زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شاهرود

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
سلام و خسته نباشد وتبریک به همه بچه های مانشت
و آرزوی موفقیت برای دوستانی که میخوان سال آینده شرکت کنند
خواستم از دوستان در مورد دانشگاه صنعتی شاهرود (رشته هوش مصنوعی)
سوال کنم.
اینکه سطح علمیش چطوره؟
و کیفیت خوابگاهش چطوریه؟
(با توجه به اینکه جدیدا اونجا دکتری هوش هم راه اندازی شده)
پس از دوستانی که راهنمایی بکنن خیلی ممنون میشم
با آرزوی موفقیت

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی شاهرود
با سلام به دوست عزیز و هم دانشگاهی آینده که قراره سر یک کلاس بشینیم و در امتحانات یار و همراه ما باشد اگر خبری گرفتی ما را نیز خبر دار کن
arpmn@live.com
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط rascal1364.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ)ghazanfar نوشته شده توسط:  با سلام به دوست عزیز و هم دانشگاهی آینده که قراره سر یک کلاس بشینیم و در امتحانات یار و همراه ما باشد اگر خبری گرفتی ما را نیز خبر دار کن
arpmn@live.com
سلام دوست عزیز
چشم خبرت میکنم
گهگاهی هم خودت به این تاپیک سر بزن
به امید دیدار

۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط javadjj.)
دانشگاه صنعتی شاهرود
دو نفر از دوستای من سال قبل که با هم برا ارشد میخوندیم صنعتی شاهرود قبول شدند روزانه هوش.
طوری که میگن دانشکده کامپیوترش جداست از برق و کلا سه تا استاد دکتر داره دکتر حسن پور،پویان و زاهدی
دکتر پویان بازنشسته دانشگاه امیرکبیره. خوابگاههای نسبتا خوبی داره محیط دانشگاه زیاد بزرگ نیست اما برای طرح های عملی فکر کنم بودجه های خوبی در نظر میگیرند اما در کل کاملا راضی نیستند

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , smartleopard
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
من شاهرودی هستم و از دانشگاه خبر دارم و تعداد دوستانی که اونجا درس می خونن زیادن. یک خوابگاه در خود دانشگاه هست که اینقدر اجاره بهاش گرونه که بیشتر بچه‌ها سعی می کنن برن بیرون خونه بگیرن.
یک خوابگاه نیمه خود گردان هم داخل شهر هست.
دانشکده کامپیوترش جداست. و برای رفتن به دانشگاه باید با ماشین بریدو حالا یا سرویس دانشگاه یا تاکسی و اتوبوس. مجموعه ورزشی اش استخر هم داره Big Grin سلف سرویس و عذاش هم بد نیست. از لحاظ علمی دانشگاه تاپی نیست ولی بهترین دانشگاه استان سمنان حساب میاد.
از لحاظ علمی هم گروه کامپیوترش قوی نیست. و این میتونه هم موهبت باشه هم مشکل.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , rascal1364 , smartleopard , **sara** , fz_916
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  من شاهرودی هستم و از دانشگاه خبر دارم و تعداد دوستانی که اونجا درس می خونن زیادن. یک خوابگاه در خود دانشگاه هست که اینقدر اجاره بهاش گرونه که بیشتر بچه‌ها سعی می کنن برن بیرون خونه بگیرن.
یک خوابگاه نیمه خود گردان هم داخل شهر هست.
دانشکده کامپیوترش جداست. و برای رفتن به دانشگاه باید با ماشین بریدو حالا یا سرویس دانشگاه یا تاکسی و اتوبوس. مجموعه ورزشی اش استخر هم داره Big Grin سلف سرویس و عذاش هم بد نیست. از لحاظ علمی دانشگاه تاپی نیست ولی بهترین دانشگاه استان سمنان حساب میاد.
از لحاظ علمی هم گروه کامپیوترش قوی نیست. و این میتونه هم موهبت باشه هم مشکل.

سلام و ممنون از راهنمایی مفیدتون
ولی اگه برید تو سایت دانشگاه شاهرود و قسمت نقشه دانشگاهو نگاه کند فکر کنم تو محوطه دانشگاه ۴ تا خوابگاه هستش که عکساشم گذاشتن
در مورد اساتید آیا خبر جدیدی ندارید که عوض شدن یا نه
چون تو سایت وزارت علوم نوشته که براش دکتری هوش راه اندازی شده
آخه فک نکم با ۳ تا استاد نه زیاد خوب دانشگاه بتونه دانشجوی دکتری بگیره
ممنون میشم اگه برامون پرس و جو کنید
بازم ممنون

۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
دوستان سلام
کسی در مورد انتخاب واحد هوش مصنوعی دانشگاه شاهرود خبر داره؟
کسی از استادان اونجارو میشناسید؟
کلاسها قبل از حذف و اضافه تشکیل میشه؟

۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
دانشگاه صنعتی شاهرود
سلام
من سه ساله که اینجا (دانشگاه صنعتی شاهرود) آی تی میخونم
دانشکده کامپیوتر و آی تی مستقله و حدود ۷۰۰ تا دانشجو داره
ارشد فقط هوش داره و قراره از این ترم دکتری هوش هم بیارن
فقط سه نفر از هیئت علمیش دکتر هستن که همونا، اساتید بچه های ارشدمون هستن. (دکتر حسن پور، دکتر پویان و دکتر زاهدی)
دکتر حسن پور رئیس دانشکدست
از این ترم قراره پردیس دوم دانشگاه، که حدود دو کیلومتر با واحد اصلی فاصله داره راه بیفته و چند تا از دانشکده‌ها اونجا منتقل میشن که دانشکده کامپیوتر هم یکی از اوناست
البته میگن آخرین سیستم‌ها و امکانات رفاهی رو اونجا داره!!!
سلف دانشگاه، اینطور که میگن، دومین در کشوره!!! غذاهاش تعریف نداره، اما قابل تحمله... من دیگه عادت کردم!!! به همه نوعش...
خوابگاه دخترا، نسبتا نزدیکه و سرویس هم داره. برای پسرا، توی دانشگاست و کارشناسی‌ها تا دو سال دارن و بعدش میرن داخل شهر، پانسیون و... اما ارشدا رو نمیدونم (فکر کنم دخترای ارشد همشون خوابگاه دارن) امکانات رفاهی مثل ورزشی و... بد نیست تجهیزات هم قراره پردیس ۲ چیزی کم نداشته باشه...
اما ما بچه های کارشناسی، از سطح علمی استادامون ناراضی ایم چون خیلی تازه کارن، هر چند دکتر حسن پور و زاهدی و پویان نه... اونا رو باید از خود ارشدا بپرسین. من از اونا نسبتا راضی ام. فقط با هر کدوم این آقایون، یه درس گذروندم که بد نبودن
در کل نارضایتی همه جا هست... من خودم تا بتونم میخونم که سال دیگه ارشد جای دیگه قبول شم و راحت شم!!! اما اگه مجبور شم، همینجا میخونم
اگه سوال دیگه ای دارید، در خدمت هستم
موفق باشید
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  دوستان سلام
کسی در مورد انتخاب واحد هوش مصنوعی دانشگاه شاهرود خبر داره؟
کسی از استادان اونجارو میشناسید؟
کلاسها قبل از حذف و اضافه تشکیل میشه؟

سلام
انتخاب واحد ما کارشناسی‌ها شروع شده. شما رو نمیدونم
استادا رو تقریبا کامل میشناسم. قبلا هم گفتم که استادای هوش از اساتید ما بهترن اما خب اونام عالی نیستن...
کلاسا اغلب قبل از حذف و اضافه در حد معرفی و... تشکیل میشه و رسمیت آنچنانی نداره. اما شاید برای ارشدا مهم‌تر و رسمی‌تر باشه. (این سه تا استاد شما، به صورت تصادفی فقط چند جلسه در ترم رو حضور غیاب میکننUndecided ممکنه همون اولا این کارو بکننHuh حواستون باشه)
موفق باشید

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , smartleopard , fa_te64 , fz_916 , emomarjan
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
خیلی از راهنمایی خوبتون ممنونم
فقط یه سوال دیگه اینکه:
نمیدونید قبلا به ترم اول ارشد چند واحد میدادن؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شاهرود
میشه بگید به شما چند واحد دادن این ترم و شروع کلاساتون رو از کی زدن؟
اگه ممکنه دروسش رو هم بگید.

یا رب.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364
ارسال: #۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط javadjj.)
دانشگاه صنعتی شاهرود
الان دوستم که دانشجوی ترم سه هوش صنعتی شاهرود هستش کنار من نشسته و من عینا صحبت های ایشون رو منتقل میکنم:

اساتید واسه دانشجویان کارشناسی کم هستش ولی دو تا از اساتیدشون خوب هستن در جوب دوستمون uniquegirl
در مورد هوش مصنوعی دکتر حسن پور دارای سطح علمی فوق العاده بالا و دارای ایده های تحقیقاتی و پژوهشی فوق العاده زیادی هستند ولی قدرت انتقال مطالب رو بخوبی ندارند.دکتر پویان نیز استادی با سطح فکری بسیار بالا و فکری پر از ایده های نو و جدید می باشد و استادی کاملا منطقی هستند.دکتر زاهدی نیز تقریبا بیشتر دنبال مقاله می باشد.
از نظر رتبه بندی به نظر من دکتر حسن پور سپش دکتر پویان و در انتها دکتر زاهدی قرار داره

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , rascal1364 , smartleopard
ارسال: #۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  در جوب دوستمون uniquegirl
در مورد هوش مصنوعی دکتر حسن پور دارای سطح علمی فوق العاده بالا و دارای ایده های تحقیقاتی و پژوهشی فوق العاده زیادی هستند ولی قدرت انتقال مطالب رو بخوبی ندارند.دکتر پویان نیز استادی با سطح فکری بسیار بالا و فکری پر از ایده های نو و جدید می باشد و استادی کاملا منطقی هستند.دکتر زاهدی نیز تقریبا بیشتر دنبال مقاله می باشد.
از نظر رتبه بندی به نظر من دکتر حسن پور سپش دکتر پویان و در انتها دکتر زاهدی قرار داره

بله... در این مورد بنده هم همین عقیده رو دارم. من در مورد توانایی دکتر حسن پور و سطح علمیشون شک ندارم و حتی از ترم پیش در مورد پروژه کارشناسیم که قراره ترم۸ بگیرم، با ایشون صحبت کردم.(چون خیلی معلومات ایشون رو قبول دارم) اما همین طور که خودتون هم گفتید، انتقال مطلب ایشون، خیلی قوی نیست، هر چند خود من معماری کامپیوتر رو با ایشون داشتم و ۱۸ شدمAngel
دکتر پویان هم همینطور. با ایشون فقط هوش مصنوعی داشتم و لازمه یادآوری کنم که ایشون نه تنها در کشور بلکه در سطح بین المللی مطرح هستن اما خب با اینکه هوشو ۱۸/۷۵ شدم اما برای ارشد باید تمام مطالب رو خودم بخونم چون ایده هاشون رو توی کتابا نداره!!! اما حقیقتاً منطقی اند
و اما دکتر زاهدی. بیشتر روی کار و بازار کار و... و مسائل حقیقی و نه تئوری کار میکنن. مثلا اخیراً یه موتور جستجو طراحی کردن... اما ایشون هم سطح قابل قبولی دارن. من با ایشون زبان تخصصی گذروندم. ۱۸ شدمSmile
منظور من از نارضایتی بچه های کارشناسی، این آقایون نبودن چون اصلا اینها زیاد برای ما درس ندارن... بیشتر روی کار تحقیقاتی و ارشدا... منظور بنده اساتید قراردادی و پیمانیه که هر ترم میان و یه ترم درس میدن و بعد هم میرنDodgy

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , smartleopard
ارسال: #۱۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط rascal1364.)
از همه دوستانی که زحمت کشیدن و مارو راهنمایی کردن ممنونم

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  میشه بگید به شما چند واحد دادن این ترم و شروع کلاساتون رو از کی زدن؟

سلام گفتن خودشون انتخاب واحد میکنن ولی هنوز خبری نیست
شماهم شاهرود قبول شدین؟

۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  از همه دوستانی که زحمت کشیدن و مارو راهنمایی کردن ممنونم

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  میشه بگید به شما چند واحد دادن این ترم و شروع کلاساتون رو از کی زدن؟

شماهم شاهرود قبول شدین؟
هنوز نه...

یا رب.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)rascal1364 نوشته شده توسط:  از همه دوستانی که زحمت کشیدن و مارو راهنمایی کردن ممنونم

شماهم شاهرود قبول شدین؟
هنوز نه...
ایشالا که قبول میشید
موفق باشید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yass147

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۴۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۲۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  کدوم دانشگاه شمال غرب؟ (ارومیه - سهند - شهید مدنی - صنعتی ارومیه) Shine_20 ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close