زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر

ارسال: #۱۶۶
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)niku نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من اشتباهی تو انتخاب رشته مالک اشتر ویژه شاغلین نیروی مسلح زدم. ولی شاغل نیستم الانم دعوت به مصاحبه شدم. بنظرتون چیکار کنم برم تهران مصاحبه یا با این اوضاع حتما رد میشم ؟؟؟؟؟؟؟

سلام فکر میکنم بهترین کار اینه که با دانشگاه تماس بگیری و از خودشون بپرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)mamadreza08 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)niku نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من اشتباهی تو انتخاب رشته مالک اشتر ویژه شاغلین نیروی مسلح زدم. ولی شاغل نیستم الانم دعوت به مصاحبه شدم. بنظرتون چیکار کنم برم تهران مصاحبه یا با این اوضاع حتما رد میشم ؟؟؟؟؟؟؟

زنگ زدم هیشکی جواب نمیدهSad
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط mamadreza08.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)niku نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ)mamadreza08 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)niku نوشته شده توسط:  سلام دوستان

زنگ زدم هیشکی جواب نمیدهSad

شاید بخاطر تعطیلاته شنبه تماس بگیرید شاید جواب دادن،اگر هم نشد من یکشنبه که رفتم حضوری میپرسم اگر گفتن میشه روزهای بعدش میرین مشکلی نداره،نگران نباشین
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر
خیلی ممنون میشم. منتظرم بی صبرانه. دعاتون میکنم
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)niku نوشته شده توسط:  خیلی ممنون میشم. منتظرم بی صبرانه. دعاتون میکنم

سلام دیروز رفتم برای مصاحبه پرسیدم گفتن باید بری از آموزش بپرسی رفتم معاونت آموزش از کارمندشون پرسیدم گفت دقیق نمیدونم بذا از رئیس بپرسم رفت اتاقش ب منم گفت خودتم بیا!
خلاصه اون مدیرشونم گفت که اگه فقط همین یه کد رشته رو زدی کلا نیا و غیبت میخوری
ولی اگه بجز این از مالک اشتر کد رشته دیگ ای هم زدی مثلا شبانه رو زدی بیا واس مصاحبه و بگو این کد دومی رو برات بزنن و کد رشته نیروهای مسلح رو برات غیبت بزنن...
کلا اینو گفتن،از مالک چندتا زده بودین؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ق.ظ)mamadreza08 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)niku نوشته شده توسط:  خیلی ممنون میشم. منتظرم بی صبرانه. دعاتون میکنم

سلام دیروز رفتم برای مصاحبه پرسیدم گفتن باید بری از آموزش بپرسی رفتم معاونت آموزش از کارمندشون پرسیدم گفت دقیق نمیدونم بذا از رئیس بپرسم رفت اتاقش ب منم گفت خودتم بیا!
ولی اگه بجز این از مالک اشتر کد رشته دیگ ای هم زدی مثلا شبانه رو زدی بیا واس مصاحبه و بگو این کد دومی رو برات بزنن و کد رشته نیروهای مسلح رو برات غیبت بزنن...

سلام. خیلی ممنونم. واقعا خیلی خیلی لطف کردید. فقط یکی زده بودم چون سیستم اجازه نداد منم دو سه تاشو پاک کردم ولی این یکی رو یادم رفت پاک کنم.
قسمت نبوده دیگه. باز هم متشکرم. ایشالا موفق باشین همیشه.
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ق.ظ)niku نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ق.ظ)mamadreza08 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)niku نوشته شده توسط:  خیلی ممنون میشم. منتظرم بی صبرانه. دعاتون میکنم

سلام. خیلی ممنونم. واقعا خیلی خیلی لطف کردید. فقط یکی زده بودم چون سیستم اجازه نداد منم دو سه تاشو پاک کردم ولی این یکی رو یادم رفت پاک کنم.
قسمت نبوده دیگه. باز هم متشکرم. ایشالا موفق باشین همیشه.
خواهش میکنم،انشاءالله ک بهترازونجا قبول میشین
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ ق.ظ
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب ...
سلام دوستان من فارق التحصیل کارشناسی الکترونیک هستم و برای ارشد قصد دارم دانشگاهی انتخاب کنم که بعد از فارق التحصیلی بهم کار بدن و تعهد خدمتی داشته باشه ، شنیدم اگر مالک اشتر بخونم بعد از فارق التحصیلی استخدام وزارت دفاع میشم ، اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۸۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۷۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close