زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه گزینش و تاثیر معدل و محاسبه معدل موثر؟؟

ارسال: #۱۶
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۷ ب.ظ
Sad RE: تاثیر معدل روی رتبه
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  بر اساس رتبه دانشگاه، شریف و تهران بالاترین ضریب رو دارند. بقیه دانشگاه‌ها هم همین طور میان پایین.

همینه دیگه . تبعیض یعنی همین. ما تو دانشگاهی بودیم به اسم علوم پایه دامغان! که البته الان تغییر نام داده شده دانشگاه دامغان Dodgy
اساتید رشته ریاضی و کامپیوتر کلا حال نمی کردن نمره بدن. بنده از ترم ۲ که حل تمرین مبانی کامپیوتر رو گرفتم! برنامه سازی پیشرفته( همون اصول ۲ علوم کامپیوتری‌ها )شدم ۱۲! نمره دوم کلاس!!! یک درس ۴ واحدی وقتی نمرش می شه ۱۲ معدل رو داغون می کنه. همینطور ساختمان داده که ۴ ترم پشت هم حل تمرینشو گرفتم و تو کلاس به قول خود استاد جزو ۳ تای اول بودم شدم ۱۳/
استاد نه نمره می داد نه درس درست.
حالا درسایی داشتیم مثل آنالیز ریاضی و ... که کلا نمره بالای ۱۴ حتی بچه های خوب و درس خون نداشتن.
حالا ما با معدل ۱۳ - ۱۴ از اون خراب شده فارغ شدیم با وضعیت درس دادن افتضاح و بالتبع نمره دادن هاشون! اونوقت تو ضرایب دانشگاه تو کنکور هم معدلمون پایینه و سطح دانشگاه!
این انصافه که حالا یکی که به هر دلیلی نتونسته کارشناسی دانشگاه خوب قبول بشه تو ارشد هم اینطوری باهاش رفتار بشه؟
این تبعیض همیشه بوده و هست.Sad

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , mfXpert , پشتکار , Hera , سجاد۶۷
ارسال: #۱۷
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۰۴ ب.ظ
RE: تاثیر معدل روی رتبه
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  یه نفر میگفت معدل دانشگاه های سراسری ضریبش با معدل دانشگاه های غیرسراری فرق داره! درسته؟

(۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مثلا" دوستی از دانشگاه علم وصنعت معدلش ۵/۱۸ بود ولی در دانشگاه صنعتی اصفهان یا شریف همچین معدلی تقریبا" محال است در خلال این سالها یافت بشه.
تکذیب میکنم: دی

ببخشید خانم۵۴m4n3h خدای ناکرده منظورم این نبود که در علم وصنعت الکی نمره میدن. ولی باور کنید در بعضی دانشگاهها همانطور که آقای graymanگفتن،پوست میکنن. از همون اول ترم تکلیف،کوییز شروع میشه و تا میانترم هست. یه میانترم میگیرن که اونهایی که کمی مردد هستن برن حذف کنن.بعدش نوبت پایان ترمه که اونهم بحث خودش رو داره. معمولا" نصف سوالها رو تا قبل از امتحان خودش ومشابهش رو ندیده‌اید و باید همونجا حلش کنید. یکی دونا سوال هم که معمولا" برای حل نشدن و گرفتن وقت دانشجو و برای این که به حل شدنیها نرسه داده میشه. امتحان هم که تمام شد تا شروع کلاسهای ترم بعد باید تکالیف کامپیوتری و برنامه نویسی تحویل بدی. وقتی نمرات نهایی اعلام میشه میبینی بالاترین نمره مثلا" ۱۵ هست. رنج ۱۰ تا ۱۳ که بسیار زیاده. البته این قصه صنعتی اصفهان بود. ولی دانشگاه تهران همچین مسائلی نبود. دوست من که رتبه اش ۴ شد رفت دانشگاه تهران وقتی گفتم چرا؟ گفت میخوام استراحت کنم و معدلم بره بالا. شریف را قبلا" میدونم وضع معدل تعریفی نبود ولی مثل اینکه الآن خوب شده.
اگه با بعضی دانشگاههای غیردولتی مقایسه کنید که معدل ۱۸،۱۹ دارند ،بنظر میرسه باید برای اونها یه ضریب کمتر از یک اعمال بشه ولی خب اینطور نیست.
قبلا" ضرایب اعمالی واسه معدل بهتر بود.
بهر حال امیدوارم با قاطعیت در قسمت بالای منحنی توزیع قراربگیرید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Hera
ارسال: #۱۸
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۴۷ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  بر اساس رتبه دانشگاه، شریف و تهران بالاترین ضریب رو دارند. بقیه دانشگاه‌ها هم همین طور میان پایین.

همینه دیگه . تبعیض یعنی همین. ما تو دانشگاهی بودیم به اسم علوم پایه دامغان! که البته الان تغییر نام داده شده دانشگاه دامغان Dodgy
اساتید رشته ریاضی و کامپیوتر کلا حال نمی کردن نمره بدن. بنده از ترم ۲ که حل تمرین مبانی کامپیوتر رو گرفتم! برنامه سازی پیشرفته( همون اصول ۲ علوم کامپیوتری‌ها )شدم ۱۲! نمره دوم کلاس!!! یک درس ۴ واحدی وقتی نمرش می شه ۱۲ معدل رو داغون می کنه. همینطور ساختمان داده که ۴ ترم پشت هم حل تمرینشو گرفتم و تو کلاس به قول خود استاد جزو ۳ تای اول بودم شدم ۱۳/
استاد نه نمره می داد نه درس درست.
حالا درسایی داشتیم مثل آنالیز ریاضی و ... که کلا نمره بالای ۱۴ حتی بچه های خوب و درس خون نداشتن.
حالا ما با معدل ۱۳ - ۱۴ از اون خراب شده فارغ شدیم با وضعیت درس دادن افتضاح و بالتبع نمره دادن هاشون! اونوقت تو ضرایب دانشگاه تو کنکور هم معدلمون پایینه و سطح دانشگاه!
این انصافه که حالا یکی که به هر دلیلی نتونسته کارشناسی دانشگاه خوب قبول بشه تو ارشد هم اینطوری باهاش رفتار بشه؟
این تبعیض همیشه بوده و هست.Sad

آره واقعا تبعیض میشه اینجوری خوب قرار نیست هرکی قبلا کم کاری کرده یا دانشگاه حال بچه‌ها رو گرفته تا ابد چوب این کارو بخورن

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: grayman , ایرسا , Hera
ارسال: #۱۹
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ
تاثیر معدل روی رتبه
رتبه های برتر آموزشگاهها و موسسات آموزش عالی تا چه مدت بعد از فارغ التحصیلی می تونند از امتیاز رتبه اولی استفاده کنند؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۲۰
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۳۴ ب.ظ)msdn نوشته شده توسط:  رتبه های برتر آموزشگاهها و موسسات آموزش عالی تا چه مدت بعد از فارغ التحصیلی می تونند از امتیاز رتبه اولی استفاده کنند؟
مطابق آیین‌نامة "ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر"
و طبق ماده ۴ بلافاصله برای سال و دوره تحصیلی بعدی.

ماده ۲: افراد مشمول این ماده می‌توانند بدون شرکت در آزمون ورودی برای تحصیل در دوره بالاتر مستقیماً توسط دانشگاهها پذیرفته شوند؛
مادّة۴: افراد مشمول ماده ۲ این آیین‌نامه صرفاً می توانند برای سال و دورة تحصیلی بلافاصله بعدیِ خود ازتسهیلات مربوط بهره‌مند شوند؛

البته باید شرایط زیر راهم از نظر طول مدت تحصیل داشته باشید:

ج- دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش‌آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل جزو ده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند؛
چ- دانشجویان رتبه اول دورة کارشناسی ناپیوسته در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی دانشگاه محل تحصیل که ظرف مدّت حداکثر چهار نیمسال دانش‌آموخته شوند و دارای میانگین کلّ حداقل هفده باشند؛
تبصره ۱‌: برای دانشجویان دوره های کارشناسی پیام نور طول مدت تحصیل ده نیمسال در نظر گرفته می شود.
تبصره ۲:اولویت ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز مشمول این ماده، در همان دانشگاه محل تحصیل دانشجو است ولی در صورت موافقت دانشگاه پذیرنده‌، ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز در دانشگاههای دیگر (اعم از دولتی و غیر دولتی) بلامانع است.

.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
تاثیر معدل روی رتبه
خیلی جالبه اون دوستی که گفته بود تو علم و صنعت معدل طرف ۱۸/۵ بوده تا وقتی که ما علم و صنعت بودیم معدل خوب بچه‌ها ۱۴ بود . معدل شاگرد اول ما به زور به ۱۶ میرسید . ولی تو شریف معدل کف ۱۶ ه!
[/quote]

ببخشید خانم۵۴m4n3h خدای ناکرده منظورم این نبود که در علم وصنعت الکی نمره میدن.
[/quote]
شما یه نفرو در ادوار کامپیوتر علم و صنعت معرفی کنین که معدل ۱۸/۵ گرفته باشه! لول!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  خیلی جالبه اون دوستی که گفته بود تو علم و صنعت معدل طرف ۱۸/۵ بوده تا وقتی که ما علم و صنعت بودیم معدل خوب بچه‌ها ۱۴ بود . معدل شاگرد اول ما به زور به ۱۶ میرسید . ولی تو شریف معدل کف ۱۶ ه!

[/quote]
شما یه نفرو در ادوار کامپیوتر علم و صنعت معرفی کنین که معدل ۱۸/۵ گرفته باشه! لول!
[/quote]

آخه شما که بچه مثنت هستی دیگه چرا؟ Big GrinHuhحالا من معرفی کنم خدایی بلایی سرش نیارید یه وقت؟؟Big Grin ولی خودم هم یه چند واحدی مهمون دانشگاهتون بوده ام. نمیدونم شاید اساتید علم و صنعت جدیدآ" سخت گیر شدن ولی خب یه چند تایی استاد سخت افزاری مهربان و نمره بده که دارین. حالا خوب نیست من نام ببرم.Tongue
ولی تو ادوار که فراوون داریم .Tongue آخه علم وصنعت سابقه اش خیلی زیاده و قدیمیه.
حالا گذشته از همه اینها ،خیال همه دوستان علم وصنعتی راحت،مسئولان سازمان سنجش رفت وآمدی به این تالار ندارن.Big Grin
با اینحال من صمیمانه از همه علم وصنعتیها عذرخواهی میکنم و رسما" اعلام میکنم اطلاعات من مال چند سال قبله.Smile

.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  خیلی جالبه اون دوستی که گفته بود تو علم و صنعت معدل طرف ۱۸/۵ بوده تا وقتی که ما علم و صنعت بودیم معدل خوب بچه‌ها ۱۴ بود . معدل شاگرد اول ما به زور به ۱۶ میرسید . ولی تو شریف معدل کف ۱۶ ه!

آخه شما که بچه مثنت هستی دیگه چرا؟ Big GrinHuhحالا من معرفی کنم خدایی بلایی سرش نیارید یه وقت؟؟Big Grin ولی خودم هم یه چند واحدی مهمون دانشگاهتون بوده ام. نمیدونم شاید اساتید علم و صنعت جدیدآ" سخت گیر شدن ولی خب یه چند تایی استاد سخت افزاری مهربان و نمره بده که دارین. حالا خوب نیست من نام ببرم.Tongue
ولی تو ادوار که فراوون داریم .Tongue آخه علم وصنعت سابقه اش خیلی زیاده و قدیمیه.
حالا گذشته از همه اینها ،خیال همه دوستان علم وصنعتی راحت،مسئولان سازمان سنجش رفت وآمدی به این تالار ندارن.Big Grin
با اینحال من صمیمانه از همه علم وصنعتیها عذرخواهی میکنم و رسما" اعلام میکنم اطلاعات من مال چند سال قبله.Smile

عذرخواهیتون پذیرفته میشه! Big Grin
آخه آدم جیغش در میاد وقتی بسی رنج برده در این سالِ ۴ و تازه معدلش شده ۱۴ بعد آخرش هم بگن علم و صنعت راحت نمره میدن ... حق بدید ...

بله! استاد سخت افزاری مهربان (دکتر برنگی و دکتر اکبری) هم داریم! ولی تاثیرشون توی معدل خیلی کمه Big Grin مخصوصا واسه ما نرم افزاریا!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۴۷ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۳ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  خیلی جالبه اون دوستی که گفته بود تو علم و صنعت معدل طرف ۱۸/۵ بوده تا وقتی که ما علم و صنعت بودیم معدل خوب بچه‌ها ۱۴ بود . معدل شاگرد اول ما به زور به ۱۶ میرسید . ولی تو شریف معدل کف ۱۶ ه!

بله! استاد سخت افزاری مهربان (دکتر برنگی و دکتر اکبری) هم داریم! ولی تاثیرشون توی معدل خیلی کمه Big Grin مخصوصا واسه ما نرم افزاریا!

معمولا" من الکی چیزی نمینویسم.Tongue
نمیدونم آن آقای دکتر که مانو را هم یه بار ترجمه کردن(قرار بود اسم نیاریم) هم هنوز هستن یانه؟ بهر حال شما که نه،(یه وقت جیغ نکشید)ولی بعضی از دوستان علم و صنعتی اگه میتونستن تربیت بدنی رو هم با بعضی اساتید دانشکده کامپیوتر میگرفتن. Big GrinBig Grin
ولی قبول دارم که بعضی اساتید نرم افزاریتون واقعا" در نمره دادن سخت گیرن. بهر حال موفق باشید

.
۰
۱
ارسال: #۲۵
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ق.ظ
تاثیر معدل روی رتبه
این قانون شاگرد اولی فقط سراسری هست؟یا ازاد و غیر انتفاعی هم هست؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  این قانون شاگرد اولی فقط سراسری هست؟یا ازاد و غیر انتفاعی هم هست؟

برای همه دانشگاهها هستش!
هر دانشگاهی موظفه ۱۰ درصد از ورودی های ارشدشو از معدل های بالای اون رشته در کارشناسی همو.ن دانشگاه خودش بگیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۷
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ ق.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  این قانون شاگرد اولی فقط سراسری هست؟یا ازاد و غیر انتفاعی هم هست؟

برای همه دانشگاهها هستش!
هر دانشگاهی موظفه ۱۰ درصد از ورودی های ارشدشو از معدل های بالای اون رشته در کارشناسی همو.ن دانشگاه خودش بگیره

دوست عزیز arshad91قانون برای آزاد و غیر انتفاعی هم هست. ولی اونچیزی که دوستمونIT86گفته اند هر دانشگاهی موظفه ده درصد از ورودیهاش رو که بالاترین معدل رو دارن بگیره رو من در آیین نامه اش ندیدم.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۲۸
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۴۷ ب.ظ
تاثیر معدل روی رتبه
یعنی اگر دانشاه خودت ارشدش نداشته باشه !واسه بقیه دانشگاه‌ها سهمیه نداره؟ دیدم انگار تو رتبه‌ها جزوه سهمیه حساب میشه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ
تاثیر معدل روی رتبه
اگه ۴ ترم یا ۳ ترم متوالی شاگرد اول باشی و دانشگاه توی رشته خودت ارشد نداشته باشه میفرستنت دانشگاههای بالاتر.

اما شاگرد اولها توی ارشد رتبشون ۳/۱ میشه و همچنین دوباره از بین شاگرد اولهایی که با سهمیه هم قبول نشدن چندتا رو انتخاب میکنن.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
تاثیر معدل روی رتبه
برای اینکه دچار ابهام نشید عین ماده قانونی رو واسه ارشد میگذارم. ظاهرا" دوستان شنیده هاشون رو میگذارن ولی قانون رو بدونید بهتره:

آئین نامه:
ماده ۲: افراد مشمول این ماده می‌توانند بدون شرکت در آزمون ورودی برای تحصیل در دوره بالاتر مستقیماً توسط دانشگاهها پذیرفته شوند؛
.
.
.
۲-۳-کارشناسی ارشد:
ج- دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش‌آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل جزو ده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند؛(اسمی از دانشگاه برده نشده بنابراین بین کل هم ورودیها در یک رشته)
چ- دانشجویان رتبه اول دورة کارشناسی ناپیوسته در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی دانشگاه محل تحصیل که ظرف مدّت حداکثر چهار نیمسال دانش‌آموخته شوند و دارای میانگین کلّ حداقل هفده باشند؛(در اینجا میانگین هفده رو گذاشته و برای ناپیوسته دانشگاه رو هم آورده)
تبصره ۱‌: برای دانشجویان دوره های کارشناسی پیام نور طول مدت تحصیل ده نیمسال در نظر گرفته می شود.
تبصره ۲:اولویت ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز مشمول این ماده، در همان دانشگاه محل تحصیل دانشجو است ولی در صورت موافقت دانشگاه پذیرنده‌، ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز در دانشگاههای دیگر (اعم از دولتی و غیر دولتی) بلامانع است.
.
.
مادّة۳: پذیرش دانشجویان ممتاز مذکور در ماده ۲ (با رعایت شرایط مندرج در هر بند )در دوره‌های تحصیلی بالاتر در هر یک از دانشگاههای دولتی به‌صورت رایگان می‌باشد و دانشگاهها مجاز به دریافت شهریه از دانشجویان مذکور نیستند.
مادّة۴: افراد مشمول ماده ۲ این آیین‌نامه صرفاً می توانند برای سال و دورة تحصیلی بلافاصله بعدیِ خود ازتسهیلات مربوط بهره‌مند شوند؛

.
.
مادّة ۵: افراد ذیل می‌توانند درصورت شرکت در آزمون ورودی دوره بالاتر و کسب حدنصاب علمی برابر ۹۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده آزاد در رشته - محل مورد تقاضا پذیرفته شوند.
الف- افراد مشمول ماده ۲ این آیین نامه (با رعایت شرایط مندرج در هر بند)؛
تبصره ۱:در مورد دانشجویان بند ج ۲-۳ ماده ۲، منحصرا" دانش آموختگان رتبه اول با رعایت شرایط مندرج درآن می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
ب- دارندگان نشان نقره و برنز کشوری المپیاد دانش‌آموزی با معرفی مراجع ذی‌ربط؛
پ- رتبه های اول تا سوم مرحلة کشوری مسابقه ملّی مهارت (در هر یک از رشته‌های مسابقه) برای ورود به آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مؤسسه‌های آموزشی عالی غیردولتی - غیرانتفاعی با معرفی دبیرخانه این مسابقه‌ها؛
ت: دانش‌آموختگان رتبة اول دوره کارشناسی ناپیوسته که ظرف مدت حداکثر چهار نیمسال دورة تحصیلی خود را به پایان رسانده و به لحاظ میانگینِ کل، حائـز بالاترین میانگین در مقایسه با دانشجویان هم رشته و هم ورودی در دانشگاه محل تحصیل خود باشند؛
تبصره۲: افراد موضوع این ماده مجازند حداکثر طی مدت دو سال پس از زمان دانش‌آموختگی و صرفاً برای یک بار از تسهیلات این ماده بهره‌مند شوند.
تبصره ۳: تسهیلات مندرج در این ماده برای دانشجویان واجد شرایط دانشگا ه آزاد اسلامی از طریق شرکت در آزمون ورودی همان دانشگاه قابل اعمال است.

موفق باشید

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  محاسبه ارتفاع درخت.... baharkhanoom ۳ ۷,۴۴۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۴۴۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۱۳ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close