زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[یه سوال]مرخصی در صورت قبولی در ارشد برای سربازی

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۲ ماه از خدمت سربازیم مونده یعنی قبلا سربازی رفتم اما چون دانشگاه قبول شدم ولش کردم و الان ۲ ماه باید خدمت کنم

تا اونجا که میدونم دانشگاه آزاد با پرداخت نصف شهریه ثابت تا ۲ ترم مرخصی میده اما دانشگاه دولتی رو نمیدونم

سوالم اینه اگه قبول بشم دانشگاه به امید خدا مهر ماه آینده باید برم ثبت نام کنم آیا میشه ۱ ترم مرخصی بگیرم و برم سربازیم رو تموم کنم و بهمن ماه برم سر کلاس؟

دانشگاه دولتی تکمیل ظرفیت داره؟ شاید قبول نشم تو مرحله اول ولی بهمن ماه تو تکمیل ظرفیت قبول بشم اینجوری سربازیم میرم.
این سربازی برام شده یک مشکل خدا کنه همه چیز با این برنامه ریزی که میخوام پیش بره و برام مشکلی پیش نیاد و الی اگه این زحمتی که میخوام از همین هفته به امید خدا شروع کنم به خوندن درس برای ارشد ۹۱ به هدر میره آخه حتی اگه رتبه ۱ کنکورم بیارم بازم ناراحتم که ۲ ماه سربازیم مونده و با ۱ ترم مرخصی میشد این ۲ ماه رو برم تا خیالم راحت شه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ
مرخصی برا یک ترم میدن؟
خوب شما کنکور که دادین تا وقتی نتیجه‌ها میاد برو اون دو ماه را بگذرون دیگه.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
RE: مرخصی برا یک ترم میدن؟
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  خوب شما کنکور که دادین تا وقتی نتیجه‌ها میاد برو اون دو ماه را بگذرون دیگه.

مشکل اینجاسنت من ترم ۴ کارشناسیم و بهمن ماه ترم آخرمه

آدم بدشانسیم آخه ۲۵ واحد برام مونده و قانون داشگاه بیشتر از ۲۴ واحد برا ترم آخر نمیدن منم این ترم ۱۲ واحد گرفتم ترم بعدی هم ۱۳ واحد میگیرم البته این ترم به جز پزوژه ۳ درس کنکوریه نظریه پایگاه داده و سیستم عامل رو با بهترین اساتید دانشگاه گرفتم که بتونم برا کنکور ارشون استفاده کنم.

حالا چیکار کنم؟ کسی چیزی نمیدونه؟Confused
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
یکی را می شناختم بهش معافی خورده بود فقط بایست آموزشی می رفت. تا اونجا که به نظرم میاد یک تابستان بین درسش رفت خدمت و کارت گرفت. البته پدرش ارتشی بود.
به نظر من که شما قبول شدی برو. تا بعد اتمام ارشد کلی اتفاق ممکن بیافتد. یک موقع می بینین مدت دوره کاهش پیدا کرد گفتن اون دوماه را دیگه نمیخواد بیاین (هر چند اگر این طرح جدید تصویب شه احتمالا مدتش افزایش پیدا کندBig Grin). اگر نشد خوب بعد ارشد می رین دیگه. این که غصه نداره.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۷۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۵۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۳۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close