تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - انرژی مثبت - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ

به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم Smile

ممنون می شم اگه دوستان محل قبولیشون رو با ذکر مجدد رتبه و گرایش امتحانی اینجا اعلام کنن. اگه ترتیب انتخاب رشتشون رو هم بگن خیلی ممنون می شم.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - aryaeei - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ

مگه شما قبول نشدید ..؟

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - انرژی مثبت - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

قرار نبود من قبول شم Smile من به مصاحبه دعوت نشده بودم.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - blackhalo1989 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

به هر حال شیرینی بدید.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - انرژی مثبت - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ

ای بابا!! Big Grin من که قبول نشدم شیرینی چی بدم؟! تازه خودم هنوز از هیشکی شیرینی نگرفتم Big Grin

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - blackhalo1989 - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

برای شادی دل بچه ها شیرینی بدید. Big Grin

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - انرژی مثبت - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای شادی دل بچه ها شیرینی بدید. Big Grin
اونو از قبولی های ارشد بگیرید که شاد بشید TongueBig Grin

الان یکی بیاد میگه تاپیک اعلام نتایجه یا شیرینی گرفتن از قبول نشده ها Big Grin احتمالا پستای نامربوط مثل پست خودم رو بعدا پاک کنم با عرض معذرت از دوستان Smile

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - انرژی مثبت - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

خب مثل این که قبول شدگان دکتری تمایلی به گفتن محل قبولیشون ندارنUndecided

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - saba_1984 - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ق.ظ

چـــــــــــــــــــــــــــــرا هیچ کی نمیاد بگه کجا قبول شده؟

یه ذره بهمون انگیزه بدین واسه امسال!

قبول شدم! - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ

سلام

چقدر استقبال زیاده!
بنده میخواستم همون دیروز بگم اما حقیقتش حال نداشتم! اما حالا انگار باید بگم. شرایط بنده شاید با بقیه کنکوریهای امسال فرق بکنه چون هم تو آزمون (نرم افزار) شرکت کردم و هم چندجا بی آزمون (نرم افزار و علوم کامپیوتر) اقدام کردم. رتبه آزمونم ۲۶ شد و اصفهان و صنعتی اصفهان دعوت به مصاحبه شدم و در نهایت الحمدلله اصفهان قبول شدم. از طریق بی آزمون هم نرم افزار صنعتی و علوم شریف قبول شدم. حالا عزا گرفته ام که کجا برم! Big Grin توکل به خدا. دوستان خواهشاً یه دعای مختصری برای بنده بفرمایید (در حد ۳۰ ثانیه کفایت میکنه) و اگه میتونید راهنمایی کنید.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - Potential - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

خیلی خیلی تبریک ... همونطور که دوستمون گفتند اگه شرایطی که قبل از مصاحبه داشتید رو بفرمایید به ما کمک بزرگی کردید ... خیلی ممنون

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - saba_1984 - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

منم تبریک میگم.
کدوم دانشگاهها رو انتخاب کرده بودین و دعوت به مصاحبه شدین؟

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سلام، از همه مانشتیهای بزرگوار که تبریک گفتن ممنونم.

در مورد اقدام کردن بی آزمون: معمولا دانشگاهها اواخر زمستون و اوایل بهار اطلاعیه پذیرش بدون آزمون میزنن و سال ۹۱ اینطوری بود که با معدل بالای ۱۷ و یکی دو تا مقاله میشد اقدام کرد اما سال ۹۲ رو نمیدونم شاید تغییر کنه. البته بعضی دانشگاهها شرایط پذیرش منعطفتر و ساده‌تری دارن مثل امیرکبیر و بعضیها صلب‌تر برخورد میکنن. لینک اطلاعیه دانشگاهها رو همین الان هم میتونید توی سایتاشون ببینید، مثلاً لینک اطلاعیه شریف
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. بنده هم الحـــــــمدلله شرایطم خوب بود: رتبه اول لیسانس، اول فوق (معدلام زیاده برای همین خجالت میکشم بزنم Wink)، یه مقاله چاپ شده ژورنال، و مدرک زبان MSRT (نمره ۶۸ از ۱۰۰).

در مورد اقدام کردن با آزمون: انشالله به زودی کارنامه‌هامو آپلود میکنم تا بقیه هم استفاده کنن اما ترتیب انتخاب کدرشته-محل من این شکلی بود:
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه شهیدبهشتی
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تهران
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تربیت مدرس
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه علم وصنعت ایران

البته شاید این چینش بنظر شما غیرمنطقی برسه اما باتوجه به اینکه ساکن اصفهان هستم و "صنعتی اصفهان" و "علم و صنعت" رو هم بی آزمون اقدام کرده بودم (و چندتا عامل دیگه) این چینش رو انتخاب کردم. به هر حال فقط به صنعتی اصفهان و اصفهان دعوت شدم. جالبه که توی مصاحبه (بی آزمون) علم و صنعت بهم گفتن که کسایی بهشون معرفی شدن که رتبه شون بیشتر از ۲۶ بوده اما بنده با رتبه ۲۶ معرفی نشده بودم! خودشون هم میگفتن که الگوریتم انتخاب سازمان سنجش پیچیده عمل میکنه! احتمالاً تهرانیها شانس بیشتری برای معرفی به دانشگاههای تهران دارن.

اگه نکته‌ای باقی مونده در خدمتم.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - Potential - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

خیلی ممنون ... امیدوارتر شدم

میشه بپرسم مقاله تون کدوم ژورنال چاپ شده؟ آی اس آی بود؟

و یه سوال دیگه: تاریخ فارغ التحصیلی تون کی هست؟

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  خیلی ممنون ... امیدوارتر شدم

میشه بپرسم مقاله تون کدوم ژورنال چاپ شده؟ آی اس آی بود؟

و یه سوال دیگه: تاریخ فارغ التحصیلی تون کی هست؟

بله ISI بود: IEEE TRANSACTIONS ON COMMUNICATIONS

تاریخ فارغ‌التحصیلی: ۳۱ شهریور ۹۰