زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۶۱
۰۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان سلام، من دارم درخت ریشه دار رو میخونم تو ساختمان داده و واقعا عاشقش شدم. به عمرم اینقدر قشنگ ساختار زندگی رو درک نکرده بودم. عجب علم زیبایی ولی خب این علم زیبا یه مشکلی هم داره، پر از فرموله. به نظر شما این فرمولها رو چطوری میشه به یاد سپرد و قاطی نکرد؟
شماهایی که رشته ی خودتونه و از اول کامپیوتر خوندین یه راهنمایی بدین. فرمولها رو چطوری یاد میگیرین؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۲
۰۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ب.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان سلام، من دارم درخت ریشه دار رو میخونم تو ساختمان داده و واقعا عاشقش شدم. به عمرم اینقدر قشنگ ساختار زندگی رو درک نکرده بودم. عجب علم زیبایی ولی خب این علم زیبا یه مشکلی هم داره، پر از فرموله. به نظر شما این فرمولها رو چطوری میشه به یاد سپرد و قاطی نکرد؟
شماهایی که رشته ی خودتونه و از اول کامپیوتر خوندین یه راهنمایی بدین. فرمولها رو چطوری یاد میگیرین؟

من شخصا تا جایی که بشه هیچ فرمولی حفظ نمیکنم. هیچی! مگر این که یه چیزی رو واقعا مجبور باشم. بهتره به جای حفظ کردن دلیل/اثبات اون فرمول رو بفهمید. وقتی اثباتش رو فهمیدید دیگه لازم نیست حفظ کنید, چون خودتون میتونید اون فرمول رو Generate کنید اگه بهش نیاز داشتید. در کل تا جایی که میتونید از حفظ کردن خودداری کنید و به جاش شهود مسایل رو بفهمید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۶۳
۰۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Qu1ckZ نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان سلام، من دارم درخت ریشه دار رو میخونم تو ساختمان داده و واقعا عاشقش شدم. به عمرم اینقدر قشنگ ساختار زندگی رو درک نکرده بودم. عجب علم زیبایی ولی خب این علم زیبا یه مشکلی هم داره، پر از فرموله. به نظر شما این فرمولها رو چطوری میشه به یاد سپرد و قاطی نکرد؟

من شخصا تا جایی که بشه هیچ فرمولی حفظ نمیکنم. هیچی! مگر این که یه چیزی رو واقعا مجبور باشم. بهتره به جای حفظ کردن دلیل/اثبات اون فرمول رو بفهمید. وقتی اثباتش رو فهمیدید دیگه لازم نیست حفظ کنید, چون خودتون میتونید اون فرمول رو Generate کنید اگه بهش نیاز داشتید. در کل تا جایی که میتونید از حفظ کردن خودداری کنید و به جاش شهود مسایل رو بفهمید.

دقیقا منم الان دارم همین کارو میکنم، من از رشته هنر و ادبیات اومدم، ولی هیچ وقت هیچی رو حفظ نکردم و همیشه همه چی رو با تحلیل و درک به یاد سپردم. ولی الان میبینم که این فرمولها تعدادشون زیاده و هر کدومشون هم برای یه تست استفاده میشه. واسه همین میگم اینا رو چطوری باید یاد گرفت چون به هر حال من رشته فنی نبودم و الان بعضی از این درسها رو برای اولین باره که دارم میخونم از جمله ساختمان داده رو.
چیزی که هست خوندن این درسها بیشتر باعث شده با دید جدیدی به زندگی نگاه کنم و این خیلی عالیه. فقط مسئله فرمولهای بی اندازه هست که اونم فکر میکنم وارد دور دوم و دوره بشم درست میشه.

دوستان شما برای طراحی الگوریتم هم کتاب یوسفی رو پیشنهاد میدین؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۶۴
۰۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Qu1ckZ نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان سلام، من دارم درخت ریشه دار رو میخونم تو ساختمان داده و واقعا عاشقش شدم. به عمرم اینقدر قشنگ ساختار زندگی رو درک نکرده بودم. عجب علم زیبایی ولی خب این علم زیبا یه مشکلی هم داره، پر از فرموله. به نظر شما این فرمولها رو چطوری میشه به یاد سپرد و قاطی نکرد؟

دقیقا منم الان دارم همین کارو میکنم، من از رشته هنر و ادبیات اومدم، ولی هیچ وقت هیچی رو حفظ نکردم و همیشه همه چی رو با تحلیل و درک به یاد سپردم. ولی الان میبینم که این فرمولها تعدادشون زیاده و هر کدومشون هم برای یه تست استفاده میشه. واسه همین میگم اینا رو چطوری باید یاد گرفت چون به هر حال من رشته فنی نبودم و الان بعضی از این درسها رو برای اولین باره که دارم میخونم از جمله ساختمان داده رو.
چیزی که هست خوندن این درسها بیشتر باعث شده با دید جدیدی به زندگی نگاه کنم و این خیلی عالیه. فقط مسئله فرمولهای بی اندازه هست که اونم فکر میکنم وارد دور دوم و دوره بشم درست میشه.

دوستان شما برای طراحی الگوریتم هم کتاب یوسفی رو پیشنهاد میدین؟

اصلا اینجوری نیست که برای هر تست بخواید یه فرمول/نکته حفظ کنید. شما باید مباحث پایه و مهم رو بدونید و تمرین زیاد کنید. حالا طراح میاد یه سوالی میده که نکتش توی تست های سال قبل اصلا نبوده, شما باید با همون مفاهیم پایه بتونین به جواب برسید. حفظ کردن نکته هیچ فایده ای نداره. اگر هم منبعی دارید که به صورت نکته وار تدریس میکنه (چه کتاب چه ویدیو چه استاد و ...) به نظرم منبعتون رو عوض کنید یا این که در کنارش خودتون با سرچ توی اینترنت دلیل و اثبات همه فرمول ها / قضیه هارو بفهمید.
چند وقت پیش من دیدم یه نفر نوشته بود "شهود" و اینا توی کامپیوتر بی معنیه, فقط باید صفر و یک فکر کنید. این جمله کاملا اشتباهه. مهم ترین چیز شهوده توی رشته های ریاضی/فنی. شما وقتی یه فرمول/قضیه سخت میبینید, فکر میکنید اون دانشمندی که این قضیه رو کشف کرده چجوری بهش رسیده؟ از همون اول نشسته فرمول نوشتن؟ نه! اول به صورت شهودی و حسی به قضیه پی برده و کلی روش فکر کرده و در مرحله آخر فقط اومده به صورت ریاضی یا Code نوشتتش.
خلاصه هر چقدر بگم شهود کمه. شهود, شهود, شهود Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۶۵
۰۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من ساختمان داده رو از روی کتاب یوسفی میخونم، یوسفی کلا کتاباش یه طوریه که یه عالمه فرمول رو روی هم تلمبار کرده و درس داده، واقعا نمیدونم چه کتابی خوبه و من رو بهتر به جواب میرسونه. هی میام با یوسفی دوست بشم و خوب بخونمش ولی همش فرموله.
برای طراحی الگوریتم من سه فصل اول کتاب یوسفی رو خوندم ولی باور میکنی جز اینکه گیجم کرده باشه چیزی نداره؟
منم میگم اهل حفظ کردن نیستم و برای همین با کتابهای یوسفی درگیر میشم.
برای معماری کامپیوتر کتیرایی رو پیدا کردم که خیلی بهتر از یوسفی اصلا تصویر میکنه معماری رو و باید بگم کتابش خیلی عالیه و برای منی که برای اولین بار معماری کامپیوتر میخوندم خیلی کمک بوده، ولی کتابهای یوسفی همش فرمول . اگه منبع بهتری میشناسی معرفی کن وقتمو با این کتابا تلف نکنم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۶۶
۰۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من ساختمان داده رو از روی کتاب یوسفی میخونم، یوسفی کلا کتاباش یه طوریه که یه عالمه فرمول رو روی هم تلمبار کرده و درس داده، واقعا نمیدونم چه کتابی خوبه و من رو بهتر به جواب میرسونه. هی میام با یوسفی دوست بشم و خوب بخونمش ولی همش فرموله.
برای طراحی الگوریتم من سه فصل اول کتاب یوسفی رو خوندم ولی باور میکنی جز اینکه گیجم کرده باشه چیزی نداره؟
منم میگم اهل حفظ کردن نیستم و برای همین با کتابهای یوسفی درگیر میشم.
برای معماری کامپیوتر کتیرایی رو پیدا کردم که خیلی بهتر از یوسفی اصلا تصویر میکنه معماری رو و باید بگم کتابش خیلی عالیه و برای منی که برای اولین بار معماری کامپیوتر میخوندم خیلی کمک بوده، ولی کتابهای یوسفی همش فرمول . اگه منبع بهتری میشناسی معرفی کن وقتمو با این کتابا تلف نکنم.

برای ساختمان داده و الگوریتم من ویدیو های یوسفی رو خریدم خوب بودن تقریبا. خیلی خیلی بهتر از کتابش بود. من اصلا نمیتونم کتاب هاش رو تحمل کنم. به نظرم اگه میتونی ویدیو هاش رو بگیر یا ویدیو اساتید دیگه که خوب هستن. البته من از قبل برای این ۲ درس پایه نسبتا خوبی داشتم.
برای معماری هم کتاب کتیرایی رو نخوندم نمیدونم چجوریه ولی اگه میخوای مفهومی بفهمی ویس و جزوه دکتر اجلالی رو پیشنهاد میکنم که توی همین مانشت سرچ کنی هست.
۰
۰
ارسال: #۳۶۷
۱۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خب به سلامتی من شبکه رو تا جایی که میخوندم خوندم و الان برای دور اول بستمش ، ولی یه حرکتی میزنم، همینجا در همین ساعت اعلام میکنم که ریاضی ها رو همه رو حذف کردم حتی گسسته رو. فقط ده درس اختصاصی رو میخونم.

شما برنامتون چیه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۶۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۲۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۶ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۵ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی قرار خواهد گرفت) وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزشکشور به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه و نسبت به ثبت‌نام آزمون مذکور اقدام نمایند.

لازم به توضیح است اطلاعیه تکمیلی این سازمان درخصوص ثبت‌نام این آزمون در روز شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۶ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

لازم به توضیح است آزمون مذکور در تاریخهای ۲۸ و ۹۹/۰۱/۲۹ برگزار می گردد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۶۹
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط m.vaisi.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همه دوستان. با کمال احترام برای همه ولی کاربر marvelous در این تایپک شما حرفاتون با واقعیت رشته کامپیوتر خیلی متفاوته بنظر بنده اجازه بدید دوستانی که تجربه بیشتر و دانش کافی دارن نظر بدن. ممکنه با حرفاتون دوستان رو از مسیر اصلی دور کنید.چون نظراتتون بیشتر احساسیه تا واقعی. اومیدوارم ناراحت نشده باشید به امید موفقیت همه دوستان

و یه مطلب قابل عرض مدیران سایت خواهشا نظارت بیشتری داشته باشند تا مطالب بدور از واقعیات کمتر منتشر گردد. با تشکر
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesla66
ارسال: #۳۷۰
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۵۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خجالت داره واقعا! مگه من چی گفتم که به دور از واقعیت بوده؟؟؟
چرا اینجا همه به جون من افتادن؟ مگه من چه گناهی کردم؟ اتفاقا افتخار میکنم به خودم و به این دانشی که دارم و تنها کاری که میکنم اینه که دیگه پامو تو این انجمن سرتا پا عقده و شرارت نمیزارم.
اصلا رفتارها صحیح نیست. من کاری به کار کسی ندارم ولی باز شرم آوره هر کسی از راه میرسه برای من واقعیت شناس کامپیوتر میشه!!!!
حالم دیگه از همتون بهم میخوره مشتی آدم بیخود پر مدعا که هیچ و پوچ هم نیستن.

لازم به اخراجم هم نیست، برای اینکه من میرم و مطمئن باشین این دفه دیگه پشت سرمم نگاه نمیکنم. برین شماها با خودتون خوش باشین که الکی واسه نوستالژیای همدیگه لایک و دیسلایک میزنین.

واقعا برین خجالت بکشین که این رفتارتون با یکیه که شاید میخواسته جو مهندسی کامپیوتر رو بشناسه. شما اون موقعی که همتون مشغول بازی با اسباب بازیهاتون بودین من تو آموزشگاه دانشگاه شریف رتبه ی برتر کامپیوتر بودم و داشتم برنامه مینوشتم. برین با همون چیزایی که قبلا بازی میکردین بازی کنین که کار هر کس نیست خرمن کوفتن.

اتفاقا اخراجم هم بکنین افتخارمه، بیل گیتس هم از دانشگاه اخراج کردن. من اگه اومدم اینجا خودمو خاکی در عالم مهندسی کامپیوتر نشون دادم اصلا دلیلش نبود که چیزی نمیدونم و الان شماها اجازه پیدا کنین منو تحقیر و توهین کنین. برین خجالت بکشین واقعا رفتارها زشت و زنندس.

مدیران اینجا هم اگه نمیتونن دهن کاربرا رو کنترل کنن و اینجا رو قانونمند اداره کنن هیچ .

رفتم که رفتم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۱
ارسال: #۳۷۱
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۰۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  شما حرفاتون با واقعیت رشته کامپیوتر خیلی متفاوته بنظر بنده اجازه بدید دوستانی که تجربه بیشتر و دانش کافی دارن نظر بدن. ممکنه با حرفاتون دوستان رو از مسیر اصلی دور کنید.
چی گفتند که اشتباه بود؟ من که چیز خاصی نمیبینم اینجا که باعث بشه بقیه از مسیر اصلی خارج بشن و سه روزه این تاپیک بروز نشده.
بگید تا دوستانی که مسیر کنکور رو قبلا طی کردند تصحیح کنند.
۱
۰
ارسال: #۳۷۲
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. با کمال احترام برای همه ولی کاربر marvelous در این تایپک شما حرفاتون با واقعیت رشته کامپیوتر خیلی متفاوته بنظر بنده اجازه بدید دوستانی که تجربه بیشتر و دانش کافی دارن نظر بدن. ممکنه با حرفاتون دوستان رو از مسیر اصلی دور کنید.چون نظراتتون بیشتر احساسیه تا واقعی. اومیدوارم ناراحت نشده باشید به امید موفقیت همه دوستان
و یه مطلب قابل عرض مدیران سایت خواهشا نظارت بیشتری داشته باشند تا مطالب بدور از واقعیات کمتر منتشر گردد. با تشکر

کدوم مطلب را اینجا گذاشتن که دور از واقعیت بوده و باعث میشه بقیه از مسیر اصلی دور بشن؟
۰
۱
ارسال: #۳۷۳
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط m.vaisi.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
با سلام مجدد کاربر marvelous منظور من ناراحت کردن شما یا هجمه و... نیست نمیدونم چرا اینطور بهم ریختید و این فروم واسه همه هست و نه من مالکش هستم که خدای ناکرده شمارو بیرون کنم. و همچین منظوری هم نداشتم. و اما اگه پست های قبل تر خودتون رو خونده باشید متوجه میشید که تغییرات زیادی در رویه پیشنهاداتتون وجود داره. مثلا یه بار میگید ریاضی بخون یه بار میگید نخونن. من نگفتم علم ندارید بلکه گفتم با تجربه و آگاهی بیشتر مطالب رو بذارید.

بهتره بدونید ادبیاتتون در شان بقول خودتون استاد کامپیوتر نیست!!!. هیچ و پوچ. یه کم فک کنید و خشمتون رو کنترل کنید.

(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. با کمال احترام برای همه ولی کاربر marvelous در این تایپک شما حرفاتون با واقعیت رشته کامپیوتر خیلی متفاوته بنظر بنده اجازه بدید دوستانی که تجربه بیشتر و دانش کافی دارن نظر بدن. ممکنه با حرفاتون دوستان رو از مسیر اصلی دور کنید.چون نظراتتون بیشتر احساسیه تا واقعی. اومیدوارم ناراحت نشده باشید به امید موفقیت همه دوستان

کدوم مطلب را اینجا گذاشتن که دور از واقعیت بوده و باعث میشه بقیه از مسیر اصلی دور بشن؟

مدیر بخش خواهشا خودتون پست های قبلی ایشون رو بخونید میدونید من چی میگم.
۲
۱
ارسال: #۳۷۴
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
جناب عروجی عزیز، من اینجا برای شما نمینویسم، برای دوستانی مینویسم که داریم باهم درس میخونیم. پس شما میتونی پستهای منو نخونی، همونطور که من پستهای شما رو نمیخونم. شما همینطور که به خودت اجازه میدی هر چی دلت میخواد بگی، پس این حق رو برای منم قائل باش که اومدم اینجا یه انجمنه ، تاپیک تاپیک ارشده و در مورد نحوه درس خوندنم صحبت کنم. شما اگه دوست نداری نخون آقا، نیا آقا. حق نداری به من بگی پست بزارم یا نزارم.

جناب ویسی که میدونم ناراحتی شما با من از کجاست. بله من مسئول برنامه ریزی برای شما نبودم و نیستم و نخواهم بود. اینجا هم اگه گفتم ریاضی رو حذف کردم یعنی به اندازه ی کافی گسسته و آمار احتمالات خوندم و دیگه بسه و خوندنش رو قطع کردم چون ضریب یک داره و وقتمو گذاشتم برای درسهای تخصصی تر. اینجا خیلی قبل تر از من در مورد نخوندن دروس ریاضی صحبت شده بود، چرا الان واسه من پلیس شدی؟ افتخار هم میکنم شاگرد نمونه ی قطب الدین صادقی بودم. حالا شما از این استاد خوشت نمیاد مشکل خودته. به منم ربطی نداره و اصلا حق نداری هر چی رو که خودت دوست داری به من دیکته کنی یا هر لقبی به من بدی.

همینطور شما جناب عروجی.
من میدونم خیلی ها چشم دیدن منو اینجا ندارن، بابا بچسبید به همون تاپیک "هر چه میخواهد دل تنگت بگوی" و دست از سر من بردارید. الان کسانی اینجا امتیاز دادن و لایک کردن که خودشون پایه یک اون تاپیک هستن. اونجا منو راحت نمیزارن یه کلمه حرف میزنم مدرک و ادله میخوان. خودشون هر مزخرفی به اسم شعر و شاعری و حرف دل تنگ پست میکنن. جنابی که روی سخنم با شماس. شما و من یکبار باهم کنار اومدیم و من پستهای شما رو در نظر نگرفتم تا شما راحت باشی. ولی شما دست از سر من انگار نمیخوای برداری و میای اینجا رو جو میدی.

حالا من به شما بگم، کسی که بخواد بخونه میخونه و با پستهای من مشکلی براش پیش نمیاد. اینجا فقط مثل بقیه میتونین بیاین از پیشرفت درسی و از نحوه درس خوندنتون بگید. هیچکس به هیچکس دیگه حق توهین نداره. شماها که ادعا میکنین فرزندان کوروش هستین یه نموره از اخلاق اونو هم نبردین. برین خودتونو درست کنین بعد به فکر درس خوندن ، خصوصا بقیه باشین. این رفتارها درست نیست. من کاری به کار شما ندارم، شما هم برو پی کارت و یا به قول خودت اصلا پستهای منو نبین. هیچ دلیلی برای بی اعتبار کردن یه کاربر از دید من موجه نیست. همه حق دارن اینجا پست بزارن.

من اینجا برای شما پست نمیزارم، برین تو همون تاپیک خودتون از اون بحثهای خسته کننده کیش و مات و اینا داشته باشین، یا بیاین برای نهمین سالگرد عضویتتون اینجا جشن بگیرین و به خودتون نمره ی مثبت بدین. این شماهایین که وقت تلف میکنین. نه من.

بحث همینجا تمام////

من تا اینجا شصت درصد درسها رو خوندم، شبکه رو تموم کردم، و الان دارم با قدرت هر چه تمام تر ادامه میدم. باشد که جوجه رو آخر پاییز و تو دانشگاه شریف بشمارن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۷۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط Who cares.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
واقعا هم حرف این دوستمون صحیح هست ما اینجا یک جمع صمیمی هستیم که با هم در مورد پیشرفت کارهامون و نحوه مطالعمون تبادل نظر میکنیم و به قول دوستمون ناراحتی نیا ونخون عزیز دل برادر ، در ضمن یه عده هستن (به نظرم مثل دوستمون marvel) که اگه یه تصمیمشون رو با یه عده مثل خودشون در میان بگذارن ، بهتر به اون تصمیم عمل میکنن و باعث تشویقشون میشه .
و تبادل نظر هم یعنی همین ایشون در مورد ریاضی نظر خودشون رو گفتن نیومدن از یقت بگیرن بگن ریاضی بخون که شما برو ۱۰ دور ریاضی بخون اصلا ...
اینجا هم به نام خودت نزدی که ما بیایم از شما اجازه بگیرم برا پست ها ، میتونی بری پست خودت یا تلگرام و اینستا هرجا که دوست داری .

ومن الله توفیق
-------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان با ثبت نام چه میکنید ؟
در ضمن این آذر سرعتش به نظرم از همه ماه ها بیشتر بود... هفدهمه !!!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۴ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close