زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسئه ای راجع به تغییر عناوین دروس

ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط آیلا.)
با این تاپیک مثلا میخواستم دلداری بدم و نکات مثبت تغییر عناوین دروس را بگم که خیلیا بد باهام حرف زدن، با لحن بد، خیلی ها هم منفی دادن Huh
تغییرات را سازمان سنجش داده، من خواستم بهتون دلداری بدم و از نکات مثبت بگم تا ناامید نباشید، ولی بعضیا منفی دادن ، بعضا با لحن خیلی بد حرف زدن، نمیدونم چرا HuhSad
واسه همین پاکش کردم
۴
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
به حرمت این بچه های مانشت که قراره شنبه تو این هوای سرد برن اعتراض جلوی سازمان سنجش
به حرمت بچه هایی که دارن زحمت میکشن تو فضای مجازی دارن طومار و امضای الکترونیکی جمع میکنن
و به حرمت بچه های شهرستانی که از مسافت های دور با این جاده ها و خطراتش شنبه به سلامتی میان ان شا الله میان
ترجیح میدم سکوت کنم و جواب این ارسال رو ندم و بسیار متعجبم از یک کنکوری با این پست

...Let it Go
۴
۲
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ
نگو آیلا جان خورد شدیم خودمون تورو خدا شما که از بدنه خود مایی نگو این چیزا
بیشعورانه تر، بی مسعولانه تر، بی خردانه تر از این کاری که کردند وجود نداره بخدا
اینا واقعا اگه مصمم تغیر هستن باید از الان اعلام کنند برای سال آینده
داغون شدیم همه همه برنامه ریزیامونو خوندنامونو معلوم نیست چی به سرش آوردن
لطفا ادامه نده این پستاتو تاپیکارو با ای مضمون، خواهش میکنم
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , mmm1374
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ
دوستان شنبه ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشید. لطفا حتی اگه براتون سخت هست بیاید. انشاالله به نتیجه میرسیم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , Hopegod , Behnam‌
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  دوستان شنبه ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشید. لطفا حتی اگه براتون سخت هست بیاید. انشاالله به نتیجه میرسیم.
من کلاس نظریه زبان ها دارم . تمام تلاشم رو میکنم بپیچونم

...Let it Go
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , Pure Liveliness , Hopegod
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط delete4all.)
RE: مسئه ای راجع به تغییر عناوین دروس
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  دوستان شنبه ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشید. لطفا حتی اگه براتون سخت هست بیاید. انشاالله به نتیجه میرسیم.

دوست عزیز واقعا واقعا ممنونم بابت جدیت و اقدامتون
خواهشا لیدر بشین هرچی میتونید دوست و آشنارو ببرین با خودتون

دوستان خواهشا شنبه همه ساعت ۱۰ هرچی میتونید دوستو آشنا جمع کنین برای اعتراض برین خواهش میکنم از همه

داری نظریه رو میخونی برا همین کنکو دیگه ولش کن برو این حتما مهمتره تاثیرش رو کنکورت تا اون یه جلسه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  داری نظریه رو میخونی برا همین کنکو دیگه ولش کن برو این حتما مهمتره تاثیرش رو کنکورت تا اون یه جلسه
ان شا الله خودم رو میرسونم

...Let it Go
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  دوستان شنبه ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشید. لطفا حتی اگه براتون سخت هست بیاید. انشاالله به نتیجه میرسیم.

دوست عزیز واقعا واقعا ممنونم بابت جدیت و اقدامتون
خواهشا لیدر بشین هرچی میتونید دوست و آشنارو ببرین با خودتون

دوستان خواهشا شنبه همه ساعت ۱۰ هرچی میتونید دوستو آشنا جمع کنین برای اعتراض برین خواهش میکنم از همه
اینو توی اون کانال بزرگ گفتن. من راهم دور هست اما میرم. تعداد زیاد باشه حتما نتیجه میگیریم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Behnam‌
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  اینو توی اون کانال بزرگ گفتن. من راهم دور هست اما میرم. تعداد زیاد باشه حتما نتیجه میگیریم.
ان شا الله همه با هم

...Let it Go
۳
۱
ارسال: #۱۰
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط آیلا.)
بچه ها مثلا خواستم دلداری بدم، چرا اینجوری جواب دادید بعضیا

(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  به حرمت این بچه های مانشت که قراره شنبه تو این هوای سرد برن اعتراض جلوی سازمان سنجش
به حرمت بچه هایی که دارن زحمت میکشن تو فضای مجازی دارن طومار و امضای الکترونیکی جمع میکنن
و به حرمت بچه های شهرستانی که از مسافت های دور با این جاده ها و خطراتش شنبه به سلامتی میان ان شا الله میان
ترجیح میدم سکوت کنم و جواب این ارسال رو ندم و بسیار متعجبم از یک کنکوری با این پست

مثلا خواستم دلداری بدم، مثلا خواستم دلداری بدم، مثلا خواستم دلداری بدم،
آخه چرا اینجوری میگی
۴
۱
ارسال: #۱۱
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
متاسفانه ما ایرانی ها فقط به فکر منافع فردی خودمون هستیم.

سرکار خانم آیلا

به نظرتون کسانی که زبان خوندن زحمت نکشیدند؟؟؟
بنده خودم رو عرض می کنم، از سال اول دبیرستان به مدت ۵ سال (بیست ترم ۳ ماهه) کلاس زبان رفتم تو گرمای تابستون و سرمای زمستون.
حالا یه جا این زبان به درد من و امثال من خورده شما ناراحتید؟؟؟؟

نگید می خواستین دلداری بدین چون در غیر این صورت از عبارت "حق خوری" استفاده نمی کردید.خیلی از دوستان دیگه هم اومدن گفتند به نظر ما تغییرات بد هم نشده اما هیچ کدوم از عبارت "حق خوری" استفاده نکردند و به این صورت اظهار خرسندی نکردند.

من خودم IT خونذم و از حذف گرایش شبکه در آزمون IT بسیار متاسف هستم و اعصابم به شدت متشنجه و از صبح تا الان که شبه نتونستم یک خط هم بخونم ولی نیومدم اینجوری صحبت کنم.

دوست گرامی بنده نمیدونم سن شما چقدره اما لطفا به خاطر خودتون هم که شده یه مقدار سنجیده تر حرف بزنید که خدای نکرده اینجوری هدف آماج دوستانی که خودشون هم به شدت از این قضیه ناراضی هستند قرار نگیرید.
۵
۲
ارسال: #۱۲
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  متاسفانه ما ایرانی ها فقط به فکر منافع فردی خودمون هستیم.

سرکار خانم آیلا

به نظرتون کسانی که زبان خوندن زحمت نکشیدند؟؟؟
بنده خودم رو عرض می کنم، از سال اول دبیرستان به مدت ۵ سال (بیست ترم ۳ ماهه) کلاس زبان رفتم تو گرمای تابستون و سرمای زمستون.
حالا یه جا این زبان به درد من و امثال من خورده شما ناراحتید؟؟؟؟

نگید می خواستین دلداری بدین چون در غیر این صورت از عبارت "حق خوری" استفاده نمی کردید.خیلی از دوستان دیگه هم اومدن گفتند به نظر ما تغییرات بد هم نشده اما هیچ کدوم از عبارت "حق خوری" استفاده نکردند و به این صورت اظهار خرسندی نکردند.

من خودم IT خونذم و از حذف گرایش شبکه در آزمون IT بسیار متاسف هستم و اعصابم به شدت متشنجه و از صبح تا الان که شبه نتونستم یک خط هم بخونم ولی نیومدم اینجوری صحبت کنم.

دوست گرامی بنده نمیدونم سن شما چقدره اما لطفا به خاطر خودتون هم که شده یه مقدار سنجیده تر حرف بزنید که خدای نکرده اینجوری هدف آماج دوستانی که خودشون هم به شدت از این قضیه ناراضی هستند قرار نگیرید.
اعصابم خورد بود ندونستم چی نوشتم ، منظورم این بود ضریب ریاضی و زبان مناسب ارشد نبود، اگه منظورم اشتباه فهموندم معذرت میخوام
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagbagoo
ارسال: #۱۳
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
سلام
من یک سوال دارم!

"سیستم عامل و شبکه های کامپیوتری" الآن یک درست است یا دو درس؟

چون اگر دو درس بود باید می نوشت "سیستم عامل ، شبکه های کامپیوتری"!!!

من فکر می کنم اینا اسم ها رو از روی اسم اصلی درس ها که روی کتاب ها نوشته میشه ورداشتن!!!!

من که واقعاً گیج شدم!

الآن همه میگید که شبکه های کامپیوتری هم یک درس جدا از دروس مشترک است اما اگر این جوری است پس چرا ننوشته "سیستم عامل ، شبکه های کامپیوتری"!!!

من فک می کنم کسی که داشته این درس ها رو می نوشته تو حالت طبیعی نبوده!!!!! والا !

من به این فکر می کنم که اینا وقتی برای تعیین منابع که خیلی راحت می تونن انجام بدن ، این جوری می کنن که مثلا هوش مصنوعی رو می زارن تو درسای نرم افزاری ها!!!!!

اون وقت برای سوالات که محرمانه هستند و مشکلات امنیتی دارند، باید منتظر هر اتفاقی باشیم!!!!!
واقعا چجوری یک ملت رو به بازی گرفتن این ها!!!!! توبه، توبه!!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۶۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۲,۹۶۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close