف که روی فیلدهای مختلف Cloud کار کردن رو بخون (البته از نوع معتبرش !!!)
خوندی؟؟؟ Huh
اوکی حالا هر کدوم از فیلدهایی رو که علاقه و تواناییش رو داشتی انتخاب میکنی و مطالعاتت رو توی اون فیلد خاص بالا میبری
بالا بردی Huh مطالعاتت رو میگم Big Grin
من که جای تو خسته شدم...!!! ول کن دیگه کافیه نوبتی هم باشه نوبته عمله...حالا برو سراغ پیاده سازی مقاله هایی که خوندی
یه لحظه صبر کن جاوا بلدی؟؟؟ نه؟؟؟!!! پس بدون معطلی میری جاوا رو در حد معمول یاد میگیری و به دنبالش CloudSim رو و شروع میکنی به پیاده سازی. همین جاهاست که یه جرقه ای توی ذهنت ایجاد میشه Idea که بیای و نتایج بهتری تولید کنی... از فرصت استفاده کن و این جرقه رو تبدیل به مقاله کن (یادت نره اسم منو هم توی مقاله ات بزنیاااا Wink)

حالا این وسطا ممکن با بعضی مسائل مثل شبکه و Virtualization و ... درگیر شی که به مرور یاد میگیری

یه مقاله هم در مورد ids برات میزارم امیدوارم به دردت بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واقعا ممنون از کمکتون هی جرقه تو مخم میزنه با راهنماییاتون من فعلا برای انتخاب موضوع پایان نامه دارم تحقیق می کنم فعلا دارم از منابع فارسی مطالعه می کنم ببینم اصلا دوست دارم روش کار کنم یا نه الان خودم به دو تا موضوع بیشتر علاقه پیدا کردم یکی همین رایانش ابری یکی هم سیستم تشخیص نفوذ از هر دوتاشون هم هر چه قدر بگی مقاله زبان اصلی دارمBig Grin
پیش نیازاشم میخوام از الان یاد بگیرم که وسط پایان نامه تازه نرم به قول شما دنبال یاد گیری جاوا!!!!!!!!

ارسال: #۵۲
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط hojjatrgz.)
RE: زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ)nasrin.zare نوشته شده توسط:  سلام از بین دوستان اگر کسی شبیه ساز کلود رو کار کرده (کلودسیم) لطفا جهت آموزش خصوصی اطلاع بده با تشکر
nasrinzare85@yahoo.com

سلام منم آموزش کلود لازم دارم.اگه شما چیزی یادگرفتین بمنم کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوام رو بحث لود بالانسینگ کارکنم.نمیدونم رو کدوم کلاس های کلودسیم باید کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام به دوستان عزیز

آیا کسی هست منو تو پیاده سازی با استفاده کلودسیم کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۵۳
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
واقعا به کمک نیاز دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست بتونه منو برای کار با کلود سیم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای پیاده سازی الگوریتم توازن بار و بهبودش باید کدوم کلاس های کلود سیم تغییرکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۵۴
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ق.ظ
سلام من دانشجوی ارشد نرم افزارم و میخوام واسه سمینار و در ادامه اون تزم روی جنبه های مصرف انزژی در کلود کار کنم
اول تصمیم گرفتم برای شبیه سازی با کلود سیم کار کنم اما پرسیدم چون محیط ویژوال نداره میگن کار یه مقدار باش دردسر داره و بهم cloudanalyst رو پیشنهاد دادن میخواستم نظر شما رو راجع به این مسئله بدونم. مرسی
ارسال: #۵۵
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sf65 نوشته شده توسط:  من مبحث پایان نامه همین موضو هست
فیلد کاری هم مدیریت داده ها در برنامه های جریان کاری در کلود هست....
data placement strategy in scientific cloud workflows
کسی اینجا هست آشنایی داشته باشه این مبحث؟؟؟
من مطالعاتمو انجام دادم
پروپزالمو هم نوشتم و ارائه کردم
اما الان قسمت شبیه سازیش شدیدا به مشکل برخوردم
با اینکه کدهای مقاله پایه ای که روش کار میکنم دارم اما نمی تونم ران کنمشون و اصلا نمیدونم چطوری باید ادامه بدم؟ هیچ کس هم نیست کمک کنه...

کسی هست بتونه حداقل کمی راهنماییم کنه تا واسش مقاله و توضیحات خودمو در موردش بفرستم ببینه از کدش سر در میاره آیا؟
ارسال: #۵۶
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
میشه یکم در مورد Amazon Simple Workflow Service توضیح بدین؟ مورد استفادش؟
من خوندم اما نفهمیدم دقیق...
مثلا ما بخوایم مبحث مدیریت داده ها در جریان کاری ها استفاده کنیم این مفید؟
ارسال: #۵۷
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
کسی هست در مورد تست های نرم افزاری در محیط کلود کار کرده باشه و یا مقاله داشته باشه؟
لطفا کمک کنید
اگر کسی هست که میتونیم روی این موضوع با هم کار کنیم بهم خبر بده
من ترم ۲ ارشد طراحی و تولید نرم افزار هستم
ارسال: #۵۸
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  دوس عزیز انتخاب موضوع در کلود کار ساده ای نیست نیاز به مطالعه داره قبل از مطالعه کافی هر زمینه ای رو انتخاب کنی ممکنه به مشکل بر بخوری، انتخاب موضوع کلود توی ایران یه کم نسبت به بقیه فیلدای سیستم توزیعی مشکلتره دلیلش هم نبود امکانات کافی پیاده سازی هستش و یه دلیلی دیگه این که خیلی از اساتید کلود رو هنوز با بقیه سیستم های توزیعی اشتباه می گیرن و وقتی با یه همچین استادی موضوع انتخاب میکنی و قتی که می خوای دفاع کنی میبینی که موضوع پروژه شما یا رفته تو حوزه کلاستر یا رفته تو گرید اونوقته که خبر دار میشی مشکل نداشتن شناخت کافی از کلود بوده
به هرحال ، اگه پافشاری داری روی کلود دو حالت داره یا یه کار مطالعاتی خوب انجام بدی یا یه پیاده سازی داشته باشی. اولی که کار ممکنیه و چهارچوب کاریت مشخص و در حالت دوم نیاز به امکانات و همچنین نیاز به آگاهی از فیلدهای جانبی زیادی داره به شخصه خودم دومی رو پیشنهاد می دهم دلیلش هم اینه که کسی کار مطالعاتی رو از یه تک دانشجو قبول نمیکنه شاید اگر ibm بودی حرفت خریدار داشت.
برای حالت دوم هم سعی کن مطالعاتت روی کلود محض باشه و تو پس زمینه ذهنت جنبه های تجاریشو هم در نظر بگیری یعنی یه کم دید تجاری هم داشته باش که این دید در انتخاب موضوعت تاثیر داشته باشه.
موضوعی که خانم بچه مثبت اشاره کردن یهنی بحث انرژی موضوعی هست که خاص کلود نیست و نه تنها در سیتم های توزیع شده بلکه در سیستم های محاسباتی دیگه هم وجود داره اگه می خوای اسم کلود روی پایان نامت باشه اصلا سمت این موضوع نرو.

سلام

آیا رایانش ابری در هوش تجاری و تجارت الکترونیک هم کاربرد موثر داره!؟
در صحبت هاتون اشاره داشتین به جنبه های تجاریش میشه بیشتر توضیح بدین!؟

در موارد دیگه ی هوش مصنوعی و تجارت الکترونیک یا هوش تجاری اگه مطلبی داشتین به بنده هم ارسال بفرمایید ممنون میشم
باتشکر
fhm1390@yahoo.com

(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  سلام من میخوام موضوع cloud computing رو برای پایان نامم انتخاب کنم اما بین انتخاب بحث زمانبندی و مدیریت منابع و بحث مهاجرت موندم کسی میتونه راهنماییم کنه که کدوم مبحث راحت تره برای پیاده سازی و برای شبیه سازی باید از cloudsim استفاده کنم؟من زبان برنامه نویسی جاوا بلد نیستم برای cloudsim باید جاوا بطور کامل و حرفه ای بلد باشم؟ ممنون میشم کسایی که اشنایی دارن کمکم کنن

سلام کدوم بحث رو انتخاب کردین!
مطالبتون و مقالاتتون رو برای بنده هم بفرستین ممنون میشم

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من رشته ام ارشد طراحی و تولید نرم افزار و الان ترم ۲ هستم و میخوام روی امنیت پردازش ابری یا موضوعات دیگری که نسبت به امنیت فضای کاری بیشتری دارند کار کنم
اگه کسی میخواد باهام هم گروه شه تا باهم کار کنیم واسم پیغام بزاره یا ایمیل بده

میخوام اونقد خوب کار کنم تا بشه ۲یا۳تا مقاله خوب ازش ارائه کنیم تا حداقل از درسی که خوندیم یه استفاده مفید کرده باشیم

چیشد موضوعی پیدا کردین!
fhm1390@yahoo.com

(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ)sf65 نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)sf65 نوشته شده توسط:  من مبحث پایان نامه همین موضو هست
فیلد کاری هم مدیریت داده ها در برنامه های جریان کاری در کلود هست....
data placement strategy in scientific cloud workflows
کسی اینجا هست آشنایی داشته باشه این مبحث؟؟؟
من مطالعاتمو انجام دادم
پروپزالمو هم نوشتم و ارائه کردم
اما الان قسمت شبیه سازیش شدیدا به مشکل برخوردم
با اینکه کدهای مقاله پایه ای که روش کار میکنم دارم اما نمی تونم ران کنمشون و اصلا نمیدونم چطوری باید ادامه بدم؟ هیچ کس هم نیست کمک کنه...

کسی هست بتونه حداقل کمی راهنماییم کنه تا واسش مقاله و توضیحات خودمو در موردش بفرستم ببینه از کدش سر در میاره آیا؟

سلام کدوم بحث رو انتخاب کردین!

(۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ق.ظ)rezaqazvin نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون من کدام شاخه از cloud computing را برای موضوع سمینارم انتخاب کنم بهتره؟
ممنون

سلام
بنده هم ترم ۴ هوش مصنوعی هستم و متأسفانه هنوز موضوع ندادم!
مدت خیلی زیادی رو روی هوش مصنوعی و ارتباط با هوش تجاری کار کردم ولی به نتیجه نهایی نرسیدم!!!
با مطالب Cloud Computing مواجه شدم
با تحقیقاتم این مباحث رو دیدم ! به نظر شما رو کدوم مبحث میشه موضوع مناسبی رو انتخاب نمودو مناسب ادامه داد!

Cloud Computing Architecture
x
Cloud Standards
x
Cloud Application Portability
x
Cloud Interoperability
x
Cloud Delivery Models
x
Cloud Deployment Models: Public/Private/Hybrid Cloud
x
Cloud Risk, Challenges, and Governance
x
Business Cloud vs. Software Cloud

ایمیل بنده: fhm1390@yahoo.com
باتشکر
ارسال: #۵۹
۰۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  من ترم اول رشته امنیت اطلاعات هستم و به کار روی مباحث IDS و CLOUD COMPUTINGعلاقه دارم برای پیاده سازی این موضوعات در چه حد باید شبکه بلد باشم ؟خودم از شبکه در حد نتورک + بلدم
و دوره ی سیسکو رو باید بگذرونم یا مایکروسافت؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.

بنده هم ترم ۴ هوش مصنوعی هستم و متأسفانه هنوز موضوع ندادم!
مدت خیلی زیادی رو روی هوش مصنوعی و ارتباط با هوش تجاری کار کردم ولی به نتیجه نهایی نرسیدم!!!
با مطالب Cloud Computing مواجه شدم
با تحقیقاتم این مباحث رو دیدم ! به نظر شما رو کدوم مبحث میشه موضوع مناسبی رو انتخاب نمودو مناسب ادامه داد!

Cloud Computing Architecture
x
Cloud Standards
x
Cloud Application Portability
x
Cloud Interoperability
x
Cloud Delivery Models
x
Cloud Deployment Models: Public/Private/Hybrid Cloud
x
Cloud Risk, Challenges, and Governance
x
Business Cloud vs. Software Cloud

ایمیل بنده: fhm1390@yahoo.com
باتشکر
ارسال: #۶۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
دوستان کسی هست در برنامه ریزی منابع در کلود اطلاعاتی داشته باسه منو راهنمایی کنه میخام برا پایان نامه م بردارم و لی هیچ اطلاعاتی راجعش نمیدونم ممنون میشم ایمیل من

najmehdez@yahoo.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۸۰۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۸۱ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۶۸ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۸۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  شبیه ساز برای mobile cloud computing؟ samaneh_aftab ۲ ۳,۳۵۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close