زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش های علوم کامپیوتر

ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ب.ظ
گرایش های علوم کامپیوتر
با سلام.
دوستان کسی اطلاعاتی درباره دو گرایش
رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش
و داده کاوی داره؟
چطور هستن به نظرتون؟خوبن یا نه؟میشه توضیح بدین؟ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۵۸ ب.ظ
گرایش های علوم کامپیوتر
خوب یا بد از چه نظر؟! من در مورد دانش زیاد اطلاعی ندارم ولی بین این دو گرایش، داده کاوی کاربردی تره به نظرم.

چه اطلاعاتی لازم دارید از این گرایش؟ سوالتون خیلی کلی بود.

بازار کار منظورتونه که خب.. وضعیت شغلی همه رشته ها و گرایش های پایه و فنی معلومه
برای اپلای.. من چون از دانش هیچی نمیدونم پس نمیتونم کمکی کنم ولی داده الان رو بورسه

درسای گرایش داده کاوی علوم کامپیوتر هم داده کاوی محاسباتی، داده کاوی پیشرفته، بازیابی اطلاعات، بیگ دیتا و یه سری درسای این شکلیه که واقعا جذابن.
۱
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط alisaaa.)
RE: گرایش های علوم کامپیوتر
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۵۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  خوب یا بد از چه نظر؟! من در مورد دانش زیاد اطلاعی ندارم ولی بین این دو گرایش، داده کاوی کاربردی تره به نظرم.

چه اطلاعاتی لازم دارید از این گرایش؟ سوالتون خیلی کلی بود.

بازار کار منظورتونه که خب.. وضعیت شغلی همه رشته ها و گرایش های پایه و فنی معلومه
برای اپلای.. من چون از دانش هیچی نمیدونم پس نمیتونم کمکی کنم ولی داده الان رو بورسه

درسای گرایش داده کاوی علوم کامپیوتر هم داده کاوی محاسباتی، داده کاوی پیشرفته، بازیابی اطلاعات، بیگ دیتا و یه سری درسای این شکلیه که واقعا جذابن.
آهان.ممنون از جوابتون واقعا
بله همین موارد وضعیت کار چه داخل و چه خارج بود
همچنین اگر در مورد آینده تحصیلی وشغلی اطلاعی دارین....منظورم چیزی که پیش بینی میشه در سال های آینده نه صرفا زمان حال
و اپلای که لطف کردین گفتین...
و اگر مشکلی نداره که دانشگاهتون را بدونم-> هییت علمیش خوبن؟
و ضمن تشکر به خاطر معرفی دروس امکانش هست لیست کامل تری از دروس را بگین یا لینکی بدین چون من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم.
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
گرایش های علوم کامپیوتر
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)alisaaa نوشته شده توسط:  هان.ممنون از جوابتون واقعا
بله همین موارد وضعیت کار چه داخل و چه خارج بود
همچنین اگر در مورد آینده تحصیلی وشغلی اطلاعی دارین....منظورم چیزی که پیش بینی میشه در سال های آینده نه صرفا زمان حال
و اپلای که لطف کردین گفتین...
و اگر مشکلی نداره که دانشگاهتون را بدونم-> هییت علمیش خوبن؟
و ضمن تشکر به خاطر معرفی دروس امکانش هست لیست کامل تری از دروس را بگین یا لینکی بدین چون من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم.
ممنون

من واقعا از دانش هیچی نمیدونم تو لیسانس هم گرایشم علوم کامپیوتر نبود که چیزی ازش شنیده باشم. و گرایش من داده کاوی نیست. برای همین شرمنده .. نمیتونم مقایسه کنم و بگم در آینده کدوم بهتره.
ولی چیزی که به ما گفتن اینه دیتا الان حرف اول رو میزنه و طلای دیجیتالی محسوب میشه. و نیاز به دیتا تو دنیا رفته رفته بیشتر میشه پس نقش دیتاماینینگ هم پررنگ تر میشه.
اینم لینکی که مد نظرتونه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه من یکمی با بقیه دانشگاه های ایران متفاوته و گرایش اصلا مهم نیست و تعداد واحدهاش هم متفاوته. یکم مفصله واقعیتش.. اگر مشتاق بودید بعدا تو خصوصی در موردش توضیح میدم و اسمش رو میگم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alisaaa
ارسال:
۱۳ آذر ۱۴۰۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
گرایش های علوم کامپیوتر
یادش بخیر من میخواستم ادامه برا ارشد وارد حوزه کار شدم دیگه اصلا نشد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close