زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اصول مبانی مدیریت

ارسال:

shahrzad sara پرسیده:

اصول مبانی مدیریت

سلام دوستان
من یه کتاب پارسه تئوری مدیریت دارم این۲۳۱ صفحه هستش امروز رفتم ویرایش جدید پارسه را بگیرم سال۸۹ اون ۳۰۰ صفحه و سال ۹۰ اون ۶۰۰ بود میخواستم یه راهنمایی کنید کدوم را برم بگیرم؟

۰
ارسال:

Lonely Palm پاسخ داده:

اصول مبانی مدیریت

اون که می فرمایین سال ۹۰ دو جلدی بود یا تک جلدی ؟
من یه جزوه کپی شده ازش دارم حدود ۳۰۰ صفحه ست، تقریبا هر ۶ سوال سال پیش رو تو خودش داشت ... ولی دریغ که نخوندمش Sad
الان دیگه خیلی تاکیدی رو جزوه و کتاب پارسه نیست ... من الان کتاب دکتر پرچ رو تازه گرفتم و دارم اونو می خونم ... کتاب خوبیه و به نظرم کفایت کنه برام

ارسال:

zeitun پاسخ داده:

RE: اصول مبانی مدیریت

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط:  اون که می فرمایین سال ۹۰ دو جلدی بود یا تک جلدی ؟
من یه جزوه کپی شده ازش دارم حدود ۳۰۰ صفحه ست، تقریبا هر ۶ سوال سال پیش رو تو خودش داشت ... ولی دریغ که نخوندمش Sad
الان دیگه خیلی تاکیدی رو جزوه و کتاب پارسه نیست ... من الان کتاب دکتر پرچ رو تازه گرفتم و دارم اونو می خونم ... کتاب خوبیه و به نظرم کفایت کنه برام

این کتاب که الان دارین می خونین چند صفحه اس؟
میگن واسه مدیریت فقط تستای پوران پژوهشو بخونی کافیه... واقعا جواب می ده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

alone-boy پاسخ داده:

اصول مبانی مدیریت

سلام .ممنون میشم منابع مدیریت رو معرفی کنید؟برای رابینز عنوان دقیق کتاب چیه؟برای رضاییان چطور؟

۰
ارسال:

hasti464 پاسخ داده:

اصول مبانی مدیریت

سلام .کتاب دوجلدی مدیریت پارسه در اصل حاوی همون مطالب کتاب تک جلدی سال۸۸ و ۸۹ اونه فقط اومدن مطالب را بخش بندی کردن و یه کم بسط دادن-اگه وقت کم دارید همون یه جلدی کافیه ولی مثلا اگه آزمونای پارسه را میدید و وقت دارید دوجلدیشو بخونید که بتونید بهتر تستای پارسه را بزنید.ولی واقعا چیز خیلی خاصی اضافه نشده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۷۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۳۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۸۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۸۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۲۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۸۰,۶۸۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close