زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بی حوصله شدم و تمرکز ندارم!

ارسال: #۱۶
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا هر کس انگیزشو واسه قبولی تو ارشد و کلا ادامه تحصیل بگه

جبران سالهای قبل که حیف شدم Big Grin

رسیدن به جمله خواستن توانستن استSmile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۷
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
واس استارت ی آینده بهتر از اینی که الان هست .. و (رضایت از خودم)

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , آلبالو , m@hboobe , mohammadali1990
ارسال: #۱۸
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
RE: بی حوصله شدم و تمرکز ندارم!
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها لطفا هر کس انگیزشو واسه قبولی تو ارشد و کلا ادامه تحصیل بگه

شغل خوب بدست آوردن ---- جایگاه اجتماعی و تحصیلی خوب و ....

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , m@hboobe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۸۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۵۸۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  کدام تمرکز بهتره؟ tanha2000 ۶ ۲,۴۰۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۴۶۸ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  بعد از قبولی در مقطع ارشد میل و تمرکزی بر درس خواندن ندارم fahime70 ۱۶ ۱۰,۸۰۴ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  مقایسه مختصر ازمونهای ازمایشی پارسه و مدرسان(با تمرکز بر رشته آی تی) jahani ۲۶ ۲۶,۳۱۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۴۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۷۳۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۳۸۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  ۲۳۱ فناوری اطلاعات بودم و مردود شدم amiryp ۵ ۳,۵۲۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amiryp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close