زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل آخر مدار منطقی، بخونیم یا نخونیم؟

ارسال:

مانشتی پرسیده:

به نظرتون بخش های آخر مدار منطقی‌، یعنی بخش های طراحی مدارات آسنکرون‌، ریس‌، کاهش جدول حالت و کاهش جدول جریان (کلا فصل ۸ کتاب پوران) ارزش خوندن و وقت گذاشتن رو داره؟ (با توجه به اینکه بالای ۱۰ ساله که سوالی از این بخش تو کنکور نیومده)HuhHuhHuh

۰
ارسال:

hanif پاسخ داده:

من که نخوندمش

۰
ارسال:

arshad90 پاسخ داده:

مانشتی عزیز، این طراحای سوال ببخشید‌ها اما اینقدر بدجنسن که می گردن ببینن دانشجوها رو کدوم بخشها مشکل دارن بعد می رن از همون بخشها سوال میارن.

پس بهت توصیه می کنم حتما این بخش رو بخونی! ۳ یا ۴ ساعت هم بیشتر وقتت رو نمیگیره. طوری نباشه که از جلسه کنکور میای بیرون با خودن غصه نخوری که چرا این فصل رو نخوندم.Wink

۰
ارسال:

parsaNA پاسخ داده:

RE: فصل آخر مدار منطقی، بخونیم یا نخونیم؟

با arshad90 موافقم . بهتره خونده بشه . شاید ازش تست اومد . کنکور رو نمی شه با احتمالات پیش بینی کرد . اما اگه بخوای تستای سالای قبل رو معیار قرار بدی‌، حق با توست و تست زیادی ازش نیومده .

اینم بگم . این فصل اگه هیچی ازش ندونی‌، خوندنش یه کم دردسر داره و کلا مهمه . بماند که طراحا بهش توجه نمی کنن .

۰
ارسال:

مانشتی پاسخ داده:

درست میگید.البته خود آقای یوسفی تو کلاسشون عنوان کردن که این فصل مربوط به منطقی پبشرفته است و فقط قدیما ازش سوال طرح میشده(آخرین بار سال ۷۸ فکر کنم) ولی با این حال کامل درس دادن و گفتن مهمه.
ولی برای کسانی با شرایط من که وقت زیادی نداره و بعضی بخش های مهم درسای دیگه رو هنوز نخونده بازم توصیه میکنید که بخونه!؟ فکر میکنید مفاهیم این بخش ارتباطی با مفاهیم فصلهای قبل داره که لازم باشه حتما بررسی بشه؟

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

به نظر بادقت از روی کتاب خوده جناب یوسفی حتما مطالعه کنید و تست‌ها رو هم انچه مربوط به همین قسمت هست حل کنید مثلا یه چارت ای خیلی مشکل داره که خوب بی خیال بشین
ام سازگارهای ماکسیمال خیلی مهمه بعدش همین مسابقه هست و کاهش تعداد حالات

۰
ارسال:

Hermione پاسخ داده:

RE: فصل آخر مدار منطقی، بخونیم یا نخونیم؟

برا مهندسی کامپیوتر دهه ۸۰ من از این فصل تست ندیدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۱۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۹۰ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۳۸ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۷۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۸۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۲۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۶۹ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close