زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ
دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی
با سلام و احترام
از دوستان کسی دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی هست؟من ازتون سوال دارم ممنون میشم اگر جواب بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: lovelyiroonigirl
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط oloom-ensani.)
RE: دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی
(۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)vosough نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
از دوستان کسی دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی هست؟من ازتون سوال دارم ممنون میشم اگر جواب بدین

اسامی دانشجویان و فارغ التحصیلان گذشته این رشته ( از ورودی های سال ۹۴ تا ۹۷) در سایت رسمی این رشته در دانشگاه شهید بهشتی درج شده است احتمالا با سرچ کردن اسامی بتوانید ایمیل آنها را پیدا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۱۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  رشته زبانشناسی رایانشی زبانشناس ۰ ۲,۵۸۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: زبانشناس
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۳,۹۸۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۲۶۷ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۲۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close