زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۹۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)moghadam نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)moghadam نوشته شده توسط:  bacheha mishe gereyeshaye diga ro ham entekhab kard? masalan man ke narmafzaram mitoonam hoosho entekhab konam?

فارسی شدم، خب تو جدول کد محل دانشگاه های ۲ رشته یکی هستا

کد ۲ رشته تو یه دانشگاه آره یکی هستش ولی کد گرایش فرق میکنه، کد گرایش نرم ۴۱۰۰۲ و کد گرایش معماری ۴۱۰۰۵
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
دوستان یکی راهنمایی کنه نحوه گزینش به چه صورته؟
طبق نمره کل تو کل انتخاب ها می گردن انتخاب می کنن؟ یا اولویت با کسیه که با تراز پایین تر واحدی رو بالاتر (جلوتر) انتخاب کرده باشه؟
مثل سیستم پذیرش دانشکاه آزاد واسه کارشناسی؟ یا سیستم پذیرش کارشناسی دانشکاههای سراسری؟
و

این که تشکیل کلاس ها کسی اطلاع داره به چه صورته؟ ۲ هفته در میون شنیدم و اونم آخر هفته؟ درسته؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون رو بگید درباره انتخابهام
تراز هوشم ۵۷۳۴ شده و تراز نرم افزارم ۴۷۹۲ و تراز معماری ۴۴۸۰
انتخاب اولم ازاد مشهد بوده

مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات خراسان رضوی (نیشابور)
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات خراسان جنوبی (بیرجند)
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات شاهرود
هوش مصنوعی-پردیس علوم و تحقیقات قزوین
هوش مصنوعی-واحد علوم و تحقیقات کرمان
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات یزد
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات سمنان
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم وتحقیقات خمین
مهندسی نرم افزار-مرکز آموزش بین المللی قشم
هوش مصنوعی-پردیس علوم و تحقیقات بوشهر
به نظرتون قبول می شم؟؟؟؟
رتبتون چند شده؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۹۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
نمره کل نرم من ۴۷۷۰ و نمره معماری من ۵۶۹۵ شده
ایا جایی قبول میشم ؟
نرم خوزستان امتحان داده بودم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)network115 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون رو بگید درباره انتخابهام
تراز هوشم ۵۷۳۴ شده و تراز نرم افزارم ۴۷۹۲ و تراز معماری ۴۴۸۰
انتخاب اولم ازاد مشهد بوده

مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات خراسان رضوی (نیشابور)
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات خراسان جنوبی (بیرجند)
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات شاهرود
هوش مصنوعی-پردیس علوم و تحقیقات قزوین
هوش مصنوعی-واحد علوم و تحقیقات کرمان
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات یزد
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم و تحقیقات سمنان
مهندسی نرم افزار-پردیس علوم وتحقیقات خمین
مهندسی نرم افزار-مرکز آموزش بین المللی قشم
هوش مصنوعی-پردیس علوم و تحقیقات بوشهر
به نظرتون قبول می شم؟؟؟؟
رتبتون چند شده؟؟؟

رتبم تو نرم ۶۰۰ شده Big Grinولی با درصدای کسای که تو این سایت گذاشته بودن مقایسه می کردم اگه مشهد نمی زدم رتبم بهتر می شد.
۰
۱
ارسال: #۹۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط arman405.)

بروجرد رو چرا اول نزدی؟ لرستان بهتره؟ من اول اصفهان ( که هیچی شانسی ندارم) بعد بروجرد رو زدم...دلیلی داشت یا همینطوری لرستان رو زدی؟
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  - رشته / محل های انتخابی :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات لرستان - کد: ۶۵۱
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ساوه - کد: ۶۲۳
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات همدان - کد: ۵۹۳

بروجرد رو چرا اول نزدی؟ لرستان بهتره؟ من اول اصفهان ( که هیچی شانسی ندارم) بعد بروجرد رو زدم...دلیلی داشت یا همینطوری لرستان رو زدی؟

از دزفول تا خرم آباد ۲:۳۰ ساعت راهه ولی تا بروجرد ۵ ساعت. به دلیل نزدیک بودن به خوزستان انتخاب کردم.
تا اونجا که میدونم بروجرد هم خوبه. ولی ترازش بالاتر از خرم آباده!!!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال: #۹۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط arman405.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  

از دزفول تا خرم آباد ۲:۳۰ ساعت راهه ولی تا بروجرد ۵ ساعت. به دلیل نزدیک بودن به خوزستان انتخاب کردم.

من که امید ندارم نرم افزار قبول شم...کاشکی یکی از انتخاب ها رو بیارم...لرستان پایین تره؟ البته اولویت اول تا دهم فرق نداره مهم تراز هست...امید به خدا...اگه نرم افزار رو ۰ گذاشته بودم ترازم ۶۴۰۰ میشد مثل هوش و معماری که سفید گذاشتم راحت یکی از انتخابهام قبول میشدم...هوش اگه قبول هم بشم احتمالش کمه برم...
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
بچه ها سلام
کارنامه من در کنکور آزاد ارشد۹۱ به صورت زیر است، رشته مهندسی کامپوتر نرم افزار هستم چون اهوازی هستم، علوم تحقیقات اهواز زدم و قبول نشدم. میخواستم راهنماییم کنید واسه تکمیل ظرفیت احتمال داره که شهر دیگه قبول شم با این کارنامه یا نه؟ و کدوم شهر درصد قبولیش بیشتر واسه من. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که کدو م شهرا بزنم که احتمال قبولیشون زیاد باشه واسم. ۱۰ تا انتخاب دارم. فقط می خوام قبول شم شهرش واسم مهم نیست. ۳ تا انتخاب اولمو چه شهر هریی رو انتخاب کنم
منتظر جوابتون هستم دوستان

نمره کل:۴۷۴۸
نمره آخرین نفر انتخاب اول:۶۷۰۲
رتبه آخرین نفر انتخاب اول: ۲۳
رتبه در انتخاب: ۱۰۴۸
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط amirh.)
Information RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
دوست عزیز شما به ترتیب علاقه انتخاب رشته کن چون شما با این ترازتون از شانس کمی برخوردارید رتبه شما ۱۰۴۸---رتبه آخرین نفر قبول شده ۲۳ در نتیجه متوجه میشی که۱۰۲۵ نفر با تراز بالاتر فقط در کد رشته محل علوم تحقیقات اهواز هستند .تراز و رتبه من هم مثل شما شده برای همین به ترتیب علاقه انتخاب رشته کردم
به امید خدا قبول میشیم
۱
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
سلام
نرم افزار قزوین شرکت کردم ترازم ۵۶۸۳ اینجوری انتخاب کردم نظرتئن رو یگید ممنون می شم دوستان
نرم افزار - واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه
نرم افزار - پردیس علوم و تحقیقات کردستان
پردیس علوم و تحقیقات همدان
نرم افزار - پردیس علوم و تحقیقات ایﻼم
نرم افزار - پردیس علوم و تحقیقات قزوین
نرم افزار - واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)re90_9_24 نوشته شده توسط:  سلام
نرم افزار قزوین شرکت کردم ترازم ۵۶۸۳ اینجوری انتخاب کردم نظرتئن رو یگید ممنون می شم دوستان

دوست عزیز میشه درصداتو بگی؟؟ چون منم رتبم دقیقا مثل شما شده اما من تهران جنوب نرم افزار شرکت کرده بودم
میخوام ببینم ترازها چجوری معادل همند؟؟؟
واسه انتخاب رشته کمکم میکنه؟؟؟ ممنون

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۱
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط re90_9_24.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ)epmv نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)re90_9_24 نوشته شده توسط:  سلام

دوست عزیز میشه درصداتو بگی؟؟ چون منم رتبم دقیقا مثل شما شده اما من تهران جنوب نرم افزار شرکت کرده بودم
میخوام ببینم ترازها چجوری معادل همند؟؟؟
واسه انتخاب رشته کمکم میکنه؟؟؟ ممنون
زبان صفر
ریاضی صفر
مشترک ۳۸
تخصصیص نرم ۳۸
مهم ترازه. دوست عزیز درصد و رتبه نقشی نداره . ترازت چنده و کوجا می خوای قبول شی؟؟
اکه کسی می تونه و تجربه داره راهنمایی کنه من می خوام کرمانشاه قبول شم به دلیل اینکه اول نبود مجبور شدم قزوین شرکت کردم
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  

من که امید ندارم نرم افزار قبول شم...کاشکی یکی از انتخاب ها رو بیارم...لرستان پایین تره؟ البته اولویت اول تا دهم فرق نداره مهم تراز هست...امید به خدا...اگه نرم افزار رو ۰ گذاشته بودم ترازم ۶۴۰۰ میشد مثل هوش و معماری که سفید گذاشتم راحت یکی از انتخابهام قبول میشدم...هوش اگه قبول هم بشم احتمالش کمه برم...
چرا!!!!مگه هوش چشه دلتون میاد! تازه ارشد نرم تقریبا اشباع شده تو کشور ولی هوش هنوز جا داره البته این نظرمنه نمیدونم چقد درسته!

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
اینا رو با نمره کل ۴۷۷۰ نرم افزار و نمره کل ۵۶۹۵ معماری انتخاب کردم نمی دونم قبول میشم یا نه ؟Confused
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ پردیس علوم و تحقیقات قزوین - کد: ۶۲۸
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری - کد: ۴۱۰۰۵ واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی - کد: ۲۳۶
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۹۹۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close