زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟

ارسال: #۲۷۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط arshadism.)
RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۴۰ آوردی Huh

واقعا که Angry
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  به نکته‌ی بسیار ظریفی اشاره کردی
واقعا که Angry Angry Angry

(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  شما خودت یکم به این تئوری که گفتی و ظرفیت های اعلامی دانشگاه‌ها و این که سنجش با این روش چه جوری می خواد انتخاب می کنه فکر کن , خودت متوجه می شی .
یه سوال , منظورت از ارزش رتبه‌ها چیه ؟
منظورم از ارزش رتبه‌ها اینکه اگه پارسال یه نفر با یک رتبه ای یه جا قبول شد امسال با همون رتبه میشه همونجا قبول شد؟
در ضمن من همچنان معتقدم که ارزش رتبه های پارسال به مراتب از امسال بیشتره من مال خودم فکر می کنم که عمرا شریف و یا حتی تهران رو قبول شم. شاید امیرکبیر . تازه باید ۲۰ درصد ظرفیت خانواده های شهداء و ... را هم در نظر داشته باشیم. همیشه باید به فکر بدترین حالت هم بودConfused

من اولا عذر می خوام . من باب شوخی گفتم .
سهمیه حداکثر ۲۰ % , درصد کمیش استفاده می شه . چرا همیشه باید به بدترین حالت فکر کرد , الان کلی بچه های هوش و نرم رتبه های زیر ۴۰ معماری آوردن و نمی رن , شما هر جا اول زدی قبولی , شک نکن( تا ۱% البته مجازی شک کنی )
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  

واقعا که Angry
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  به نکته‌ی بسیار ظریفی اشاره کردی

آخه دوست من چرا ناراحت میشی
سوالایی که میپرسی فکر کنم برای بچه هایی که دارن برای آزمون کارشناسی میخونن سوال نباشه خیلی سوالای عجیبی میپرسی
تراز یه مقیاس مقایسه با شرکت کننده‌ها در همون ساله و ربطی نداره امسال به پارسال
رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره
در ضمن سهمیه‌ها مازاد بر ظرفیت اعلام شده هست
منظورتون از "در ضمن سهمیه‌ها مازاد بر ظرفیت اعلام شده هست" چیه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  منظورتون از "در ضمن سهمیه‌ها مازاد بر ظرفیت اعلام شده هست" چیه ؟

تا اونجایی که من میدونم افراد به روال عادی پذیرش میشن و کرسی‌ها پر میشه بعد هم یه تعدادی به صورت سهمیه شاگرد اولی‌، سهمیه دبیری و ... اضافه بر ظرفیتهای که توی دفترچه اعلام شده به عنوان پذیرفته شده نهایی اون دانشگاه اعلام خواهند شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۷۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  

واقعا که Angry

آخه دوست من چرا ناراحت میشی
سوالایی که میپرسی فکر کنم برای بچه هایی که دارن برای آزمون کارشناسی میخونن سوال نباشه خیلی سوالای عجیبی میپرسی
تراز یه مقیاس مقایسه با شرکت کننده‌ها در همون ساله و ربطی نداره امسال به پارسال
رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره

این کار درستی نیست کسی رو به خاطر سوال پرسیدن مسخره یا تحقیر کنیم که این چه سوالیه میپرسی یا اینکه واضحه جوابش!!!!!!!! اگه کسی سوالی مطرح میکنه حتما براش جای سوال داره و ما نباید به خودمون اجازه بدیم اینطوری به سوالش جواب بدیم که باعث ناراحتی اون عزیز بشه!!!!
هر سوالی که پرسیده میشه لزوما از شخص خاصی نیست که اون خودشو مسئول جواب دادن بدونه حتی با تمسخر یا کنایه!!! اینجا برای کمک و همدلی ایجاد شده نه چیز دیگه....

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , alime , inteligentium , annmary
ارسال: #۲۷۴
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ...رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره

تا اونجایی که من خبر دارم سهمیه های شاهد وایثار گران مستقیما از ظرفیتا کم میشه ولی شاگرد اولی‌ها مازاد هستش
ضمنا من یادمه یکی تعریف میکرد که رتبه ۱۰ یه رشته ای بهترین کدرشته اون رشته رو که ظرفیتش ۱۰ تا بود انتخاب میکنه و قبول نمیشه...بعد اعتراض و اینا... تا پیش خود رییس سازمان سنجش میره وجوابی که میشنوه اینه:خانواده شهدا برای ما در اولویت هستن

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۷۵
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ...رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره

تا اونجایی که من خبر دارم سهمیه های شاهد وایثار گران مستقیما از ظرفیتا کم میشه ولی شاگرد اولی‌ها مازاد هستش
ضمنا من یادمه یکی تعریف میکرد که رتبه ۱۰ یه رشته ای بهترین کدرشته اون رشته رو که ظرفیتش ۱۰ تا بود انتخاب میکنه و قبول نمیشه...بعد اعتراض و اینا... تا پیش خود رییس سازمان سنجش میره وجوابی که میشنوه اینه:خانواده شهدا برای ما در اولویت هستن

چطور یعنی دبیری و شاگرد اولی مازاده و فقط شاهد و ایثارگر مازاد نیست
یعنی میخواستن با این کارشون چی رو ثابت کننHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۷۶
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ...رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره

چطور یعنی دبیری و شاگرد اولی مازاده و فقط شاهد و ایثارگر مازاد نیست
یعنی میخواستن با این کارشون چی رو ثابت کننHuh

آره سهمیه ۲۰درصدی از کل ظرفیت کم میشه:
د) سهمیه رزمندگان:
بر اساس قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب ۱۱/۹/۱۳۷۱مجلس شورای اسلامی در هر یک از کد رشته محل ها، در صورت دارا بودن حداقل ۸۰ % نمره علمی تا سقف ۲۰ % ظرفیت به متقاضیان سهمیه رزمندگان واجد
شرایط (افراد مشمول بند ۱ از سهمیه‌ها و تسهیلات مندرج در صفحات ۳ و ۴ دفترچه راه نمای شماره یک )که حد نصاب نمره لازم را کسب نمایند ،
اختصاص خواهد یافت."

البیته باید شانس بیاریم این افراد کم باشند و نتونند حد نصابو بدست بیارند . به نظر من که امیدوارم این طور نباشه ارزش رتبه ای امسال نسبت به پارسال تو گرایش‌ها به این صورته‌ Sadگرایش معماری *۲/۵ )(گرایش هوش *۲ )و (گرایش نرم *۱/۵) . یعنی ارزش رتبه‌ی ۵۰ معماری امسال برابر ۱۲۵ پارسالهConfused که این بدترین حالت دیگه.
البته این بحثا هیچ فایده ای نداره و فقط می خوایم بدونیم که خودمونو آماده کنیم که مبادا اوایل شهریور شکه بشیم.
۰
۰
ارسال: #۲۷۷
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  آره سهمیه ۲۰درصدی از کل ظرفیت کم میشه:
د) سهمیه رزمندگان:
بر اساس قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب ۱۱/۹/۱۳۷۱مجلس شورای اسلامی در هر یک از کد رشته محل ها، در صورت دارا بودن حداقل ۸۰ % نمره علمی تا سقف ۲۰ % ظرفیت به متقاضیان سهمیه رزمندگان واجد
شرایط (افراد مشمول بند ۱ از سهمیه‌ها و تسهیلات مندرج در صفحات ۳ و ۴ دفترچه راه نمای شماره یک )که حد نصاب نمره لازم را کسب نمایند ،
اختصاص خواهد یافت."

البیته باید شانس بیاریم این افراد کم باشند و نتونند حد نصابو بدست بیارند . به نظر من که امیدوارم این طور نباشه ارزش رتبه ای امسال نسبت به پارسال تو گرایش‌ها به این صورته‌ Sadگرایش معماری *۲/۵ )(گرایش هوش *۲ )و (گرایش نرم *۱/۵) . یعنی ارزش رتبه‌ی ۵۰ معماری امسال برابر ۱۲۵ پارسالهConfused که این بدترین حالت دیگه.
البته این بحثا هیچ فایده ای نداره و فقط می خوایم بدونیم که خودمونو آماده کنیم که مبادا اوایل شهریور شکه بشیم.

شما چقدر بد بینی بابا تو که تهران قبولی شک نکن اگه غیر این بود من حاضرم خودم رو از روی قله مانشت به نشانه اعتراض پرت کنم پایین
این بحث ارزش هم منتفی هست بالفرض که باشه به این شکل که شما میگی نیست و باز هم شما تهران قبولی
اصلا نذار با این فکر این دوماهت هدر بشه
درضمن اگه از سوال قبلی من ناراحت شدین شرمنده

۰
۰
ارسال: #۲۷۸
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما چقدر بد بینی بابا تو که تهران قبولی شک نکن اگه غیر این بود من حاضرم خودم رو از روی قله مانشت به نشانه اعتراض پرت کنم پایین
این بحث ارزش هم منتفی هست بالفرض که باشه به این شکل که شما میگی نیست و باز هم شما تهران قبولی
اصلا نذار با این فکر این دوماهت هدر بشه
درضمن اگه از سوال قبلی من ناراحت شدین شرمنده

نه نارحت نشدم دشمنت شرمنده عزیز . نمی خوام نه فکر خودمو خراب کنم نه دیگرانو. بحثی که می کنم بحث شخصی نیست‌، بحث کلیه که شامل خود منم میشه . منظورم اینکه فقط نباید رتبه امسالو خودمونو با ۲ سال قبل مقایسه کنیم و ملاک قبولیمون رتبه های این ۲ سال باشه به نظرم مساله هدر دادن وقت این ۲ ماه نیست مساله‌ی خیلی مهمیه که از رتبه های خصوصا ۴۰ به بالا شروع میشه و همه رو تحت تاثیر قرار میده ضمنا امسال فصل جدیدی شروع شده که شاید ارزش رتبه های سال دیگه از امسال هم کمتر باشه و این یه هشداره واسه داوطلبان ۹۱ . دلیل‌: کسی از ما این فکرو نمی کرد که ۱۰۰ دقیقه واسه دروس تخصصی وقت بذارند . لذا خیلیها واسه ۲ گرایش خونده بودند و یا خیلی از بچه های معماری و هوش مدارهای الکتریکی رو نخونده بودند. اما سال دیگه اگه وضع به همین منوال باشه همه رو دروس تخصصی حساب ویژه باز می کنند و اهمیت این دروس هم زیادتر و همپوشانی کمتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , ali_computer69
ارسال: #۲۷۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟
رتبه من در گرایش ارشد ۲/۳ فناوری اطلاعات ۲۴۷ است کجا قبول میشم راهنمایی کنید خواهشا خیلی استرس دارم
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ ب.ظ)hasanfazli نوشته شده توسط:  رتبه من در گرایش ارشد ۲/۳ فناوری اطلاعات ۲۴۷ است کجا قبول میشم راهنمایی کنید خواهشا خیلی استرس دارم

اندکی صبر؛ سحر نزدیک است
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۶۷۴ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۰۶ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۳۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close