زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت در انتخاب رشته

ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ق.ظ
اولویت در انتخاب رشته
یه سوال در مورد تعداد انتخاب داشتم. سالای پیش چون محدودیت انتخاب چند دانشگاه داشتیم، بعضی دانشگاه ها مثل خواجه نصیر میپرسیدن که انتخاب چندم زدی و اگر انتخاب ۵ به بعد میزدیم اصلا ترتیب اثر نمیدادن.
می خوام ببینم امثال هم همینجوریه؟ اگه اینجوریه چندتا دانشگاه که بیشتر احتمال قبولی داریم رو اول بزنیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: اولویت در انتخاب رشته
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ق.ظ)zeynaab نوشته شده توسط:  یه سوال در مورد تعداد انتخاب داشتم. سالای پیش چون محدودیت انتخاب چند دانشگاه داشتیم، بعضی دانشگاه ها مثل خواجه نصیر میپرسیدن که انتخاب چندم زدی و اگر انتخاب ۵ به بعد میزدیم اصلا ترتیب اثر نمیدادن.
می خوام ببینم امثال هم همینجوریه؟ اگه اینجوریه چندتا دانشگاه که بیشتر احتمال قبولی داریم رو اول بزنیم

یکی از مدارکی که موقع مصاحبه میخوان کارنامه انتخاب محل هستش و معمولا اولین سوالی که بعد از معرفی میپرسن اینه که انتخاب چندمت رو اینجا زدی؟ و مصاحبه کدوم اولویت های بالاتر رو شرکت کردین؟
که جواب این سوال خیلی مهمه چون طبق چیزی که من دیدم اگر دانشگاهی ۳ ظرفیت داشته باشه فقط ۳ نفر رو نمره بالا میدن و بقیه زیر حد نصاب هستن که بعبارتی همون موقع انتخاب رو قطعی میکنن و افرادی که احتمال قبولی در جاهای دیگه رو دارن تایید نمیکنن
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط zeynaab.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ق.ظ)zeynaab نوشته شده توسط:  یه سوال در مورد تعداد انتخاب داشتم. سالای پیش چون محدودیت انتخاب چند دانشگاه داشتیم، بعضی دانشگاه ها مثل خواجه نصیر میپرسیدن که انتخاب چندم زدی و اگر انتخاب ۵ به بعد میزدیم اصلا ترتیب اثر نمیدادن.

یکی از مدارکی که موقع مصاحبه میخوان کارنامه انتخاب محل هستش و معمولا اولین سوالی که بعد از معرفی میپرسن اینه که انتخاب چندمت رو اینجا زدی؟ و مصاحبه کدوم اولویت های بالاتر رو شرکت کردین؟
که جواب این سوال خیلی مهمه چون طبق چیزی که من دیدم اگر دانشگاهی ۳ ظرفیت داشته باشه فقط ۳ نفر رو نمره بالا میدن و بقیه زیر حد نصاب هستن که بعبارتی همون موقع انتخاب رو قطعی میکنن و افرادی که احتمال قبولی در جاهای دیگه رو دارن تایید نمیکنن

واقعا چجوری پس باید انتخاب کرد؟ اگر قبلیا رو دعوت به مصاحبه نشده باشه ادم بهشون برمیخوره چرا اونا رو اول زدیم؟

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ق.ظ)zeynaab نوشته شده توسط:  یه سوال در مورد تعداد انتخاب داشتم. سالای پیش چون محدودیت انتخاب چند دانشگاه داشتیم، بعضی دانشگاه ها مثل خواجه نصیر میپرسیدن که انتخاب چندم زدی و اگر انتخاب ۵ به بعد میزدیم اصلا ترتیب اثر نمیدادن.

من رفتم سایت دانشگاه، کپی برگه انتخاب رشته جز مدارک روز مصاحبه نبود
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۲۰ ب.ظ)zeynaab نوشته شده توسط:  واقعا چجوری پس باید انتخاب کرد؟ اگر قبلیا رو دعوت به مصاحبه نشده باشه ادم بهشون برمیخوره چرا اونا رو اول زدیم؟

من رفتم سایت دانشگاه، کپی برگه انتخاب رشته جز مدارک روز مصاحبه نبود

بهتره از قبل با شرایط دانشگاه ها آشنا باشین و بر اساس نوع پذیرش ها و رزومه افرادی که قبول شدن انتخاب انجام بدین که در این حالت انتخابای معقولی انجام میشه و میتونین همرو شرکت کنین

تا جایی که ذهنم یاری میده اون موقع تحویل دادیم و داخل سامانه گلستان آپلود کردیم!!
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ ب.ظ
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید
مثلا من ۲۰ تا انتخاب رو زدم.
رتبه ام هم تک رقمی هست. احتمالا همه رو دعوت به مصاحبه میشم. حالا سنجش فقط ۵ تا از اونها رو به من اعلام میکنه؟ یا همه رو؟

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط msaif.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ACM نوشته شده توسط:  با سلام
رتبه ام هم تک رقمی هست. احتمالا همه رو دعوت به مصاحبه میشم. حالا سنجش فقط ۵ تا از اونها رو به من اعلام میکنه؟ یا همه رو؟

سلام
سازمان سنجش همه جاهایی را که شما دارای حدنصاب باشید اعلام می کند
یعنی ممکن است در هر ۲۰ انتخابتان دعوت به مصاحبه شوید
اما برای بعضی از دانشگاهها در زمان مصاحبه مهم است که شما دانشگاه آنها را در انتخاب چندم قرار داده اید
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)msaif نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ب.ظ)ACM نوشته شده توسط:  با سلام

سلام
سازمان سنجش همه جاهایی را که شما دارای حدنصاب باشید اعلام می کند
یعنی ممکن است در هر ۲۰ انتخابتان دعوت به مصاحبه شوید
اما برای بعضی از دانشگاهها در زمان مصاحبه مهم است که شما دانشگاه آنها را در انتخاب چندم قرار داده اید

سپاس

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ
اولویت در انتخاب رشته
سلام دوستان
یه سوال
آیا دانشگاه ها خودشون دسترسی به صفحه انتخاب رشته ما دارند؟
به کارنامه چطور؟
یعنی به عبارت دیگه اگه دانشجو دروغ بگه و برگه دستکاری شده انتخاب رشته ارائه بده، راهی دارن تا بفهمن دانشجو راست میگه یا نه؟!!!
سازمان سنجش همچین دسترسی ای به دانشگاه ها میده؟
یک نفر از قبولی های سال قبل بهم گفت که بچه ها با html برگه انتخاب رشته رو دستکاری میکردن تا دانشگاه ایکس اول باشه و بهش بگن که تو رو اول زدیم! و قبول هم میشدن (البته در کنار سایر فاکتورها)

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط hassan_alikarami.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوال
آیا دانشگاه ها خودشون دسترسی به صفحه انتخاب رشته ما دارند؟
به کارنامه چطور؟
یعنی به عبارت دیگه اگه دانشجو دروغ بگه و برگه دستکاری شده انتخاب رشته ارائه بده، راهی دارن تا بفهمن دانشجو راست میگه یا نه؟!!!
سازمان سنجش همچین دسترسی ای به دانشگاه ها میده؟
یک نفر از قبولی های سال قبل بهم گفت که بچه ها با html برگه انتخاب رشته رو دستکاری میکردن تا دانشگاه ایکس اول باشه و بهش بگن که تو رو اول زدیم! و قبول هم میشدن (البته در کنار سایر فاکتورها)

سلام دوست عزیز
طبق چیزی که من دیدم یه برگه با اطلاعات سازمان سنجش که داخلش نمره کل کنکور داوطلب و نمره از ۵۰ سازمان سنجش با نمرات مقاله ها که خود دانشگاه بررسی کرده دستشونه. دیگه همه اطلاعات رو خودمون تحویل میدیم مثل همون انتخاب محل که بنظر همچین کاری منطقی میاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close