زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱

ارسال: #۳۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  با رتبه ۷ بهتر قبول نمی شد!

تو گرایش ۲۳۷۲ فکر نمیکنم بهتر از خواجه نصیر جای دیگه ای باشه . (علوم و فنون دانشگاه تهران رو نمیدونم قبل از این زده یا بعد از این)

یکی دیگه از هم دانشگاهی ها با ۱۷ فقط پژوهشکده فناوری اطلاعات و مالک اشتر دعوت شده بود، اطلاع ندارم قبول شده یا نهBig Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  سلام، از همه مانشتیهای بزرگوار که تبریک گفتن ممنونم.

در مورد اقدام کردن بی آزمون: معمولا دانشگاهها اواخر زمستون و اوایل بهار اطلاعیه پذیرش بدون آزمون میزنن و سال ۹۱ اینطوری بود که با معدل بالای ۱۷ و یکی دو تا مقاله میشد اقدام کرد اما سال ۹۲ رو نمیدونم شاید تغییر کنه. البته بعضی دانشگاهها شرایط پذیرش منعطفتر و ساده‌تری دارن مثل امیرکبیر و بعضیها صلب‌تر برخورد میکنن. لینک اطلاعیه دانشگاهها رو همین الان هم میتونید توی سایتاشون ببینید، مثلاً لینک اطلاعیه شریف
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. بنده هم الحـــــــمدلله شرایطم خوب بود: رتبه اول لیسانس، اول فوق (معدلام زیاده برای همین خجالت میکشم بزنم Wink)، یه مقاله چاپ شده ژورنال، و مدرک زبان MSRT (نمره ۶۸ از ۱۰۰).

در مورد اقدام کردن با آزمون: انشالله به زودی کارنامه‌هامو آپلود میکنم تا بقیه هم استفاده کنن اما ترتیب انتخاب کدرشته-محل من این شکلی بود:
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه شهیدبهشتی
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تهران
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تربیت مدرس
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه علم وصنعت ایران

البته شاید این چینش بنظر شما غیرمنطقی برسه اما باتوجه به اینکه ساکن اصفهان هستم و "صنعتی اصفهان" و "علم و صنعت" رو هم بی آزمون اقدام کرده بودم (و چندتا عامل دیگه) این چینش رو انتخاب کردم. به هر حال فقط به صنعتی اصفهان و اصفهان دعوت شدم. جالبه که توی مصاحبه (بی آزمون) علم و صنعت بهم گفتن که کسایی بهشون معرفی شدن که رتبه شون بیشتر از ۲۶ بوده اما بنده با رتبه ۲۶ معرفی نشده بودم! خودشون هم میگفتن که الگوریتم انتخاب سازمان سنجش پیچیده عمل میکنه! احتمالاً تهرانیها شانس بیشتری برای معرفی به دانشگاههای تهران دارن.

اگه نکته‌ای باقی مونده در خدمتم.

بهتون تبریک میگم. به امید موفقیتهای بالاتر شما.
به نظر شما دانشگاه آزادیا Confused امیدی دارن برای قبولی دکتری دولتی؟

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

ارسال: #۳۳
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱
به نظرتون اگر رتبه کسی در سال دوم ارشد زیر ۱۰ بشه و دو تا مقاله علمی پژوهشی بده و بین ارشد و لیسانسش فاصله نیفتاده باشه و معدلش بالای ۱۸ باشه ممکنه علم و صنعت قبول شه؟ایا درک میکنن که طرف پیوسته خونده و مثل بعضی داوطلبا زیاد وقت نداشته چ برای مقاله دادن چ درس خوندن؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

محل سوالتون اینجا نیست. بهتره سوالتون رو در تاپیک های بخش مصاحبه مطرح کنید.
موفق باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۱۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۵۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close