زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان چه کار کنم بهتره؟-سربازی ترم ۹-ارشد

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ب.ظ
سلام به همه
من دانشجوی نرم افزار هستم و ترم بعدی، ترم ۹ من می باشد. قصد ارشد دادن دارم.هم چنین پروژه پایانی هم مونده که حدود ۲۰ روز وقت می خواهد. به نظر شما ۹ ترمه تمام کنم یا پروژه را بزارم برای ترم ۱۰/

مزایای ۹ ترمه
خیالم از دانشگاه راحت می شه می تونم چند ماه سربازی را بروم و در زندگی جلو بیفتم

معایب۹ ترمه:
۲۰ روز وقتم هدر میره.(شایدم بیشتر به خاطر کارهای مربوط به فارغ تحصیلی)
با لیسانس باید برم سربازی

ولی اگر ۱۰ ترمه کنم وقت بیشتری برای ارشد دارم ولی تعداد ترم هام بیشتر می شه و تا مهر سال بعد بیکارم( البته می شه تو این مدت زبان یادگرفت و از این جور کارا )واز ان طرف هم اگر فوق قبول شوم بعدا سربازی راحت تری خواهم داشت و شاید بتونم امریه هم بگیرم

سوال اخرم به فرض من ۹ ترمه تموم کنم و تو بهمن برم دنبال کارهای سربازی. حداقل در چه ماهی می تونم بروم سربازی(زود ترین حالت ممکن)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
به نظرم شما باید با توجه به وضعیت درسی و تسلط تون برای کنکور امسال این تصمیم رو بگیرید.

اگه تسلط تون به درس‌ها کم هست‌، و یا میخواید از ۰ شروع کنید‌، بهتره ۹ ترمه تموم کنید و رو پروژه کار کنید و سعی کنید معدل تون رو بهتر کنید.
اگه تقریبا به درس‌ها مسلط هستید و به خودتون اطمینان دارید که از زمان باقیمانده تا کنکور میتونید به بهترین نحو استفاده کنید‌، بهتره این ترم رو برای مطالعه برای کنکور اختصاص بدید.

من ترم ۷ درس های دانشگاه و معدلم رو فدای مطالعه برای کنکور کردم و هم معدلم کم شد و هم نتیجه کنکور خوب نبود. (البته چون من به دروس کنکور تسلط نداشتم و تقریبا در همین زمان‌ها از ۰ شروع کردم)

باز هم بستگی به تلاش شما در این ۶ ماه باقیمانده و پایه‌ی درسی و تمرکزتون داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_khan2006
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
بنظر من بد نیست یک گشتی هم در مانشت بزنید چند نفر دیگه هم مشابه این سوال را قبلا" پرسیده اند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
سلام بازهم سربازی .
سوال آخر‌: قبلا بین ۶ الی ۸ ماه طول میکشید یعنی دفترچه رو که پست می کنی یک ماه بعد برگ سبزت می یومد که تاریخ اعزامت رو مشخص می کرد که معمولا بین ۶ الی ۸ ماه بود البته من یک سالش رو هم دیده بود !ً! ماله من ۸ ماه طول کشید .البته اگه مشکل خاصی پیش نمی یومد . شاید بتونی جابه جا کنی . مثلا اعزام شهریوری اگه جای خالی باشه بیای تیر یا حتی اردیبهشت . الان نمی دونم .سوال کن

اما سوال اول:
باید خودت تصمیم بگیری به نظرم شاید هیچ کس نتونه کمکت کنه آخه موضوع حساسیه .
اگه بخوای ۱۰ ترمه تموم کنی‌، قبول نشدن و شدن تو کنکور مثل صفر و یک میمونه و حالت دیگه ای نداره .
اما اگه جای تو بودم چی کار می کردم:
اگه بسیج فعال بودم که هیچی درغیر این صورت همین فردا می رفتم یه پایگاهی که "آشنا دارم" عضو می شدم‌! این آشنا داشتن خیلی مهمه .
پروژمو میذاشتم واسه ترم ۱۰ .
تمرکز می کردم رو کنکور .
اگه کنکور خوب بدم که چه خوب . اگه ندم سریع پروژمو تموم می کردم‌، میرفتم دنبال نامه دانشگاه به نظام وظیفه و سپس از همون پایگاه ۶ سال سابقه بسیج می گرفتم و ۹ ماه کسر خدمت!‌! که مثل من پشیمون نشی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_khan2006

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۱۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۸۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۴۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۱۶ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close