زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک از دوستان پارسه ای

ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
Question درخواست کمک از دوستان پارسه ای
با سلام خدمت دوستان مانشتی

من یه سری اطلاعات از باتجربه های پارسه و اون هایی که در این موسسه ثبت نام کرده و یا کرده اند و اطلاعات پرباری رو دارند میخوام...

من شروع کردم به تحقیق در مورد بهترین مولفان و کتب پارسه و از شما دوستان عزیز راهنمایی میخوام... دروس زیر رو نوشتم تا دوستان

بهترین مولف کتب زیر رو به من معرفی کنند... و اگه امکان داره ویرایش کتاب و سال رو هم قید بفرمایین... در ضمن این رو هم بگم که دروس

زیر مربوط به بسته آموزشی رشته آی تی پارسه هستش ... لطفا اگه در مورد هر کدوم از کتب این موسسه هم نظری دارین قید

بفرمایین... این تاپیک رو برای این ایجاد کردم که مثلا می بینی برای درس طراحی الگوریتم پارسه دو تا جزوه و یا کتاب رو داره یکی مال قلی

زاده و دیگری مال سید جوادی و حالا من موندم که کدوم رو انتخاب کنم و برای همین دیگه میخوام اطلاعات جامع و کلی در مورد تمامی

کتب بسته آموزشی رشته آی تی موسسه پارسه داشته باشم...به سایت پارسه هم که سر می زنی کتب و جزواتش قدیمی هستش و

اطلاعات کامل و جامعی نتونستم بدست بیارم ... ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایین و دروس رو هم آوردم... لطفا دقیق و جامع جواب

بدین.. پیشاپیش ممنونتون هستم...

۱ – زبان عمومی و تخصصی / ۲ – ساختمان گسسته / ۳ – ساختمان داده ها / ۴ – طراحی الگوریتم ها / ۵ – مهندسی نرم افزار /

۶ – شبکه های کامپیوتری / ۷ – اصول و مبانی مدیریت / ۸ – پایگاه داده ها / ۹ – هوش مصنوعی / سیستم عامل / معماری کامپیوتر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
کسی از دوستان پارسه ای این ورا نیومده؟ جواب منو بده دقیق دقیق اطلاعات در مورد این سوالم به من بده؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
دوستان یه کمکی یه چیزی ... بهترین مولفان کتب بالای پارسه رو میخواستم...
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
RE: درخواست کمک از دوستان پارسه ای
زبان تخصصی --- سعید مظفری
سیستم عامل ---- حقیقت
شبکه ---- حقیقت
ساختمان داده --- محسن طورانی
مهندسی نرم افزار ----- اسلام ناظمی
این کتاب هایی که نوشتم تا اونجایی که اطلاع دارم جز بهترین کتب پارسه هستش . ( البته مهندسی نرم افزار پوران پژوهش فکر کنم بهتر باشه )
۱
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
کتاب مدیریت غلامعلی طبرسا ۲جلدی

I definitely will win
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۷۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۰۵ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۵۸۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۴۷ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۵۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close