زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال تالیفی از برج های هانوی - کتاب پوران

ارسال:

MSZ پرسیده:

سلام
لطفا برای من توضیح بدین که دقیقا این دو سوال (۴۰ و ۴۱) روشون چه چیزی رو میخواد؟
و اینکه چطور حل میشه.
بسیار سپاسگزارم.
چون آقای یوسفی تو کتابشون فقط گزینه رو اعلام کردن و اصلا حل برای این سوال ها ارائه نکردن.

تصویر این دو سوال رو آپلود کردم.

فایل‌(های) پیوست شده

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۱
ارسال:

Marcel پاسخ داده:

RE: سوال تالیفی از برج های هانوی - کتاب پوران

دوتا راه داری :
۱ - اینکه عدد گذاری کنی ، که خودم اینو ترجیح میدم و خیلی راحت جواب میده (n=2)
۲ - حل کنی: اینجوری در نظر بگیر که بین B و A یه میله ست(Rn) ولی بین A و B میله نیست(Qn)(با توجه به جهت ساعتگرد) و بر اساس الگوریتم هانوی داریم : انتقال (n-1)دیسک از A به C با کمک B، انتقال از ۱ دیسک از A به B ، انتقال (n-1)دیسک از C به B با کمک A ، که جمعشون میشه گزینه ۱/
دومی هم : انتقال (n-1)دیسک از B به A ، انتقال از ۱ دیسک از B به C ،انتقال (n-1)دیسک از A به B ،انتقال از ۱ دیسک از C به A ، انتقال (n-1)دیسک از B به A که جمعشون بر اساس رابطه گزینه قبل میشه گزینه ۱/
همون عدد گذاری بهتره.

۰
ارسال:

armin_b00ter پاسخ داده:

من پوران ندارم.سوال ۴۰ گزینه ی ۱ میشه ؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

Mansoureh پاسخ داده:

RE: سوال تالیفی از برج های هانوی - کتاب پوران

سلام

فکر کنم بتونی جوابت رو بتونی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بگیری... مقاله ی کامل برج های هانوی ساعتگرد هست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۱۵ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۳۶ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۱۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  مدار پوران یا پارسه hossein.h ۰ ۱,۵۳۸ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein.h
  نیاز به محاسبات عددی پوران MBe ۱ ۱,۸۴۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: javad94
  یک مثال و یک تست تالیفی از فصل حافظه پوران M a h d i ۵ ۲,۷۰۲ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  پوران قسمت پایپ لاین wskf ۱ ۱,۴۰۹ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  سوال ۱۵۴ فصل دو شبکه پوران (سراسری ۸۴) sMohammad ۱ ۲,۲۷۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  سوال ۱۵۰ فصل دو شبکه پوران (سراری ۸۳) sMohammad ۱ ۲,۰۴۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close