تالار گفتمان مانشت
[یه سوال]مرخصی در صورت قبولی در ارشد برای سربازی - نسخه‌ی قابل چاپ

[یه سوال]مرخصی در صورت قبولی در ارشد برای سربازی - mehdiba3 - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ

۲ ماه از خدمت سربازیم مونده یعنی قبلا سربازی رفتم اما چون دانشگاه قبول شدم ولش کردم و الان ۲ ماه باید خدمت کنم

تا اونجا که میدونم دانشگاه آزاد با پرداخت نصف شهریه ثابت تا ۲ ترم مرخصی میده اما دانشگاه دولتی رو نمیدونم

سوالم اینه اگه قبول بشم دانشگاه به امید خدا مهر ماه آینده باید برم ثبت نام کنم آیا میشه ۱ ترم مرخصی بگیرم و برم سربازیم رو تموم کنم و بهمن ماه برم سر کلاس؟

دانشگاه دولتی تکمیل ظرفیت داره؟ شاید قبول نشم تو مرحله اول ولی بهمن ماه تو تکمیل ظرفیت قبول بشم اینجوری سربازیم میرم.
این سربازی برام شده یک مشکل خدا کنه همه چیز با این برنامه ریزی که میخوام پیش بره و برام مشکلی پیش نیاد و الی اگه این زحمتی که میخوام از همین هفته به امید خدا شروع کنم به خوندن درس برای ارشد ۹۱ به هدر میره آخه حتی اگه رتبه ۱ کنکورم بیارم بازم ناراحتم که ۲ ماه سربازیم مونده و با ۱ ترم مرخصی میشد این ۲ ماه رو برم تا خیالم راحت شه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

مرخصی برا یک ترم میدن؟ - pos - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ

خوب شما کنکور که دادین تا وقتی نتیجه‌ها میاد برو اون دو ماه را بگذرون دیگه.

RE: مرخصی برا یک ترم میدن؟ - mehdiba3 - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  خوب شما کنکور که دادین تا وقتی نتیجه‌ها میاد برو اون دو ماه را بگذرون دیگه.

مشکل اینجاسنت من ترم ۴ کارشناسیم و بهمن ماه ترم آخرمه

آدم بدشانسیم آخه ۲۵ واحد برام مونده و قانون داشگاه بیشتر از ۲۴ واحد برا ترم آخر نمیدن منم این ترم ۱۲ واحد گرفتم ترم بعدی هم ۱۳ واحد میگیرم البته این ترم به جز پزوژه ۳ درس کنکوریه نظریه پایگاه داده و سیستم عامل رو با بهترین اساتید دانشگاه گرفتم که بتونم برا کنکور ارشون استفاده کنم.

حالا چیکار کنم؟ کسی چیزی نمیدونه؟Confused

[یه سوال]مرخصی در صورت قبولی در ارشد برای سربازی - pos - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ

یکی را می شناختم بهش معافی خورده بود فقط بایست آموزشی می رفت. تا اونجا که به نظرم میاد یک تابستان بین درسش رفت خدمت و کارت گرفت. البته پدرش ارتشی بود.
به نظر من که شما قبول شدی برو. تا بعد اتمام ارشد کلی اتفاق ممکن بیافتد. یک موقع می بینین مدت دوره کاهش پیدا کرد گفتن اون دوماه را دیگه نمیخواد بیاین (هر چند اگر این طرح جدید تصویب شه احتمالا مدتش افزایش پیدا کندBig Grin). اگر نشد خوب بعد ارشد می رین دیگه. این که غصه نداره.