زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من سیستم عامل رو نخوندم، چیکار کنم؟

ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
سلام بچه ها
من سیستم عامل رو نخوندم
به نظرتون چیکار کنم؟
البته اینطور نیست که اصلا ازش هیچی ندونم. در یه چیزایی ازش می دونم ولی نمی دونم تو این فرصت محدود فایده دارم بخونمش یا نه؟
خواهش می کنم راهنمایی کنید.
کتاب حقیقت هم می خونم و متوجه می شم ولی تستهای ارشد رو نمی تونم حل کنم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
حالا هنوز وقت دارین. اگه رو درسای دیگه تسلط دارین که براش وقت بذارین. ولی اگه در کنارش درسای دیگرم باید بخونید چند تا فصلی که ازش سوال بیشتر میاد رو بخونید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ
برای من که فصل مدیریت حافظه خیلی زمانبره و سنگین بود هنوز هم اشکال دارم شاید نتونم تستش رو بزنم! ولی فصل زمانبندی بهتره امیدوار هستم که تستهاش رو صحیح بزنم!
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
RE: من سیستم عامل رو نخوندم، چیکار کنم؟
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من سیستم عامل رو نخوندم
به نظرتون چیکار کنم؟
البته اینطور نیست که اصلا ازش هیچی ندونم. در یه چیزایی ازش می دونم ولی نمی دونم تو این فرصت محدود فایده دارم بخونمش یا نه؟
خواهش می کنم راهنمایی کنید.
کتاب حقیقت هم می خونم و متوجه می شم ولی تستهای ارشد رو نمی تونم حل کنم.

طوری نمیشه منم ساختمان داده نخوندم عین خیالمم نیس!:| Confused
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
ساختمان رو اگر پایه تون خوب باشه و تست بزنید بازهم یه امیدی هست ولی سیستم نه
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
یعنی کسی هست توی این فروم که سیستم عامل و معماری رو مث من تازه شروع کرده باشه؟
البته من در دوره کارشناسی میشه گفت مباحث رو تقریبا خوب یاد گرفتم و الان دارم فنی واسه کنکور می خونم
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ساختمان رو اگر پایه تون خوب باشه و تست بزنید بازهم یه امیدی هست ولی سیستم نه

اصلا دوستش ندارم طرفشم نمیــــرم! به نظرم خیلی سخته Confused یه فصلیش که آسونه به نظرتون به من معرفی کنینHuh لازم به ذکره! که اصلا اصلا هیچی ازش یادم نیست و در جریانش نیسم اما اگه فصلی هست که میشه تو ۲ روز خوندو ۱ تست زد بهم بگین ممنون میشمBlush
۰
۰
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ساختمان رو اگر پایه تون خوب باشه و تست بزنید بازهم یه امیدی هست ولی سیستم نه

اصلا دوستش ندارم طرفشم نمیــــرم! به نظرم خیلی سخته Confused یه فصلیش که آسونه به نظرتون به من معرفی کنینHuh لازم به ذکره! که اصلا اصلا هیچی ازش یادم نیست و در جریانش نیسم اما اگه فصلی هست که میشه تو ۲ روز خوندو ۱ تست زد بهم بگین ممنون میشمBlush

به نظرم از روی کتاب طورانی شروع کنید و فصل hash و درخت دودویی رو بخونید و انواع درختها اعم از AVL , Treap, Heap رو یاد بگیرید خیلی ساده اند.
البته وقتی میخواهید شروع کنید فکر می کنید اصلا قابل یادگیری نیست ولی بعد از یک ساعت کشتی گرفتن با مباحث می بینید ساده‌تر از اونی هستند که فکر می کردید.
مثلا خود من فکر می کردم hash خیلی سخته ولی الان میتونم با جرئت بگم جزء ساده ترین مبحثیه که تا حالا یاد گرفتم
البته بعضی مباحث رو از روی کتاب مقسمی بخونید. به نظرم ایشون بهتر و مبتدی‌تر توضیح داده ولی طورانی با کد نویسی توضیح داده مثل درج و حذف از درخت BST
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , Mohammad-A
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  یعنی کسی هست توی این فروم که سیستم عامل و معماری رو مث من تازه شروع کرده باشه؟
البته من در دوره کارشناسی میشه گفت مباحث رو تقریبا خوب یاد گرفتم و الان دارم فنی واسه کنکور می خونم

من سیستم عامل کامل خوندم اما اینقدر شنیدم که رو زدن تستاش زیاد حساب نکن که منم زیاد بهش امید ندارم. البته از کتاب دکتر حقیقت نخوندم. کلاس رفتم. جزوه استاد به علاوه پوران تالیف موسوی رو خوندم.

اما معماری انگار تازه می خوام شروع کنم. هیچی تا حالا تست نزدم و فوق العاده ازش می ترسم. با مهندس یوسفی تابستون داشتمش. می ترسم، می ترسم، می ترسم. Confused

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
جدی؟ ممنون. از اینا وحشت دارم اما یه نگاهی شاید به درخت بندازم طورانی ندارم فقط مقسمیو دارم از این درس...مرسی. به نظرتون تستاش تو کنکور وحشتناک نیست؟ همیشه فکر میکنم اگه بخونمم نمیتونم اینارو بزنم!Huh
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  یعنی کسی هست توی این فروم که سیستم عامل و معماری رو مث من تازه شروع کرده باشه؟

من سیستم عامل کامل خوندم اما اینقدر شنیدم که رو زدن تستاش زیاد حساب نکن که منم زیاد بهش امید ندارم. البته از کتاب دکتر حقیقت نخوندم. کلاس رفتم. جزوه استاد به علاوه پوران تالیف موسوی رو خوندم.

اما معماری انگار تازه می خوام شروع کنم. هیچی تا حالا تست نزدم و فوق العاده ازش می ترسم. با مهندس یوسفی تابستون داشتمش. می ترسم، می ترسم، می ترسم. Confused

حالا من خودمم خیلی ازش نخوندم ولی فصل کارایی و پایپلاین و طراحی کامپیوتر پایه رو خوندم خیلی ساده بود. البته در کنار یوسفی از کتابهای مدرسان و ارشد سپاهان و راهیان ارشد هم استفاده می کنم که فکر کنم ارشد سپاهان خیلی قشنگ توضیح داده و هادی یوسفی قشنگ توجیه کردهSmile
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  جدی؟ ممنون. از اینا وحشت دارم اما یه نگاهی شاید به درخت بندازم طورانی ندارم فقط مقسمیو دارم از این درس...مرسی. به نظرتون تستاش تو کنکور وحشتناک نیست؟ همیشه فکر میکنم اگه بخونمم نمیتونم اینارو بزنم!Huh

نه اصلا سخت نیست از مقسمی شروع کنید و راحت و سریع و تیتر وار بخونید بعد برید سراغ تستهاش
به نظرم راحت میشه تستهای ساختمان رو زد و خیلی تستهاشو می پیجونن ولی اینکه بچه‌ها اکثریت از تستهای ساختمان شاکی اند کمی متعجبم. به نظرم باید خیلی تمرکز بگیرید و دقت کنید بعدش میبینید با مبتدی ترین فرمول راحت حل میشه.Smile
البته مباحث گراف رو از روی ساختمان گسسته بخونید بعد برید سراغ داده.

به نظرم بحث گراف بیشتر توی طراحی میاد
بحث درختها در ساختمان داده
بحثهای بازگشتی و حل معدلات در ساختمان داده و گسسته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , ida_isp
ارسال: #۱۲
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
امسال به احتمال ۹۰ درصدکارایی میاد از ما گفتن بود بخونیدش آسونه کتاب پترسون خیلی خوب گفته تستهاش رو هم از رو پوران!!

این گفته استادم بود .بخش آسونیه از دستش ندید!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
به نظرم امسال از حافظه کش و پایپلاین و کارایی و FloatingPoint حتما تست میاد
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  خونید و انواع درختها اعم از AVL , Treap, Heap
به نظرتون ؟ یا از جایه خاصی میگین ؟Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  خونید و انواع درختها اعم از AVL , Treap, Heap
به نظرتون ؟ یا از جایه خاصی میگین ؟Big Grin

شک دارید با طراح سوال ریخته باشیم رو هم؟WinkTongueBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close