زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دلسردی در حد درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم

ارسال: #۱۶
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
به قدری نفس مطمئنه داشته باش که حماقت دیگران تورا نیازرد و به هدف خودت پایبند باش
اصفهان کم دانشگاهی نیست و خیلی ها ارزوی قبولیشو دارن

امام علی علیه السلام:
فرصت ها همچون ابر در گذرند پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط nirvana123.)
برای همین چیزاست که میگم ارشدو بزنین شهر خودتونو ارزش نداره خودتونو اواره این شهرو اون شهر کنید اونوقت یه عده ناراحت میشن دانشگاه های تهرانم به جز تهران و شریف بقیه ارزش ندارن از شهرستان بکوبی بیای تهران خوابگاه هزار جور مشکلات داره حالا پولش بلاخره جور میشه یا نهایتش داخل خود دانشگاه یه کاری گیر میاری ولی زندگی خوابگاهی و زندگی با ادم هایی با فرهنگ و عقاید مختلف که بعضیاشون ۱۸۰ درجه از نظر عقاید و طرز فکر با شما فرق دارن هزار جور مشکلات و اسیب داره البته این مسایل بین ارشدها کمتره ولی بازم وجود داره کاشکی مثل کارشناسی برای ارشدم بومی گزینی رو تو اولیت بزارن البته نه برای یکی دوتا دانشگاه خوب تهران تا این طوری این همه دانشجوها مصیبت نکشن و وقتیو که باید صرف درسو مدانشگاه و کار مقاله بکنن برن سر کار

(۱۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ق.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  و درس خوندن ف
اونها خوار و مادر و برادر شما نیستن ولی در قبال حضور شما دارن زندگی میکنن و اموراتشومن میگذره پس باید قدر دان شما باشن و حتی کف پاتونم ببوسن !!!!چون شما نباشین (دانشجوها)اونا هم بیکار میشن و باید برن سر چهار راها گدایی کنن !!!ولی الان در قبل حضور شما بریا خودشون به نون و نوایی رسیدن و شاخ در اوردن البته من یه تجربه دارم که خیلی جاها جواب داده من هر جا میرم میخوام مودب باشمو با احترام برخورد کنم میبینم کسی محل نمیذاره ولی همین که صدامو میبرم بالا و داد و بیداد میکنم همه به کارام رسیدگی میکنن این قانون زندگی توی جنگل و طویلست که متاسفانه توی جامعه ما هم جواب میده کلا بعضیا تا زور بالا سرشون نباشه و تو سرشون نزنی کار راه اندازنیستن
۳
۳
ارسال: #۱۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: درخواست انتقالی یا جابه جایی با هوش اصفهان -خیلی مهم
با سلام
به نظرم تن به نا امیدی دادن خیلی بده ، سعی کنید برای خودتون این مشکل را بزرگ نکنید. تو جامعه بازم ممکنه به این موانع بر بخورید. پس محکم باشید و برید سره درستون. این دانشگاه خیلی سطحش بالاست. باید خوب تلاش کنید. مطمئنم که شما از پسش بر می آیید. چون خوب درس خوندید که اینجا قبول شدید.
موفق باشید.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  ممنون از دلداریتون و همین که مطلب رو میخوانید.
راستش ۶۵۰ تومن هم به قول شما پول زیادی نیست و میشه به هر ترتیبی که شده جورش کرد. اما لج من از این جور آدم هاست . یعنی واقعا اکثر اساتید و انسان های که در دانشگاه اصفهان هستند اینقد همه چیز رو منفع طلبانه می بینن. وقتی می بینم ریس کل امور دانشجوی آقای XXX و حتی رییس داشنگاه این طرز تفکر رو دارن و بوی از انسانیت نبردن دلم میگره و حالم از اونجا بهم میخوره. وقتی فکر می کنم اساتید اونجا هم اینجوری باشن واقعا افسرده میشم و دلم میگره. نظر شما چیه دوست عزیز ؟

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۸۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close