زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سراسری یا دانشگاه آزاد؟

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
سراسری یا دانشگاه آزاد؟
کسی میدونه سطح دانشگاه شهید باهنر کرمان چطوریه؟ رشته هوش مصنوعی؟کرمان بهتره یا دانشگاه آزاد مشهد ؟ البته هر دو جا باید خوابگاه بگیرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
RE: سراسری یا دانشگاه آزاد؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ)انیاک نوشته شده توسط:  کسی میدونه سطح دانشگاه شهید باهنر کرمان چطوریه؟ رشته هوش مصنوعی؟کرمان بهتره یا دانشگاه آزاد مشهد ؟ البته هر دو جا باید خوابگاه بگیرم
این سوال رو آقا جواد با شناسه کاربری Javadjj می تونه واستون تشریح کنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ
سراسری یا دانشگاه آزاد؟
سلام اول اینرو بگم ما تو مانشت بحث های زیادی کردیم راجع به تفاوت آزاد و سراسری و به نظرم خود من شبانه دولتی راه دور رو به آزاد شهر خودم ترجیح میدم اما بزار کمی از کرمان بگم شهری که اونجا دانشجو بودم.
وقتی سال ۸۶ من کاردانی به کارشناسی کرمان قبول شدم دانشگاه باهنر فوق هوش نداشت کلا در زمینه کامپیوتر خیلی ضعیفه اساتید ما همه فوق لیسانس بودند واقعا علم زیادی نداشتند و دانشگاه ازادش مقطع فقط کاردانی داشت خلاصه اینکه از سال دومی که اونجا بودم شنیدم ارشد هوش هم آوردند ببین بخش ریاضی کرمان خوفناک قویه اساتید ریاضیش شهرت جهانی دارند این اساتید ریاضی رو مینداختند به جون این ارشدای هوش فک کنم یکی دوتا هم استاد پروازی داشت اما الان سال سومه حتما بهتر شده ازین نظر فک کنم هیئت علمی گرفته برو تو سایت دانشگا باهنر اما دیگه امید اینرو نداشته باش اونجا جو علمی هوش برقرار باشه و فقط برو مدرکو بگیر و بیا بیرون همین. بعدم کرمان شهر خوبیه حداقل برای دوسال خیلی عالیه خوش میگذره.
اما در مورد مشهد من خودم سراسری قبول نشدم و همین هوش مشهد ازاد قبول شدم اولا خیلی دوست دارم با هم همکلاسی بشیم دوست عزیز پس از نظر احساسی دوست دارم بیای مشهد اما از نظر هیئت علمی و جو دانشکده فنی مهندسی ازاد مشهد خیلی خوب و فعال هست و بعضی اساتید هم از فردوسی میان من تحقیق کردم از نظر امکانات هم ازاد مشهد عالیه من یکی دو تا کنفرانس رفتم به دانشجویان فعالشون خوب بها میدن.اگه به فکر دکترای سراسری داخل هستی حتما برو کرمان البته نگفتی کرمان روزانه یا شبانه؟؟؟!!!!اگه بچه مشهد می بودی و کرمان هم شبانه قبول میشدی میگفتم همین مشهد بمون اما الان که مشهدی نیستی توصیه میکنم بری کرمان

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط fatima1537.)
سراسری یا دانشگاه آزاد؟
یه پیشنهاد دارم.برای بعضی‌ها که میخوان سال آینده این شهر رو انتخاب کنن ممکنه سئوال باشه که دانشگاه کرمان چطوره؟ توی تالار دانشگاهها این دانشگاه رو معرفی نمیکنید؟(هرچند اینجا هم معرفی کردید)البته اگر تمایل دارید
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ
سراسری یا دانشگاه آزاد؟
رتبه ۳۹۰ نرم افزار
دانشگاه تبریز (شبانه) قبول شدم
ازاد هم هوش مصنوعی دانشگاه علوم و تحقیقات قبول شدم
نمیدونم کدومو برم؟
لطفاکمکم کنین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۸۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۱۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۰۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران sina.iRoid ۲ ۷,۴۸۴ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen406
  دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی؟ nabisobhi ۴۲ ۹۷,۶۱۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadis.hp93@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close