زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلیل اصرار برخی اساتید جهت ارسال مقاله به کنفرانس

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
سلام
یکی از دوستان من مقاله خوبی تهیه کرده است و با بررسی که انجام دادیم مقاله او نسبت به مقالات مشابه چاپ شده در برخی از جورنالهای معتبر غیر ISI بسیار بهتر است ولی استاد او دایم فشار می آورد که باید اول مقاله را به یک کنفرانس خارج از کشور بفرستد بعد با تغییرات جزیی میتواند به یک جورنال ارسال کند
حتی در کمال تعجب ما این استاد کشورهایی که دانشجویش حق دارد این مقاله را به آنها ارسال کند مشخص نموده است کشورهایی چون ترکیه یونان و امارات(دوبی) و یا کشورهای مدیترانه ای!!!! بقول استاد راهنمای این دوست ما:"کنفرانسش مهم نیست فقط زیاد دور نباشد"
من فکر می کنم هدف این استاد تامین هزینه مسافرت خارجی خود از جیب دانشگاه باشد چون بخاطر جورنال پول چندانی به اساتید داده نمی شود هر چند تاثیر علمی جورنال بیشتر باشد
در ضمن این استاد پس از ارسال مقاله به کنفرانس به دانشجو گفته که پول کنفرانس باید تمام و کمال توسط دانشجو پرداخت شود
دوستان بنظر شما راهکار چیست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در باب این که به جورنال بفرستن یا کنفرانس باید بگم منم دیدم اساتیدی که میگن مقاله رو اول به کنفرانس بفرستید در صورت پذیرش extend کنید و به یه جورنال بفرستید دلیلشم اینه که زمانی که یه مقاله توی کنفرانس پذیرش می شه پذیرش در جورنال براش راحتتره و همونطور که می دونید پذیرش مقاله در جورنال مشکل تر از کنفرانسه البته این که گفتند در چه کشورهایی فرستاده بشه رو نمی دونم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , HRZ , Lonely Palm
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
سلام
دلیل اصرار اساتید جهت ارسال مقاله به کنفرانس خارجی گرفتن هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی که ۳ برابر کنفرانس داخل است و هزینه ایاب ذهاب از دانشگاه است و مقدار این پول تقریبا ۲ برابر پولی است که از مقاله چاپ شده از جورنال میگیرن هم مقاله چاپ میکنن و هم یه سفر به خارج از کشور Smile
۰
۰
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)sanaz111 نوشته شده توسط:  دلیل اصرار اساتید جهت ارسال مقاله به کنفرانس خارجی گرفتن هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی که ۳ برابر کنفرانس داخل است و هزینه ایاب ذهاب از دانشگاه است و مقدار این پول تقریبا ۲ برابر پولی است که از مقاله چاپ شده از جورنال میگیرن هم مقاله چاپ میکنن و هم یه سفر به خارج از کشور Smile

نه خیر این‌طور نیست. اساتید هر سال فکر می‌کنم تنها یه بار بتونن چنین پولی رو برای رفتن بگیرن. برای ثبت‌نام هم خیلی از دانشگاه‌ها دیگه پولی نمی‌دن. به خاطر داشته باشید که برخی از دانشگاه‌ها مانند اصفهان و صنعتی اصفهان می‌خوان این ماه به اساتیدشون حقوق ندن. تا اونجا که من دیدم خود اساتید از جیب پول ثبت‌نام کنفرانس رو می‌دن. از لحاظ اعتبار هم که کنفرانس مطلقاً به جورنال نمی‌رسه.
البته جورنال‌های معتبر مجانی مقاله چاپ می‌کنن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۴,۰۲۹ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۵ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۲۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۸۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close