زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟

ارسال: #۲۵۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
RE: با این رتبه کجا می تونم قبول بشم ؟ کجا خوبه قبول بشم ؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  آقایون و خانمای محترم این تئوری همپوشانی همش کشکه
برید و یه نگاه به کارنامه های پارسال بندازید تا متوجه بشید چی میگم البته امسال وضع از پارسال هم بهتر شده
این حرفو من در موردش تحقیق کردم کامل و به این نتیجه رسیدم همپوشانی کم همش ک ش ک ه !

========
خوشحال میشیم که مارو هم در جریان این تحقیقات بذارید ...چون ما کلی روی این همپوشانی حساب کردیم !!

how i wish....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary-joon , ali_computer69
ارسال: #۲۵۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  آقایون و خانمای محترم این تئوری همپوشانی همش کشکه
برید و یه نگاه به کارنامه های پارسال بندازید تا متوجه بشید چی میگم البته امسال وضع از پارسال هم بهتر شده
این حرفو من در موردش تحقیق کردم کامل و به این نتیجه رسیدم همپوشانی کم همش ک ش ک ه !

ماهم تحقیق کردیم وبا یک سری دلایل به خلافش رسیدیم که تاپیکش هم هست میتونین نیگا کنین!
واقعا خوشحال میشیم با دلیل و مدرک شواهد تحقیقتون رو رو کنین

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۲۵۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ق.ظ، توسط Br2012.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  آقایون و خانمای محترم این تئوری همپوشانی همش کشکه

ماهم تحقیق کردیم وبا یک سری دلایل به خلافش رسیدیم که تاپیکش هم هست میتونین نیگا کنین!
واقعا خوشحال میشیم با دلیل و مدرک شواهد تحقیقتون رو رو کنین

خوب من به صورت خیلی مختصر میگم ببینیت:
۱-اگه توجه کنید برای رتبه های بالای ۱۰۰ گرایش های ۲و۳ هر ۱۰ تخصصی درصد تقریبا ۱۰۰ نفر جه به جا کرده این مقدار ۱۰ درصد برای سال گذشته چیزی حدود ۱۰۰ نفر بوده و حتی یه کم بیشتر شاید ۱۰ نفر

۲-باز اگه به کارنامه های امسال و پارسال توجه کنید متوجه میشید که برای رتبه های زیر ۱۰۰ هر ۱۰ درصد کمتر جا به جا کرده شاید ۳۰ تا ۴۰ تا و برای پارسالم همینه

۳-پس نتیجه میگیریم که امسال همپوشانی کمتر نشده بلکه حتی از پارسال هم بهتر شده خواهشت برای این که بیشتر جا بیفته حتما کارنامه های پارسالو نگاه کنید تا متوجه بشید که مثلا کسی که رتبه ۲۰۰ نرم شده فرضا ۳۰% تخصصی نرم زده واگر همین داوطلب تخصصی هوشو ۰ رتبه هوشش اومده ۶۰۰ به بالا این مثال برا پارساله و حتی امسالم همینطوره

۴-نتیجه کلی این که امسال حتی وضع از پارسالم بهتره (اینو واسه این نمیگم که نرم۱۸۷ شدم واگه همپوشانی کم بشه تهرانم پریده و بخوام دلخوشی الکی به خودم بدم چون تا نرم۲۱۰ هم باید به تهران امید داشته باشن)

نکته کلیدی: اگه همپوشانیو کم فر کنیم امسال پس باید من که رتبم ۱۸۷ شده خودمو واسه مجازی آماده کنم نه !Wink

کارنامه های پارسال:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری هم به کارنامه های سایت نصیر بزنیت
کارنامه های پارسالو خوب نگاه کنید و به این توجه کنید که پارسال هر ۱۰ درصد چند نفر جا به جا کرده و امسال چقدر مثال خوب کارنامه ۶۳ نرم امسال و ۶۶ پارساله تو کارنامه‌ها هست خوب نگاه کنید
۰
۲
ارسال: #۲۵۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط arshadism.)
خوب سال پیش کسی که یک رتبش زیر ۱۰۰ شده اون یکی دیگه رو هم زیر ۱۰۰ شده مثلا ۱۰ گرایش ۲ و ۲۰ گرایش ۳ بوده , چون هر ۲ تخصصی رو زده , اما امسال تعداد افرادی که تخصصی ۲ گرایش رو زدن کم تره
البته کسایی که مشترک و ریاضی رو بالا زدن معمولا توی ۲و۳ رتبه خوبی آوردن
البته می بینیم که ۶۳ نرم امسال رتبه هوشش از ۶۶ پارسال بهتر بوده و منم امسال کسی رو دیدم که تخصصی هوش و نرم هر دو رو بالای ۵۰ زده
این بحث فقط با اعلام نتایج نهایی مشخص می شه.
۰
۰
ارسال: #۲۶۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
کارنامه هایی این بحثو روشنتر می کنه که یکی از اون دوتا تخصصیو ۰ زده
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۲۶۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط موج.)
اولا که فرقی بین کارنامه های امسال و پارسال نیست زیاد پارسال هم رتبه های بافاصله وجود داشت پارسال هم بعضی‌ها یه تخصصی رو خیلی خوب میزدن یکی رو نه و تقریبا نسبتش یکی بود
دوما به نظر من هم زیاد تاثیری نداره یکی کردن دفترچه‌ها چرا که زمان توی آزمون تخصصی‌ها زیاد مهم نیست و هر کس دروسی رو که خونده مثه سالای قبل که دفترچه‌ها یکی نبوده زده
زمان توی دفترچه اول تاثیر داره که زبان آسون بوده ریاضی‌ها وقتگیر و مشترک‌ها پر اهمیت هست و انتخاب بین اینا تاثیر خودش رو روی رتبه گذاشته و در هم پوشانی هم که دفترچه اول تاثیر نداره

پس بحث همپوشانی جوری که تاثیر منفی بذاره منتفی هست امسال

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rostamiani , mary-joon , ali_computer69
ارسال: #۲۶۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط Br2012.)
اصلا یه دلیل خیلی ساده هم اینه که در صورتی همپوشانی کم میشه که یه جورایی ضرایبو دسکاری کرده باشه سنجش که این هم منطقی نیست.و کلا این که بگیم همپوشانیه کم اصلا منطقی نیست در صورتی میتونن که این کارو کرد که سنجش بیاد یه سیستم خبره طراحی کنه و این سیستم خبره کارش این باشه که هر کی تخصصی هر درسیو زیاد زد بیاد تو بقیه گرایش‌ها رتبشو خراب کنه بدون این که داوطلب‌ها در جریان باشن

مطمئن باشین که امسال هیچ فرقی با پارسال نکرده برید اختلاف رتبه های گرایش های نرم و هوش پارسالم ببینیت تا بیشتر درک کنید چی میگم
حتی امسال وضع هم بهتر شده
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: rostamiani , mary-joon , ali_computer69
ارسال: #۲۶۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
سلام . به نظر منم که امسال همپوشانی کمتره .همه ما دوست داریم که اینطور نباشه اما به نظر من هست مثل اینکه بگیم شب روزه یا روز شبه! من چهل و خورده ای معماری شدم و رو امیرکبیر علم و صنعت و شهیدبهشتی حساب کردم . حتی بعضی موقع‌ها می ترسم اصفهانم روزانه قبول نشم و شبانه بیارم که پولشو ندارم. البته من کلا استرسیم.
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام . به نظر منم که امسال همپوشانی کمتره .همه ما دوست داریم که اینطور نباشه اما به نظر من هست مثل اینکه بگیم شب روزه یا روز شبه! من چهل و خورده ای معماری شدم و رو امیرکبیر علم و صنعت و شهیدبهشتی حساب کردم . حتی بعضی موقع‌ها می ترسم اصفهانم روزانه قبول نشم و شبانه بیارم که پولشو ندارم. البته من کلا استرسیم.

من فکر میکنم شما احتیاج به یه مشاوره دارین‌، ویا دفترچه رو خوب مطالعه نکردین‌، با ۴۰ خورده ای که میفرمایین‌، اصلا همپوشانی صفر داشته باشیم‌، بیشتر از ۶۰ نفر تهران میگیرن ،این حرفتون یا لوس بازی‌، یا نمیدونم منظور چیه...Dodgy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Br2012
ارسال: #۲۶۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
نه منظورم این نبود .می خواستم بگم که به نظرم تا حد زیادی باید همپوشانی رو جدی بگیریم. یه سوال آیا از تراز رتبه های پارسال میشه ارزشه رتبه های امسالو فهمید ؟
منظورم اینکه به طور مثال اگه یکی رتبه امسالش ۳۵ شده باشه با ترازه مثلا ۷۵۰۰ و تراز رتبه ۵۰ همان گرایش سال ۸۹ ‌، ۷۶۰۰ باشه و تراز رتبه ۶۰‌، ۷۴۰۰ باشه !
آیا میشه گفتکه ارزش رتبه ۳۵ امسال از ۵۰ پارسال کمتره و از ۶۰ بیشتر یا هیچ ربطی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط موج.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  نه منظورم این نبود .می خواستم بگم که به نظرم تا حد زیادی باید همپوشانی رو جدی بگیریم. یه سوال آیا از تراز رتبه های پارسال میشه ارزشه رتبه های امسالو فهمید ؟
منظورم اینکه به طور مثال اگه یکی رتبه امسالش ۳۵ شده باشه با ترازه مثلا ۷۵۰۰ و تراز رتبه ۵۰ همان گرایش سال ۸۹ ‌، ۷۶۰۰ باشه و تراز رتبه ۶۰‌، ۷۴۰۰ باشه !
آیا میشه گفتکه ارزش رتبه ۳۵ امسال از ۵۰ پارسال کمتره و از ۶۰ بیشتر یا هیچ ربطی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

شما واقعا رتبه ۴۰ آوردی Huh

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadism
ارسال: #۲۶۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  نه منظورم این نبود .می خواستم بگم که به نظرم تا حد زیادی باید همپوشانی رو جدی بگیریم. یه سوال آیا از تراز رتبه های پارسال میشه ارزشه رتبه های امسالو فهمید ؟

دوست عزیز بیخودی شلوغش کردی شما یه لطف به خودت بکن و برو کارنامه های پارسالو یه نگاه بنداز ببین پارسال همپوشانی کم بوده یا امسال شک نکن به این نتیجه میرسی که پارسال بیشتر بوده
در ضمن تراز امسال ارزشش از پارسال بیشتره کافیه دوتا دوتل رتبه یکسان امسال و پارسالو مقایسه کنی

این سوال هم اگه میشه جواب بده چطور میشه همپووشانیو کم کرد؟Wink
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadism
ارسال: #۲۶۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط arshadism.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  نه منظورم این نبود .می خواستم بگم که به نظرم تا حد زیادی باید همپوشانی رو جدی بگیریم. یه سوال آیا از تراز رتبه های پارسال میشه ارزشه رتبه های امسالو فهمید ؟

شما واقعا رتبه ۴۰ آوردی Huh

به نکته‌ی بسیار ظریفی اشاره کردی

شما خودت یکم به این تئوری که گفتی و ظرفیت های اعلامی دانشگاه‌ها و این که سنجش با این روش چه جوری می خواد انتخاب می کنه فکر کن , خودت متوجه می شی .
یه سوال , منظورت از ارزش رتبه‌ها چیه ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۶۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط nimaaa.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۴۰ آوردی Huh

واقعا که Angry
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  به نکته‌ی بسیار ظریفی اشاره کردی
واقعا که Angry Angry Angry

(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  شما خودت یکم به این تئوری که گفتی و ظرفیت های اعلامی دانشگاه‌ها و این که سنجش با این روش چه جوری می خواد انتخاب می کنه فکر کن , خودت متوجه می شی .
یه سوال , منظورت از ارزش رتبه‌ها چیه ؟
منظورم از ارزش رتبه‌ها اینکه اگه پارسال یه نفر با یک رتبه ای یه جا قبول شد امسال با همون رتبه میشه همونجا قبول شد؟
در ضمن من همچنان معتقدم که ارزش رتبه های پارسال به مراتب از امسال بیشتره من مال خودم فکر می کنم که عمرا شریف و یا حتی تهران رو قبول شم. شاید امیرکبیر . تازه باید ۲۰ درصد ظرفیت خانواده های شهداء و ... را هم در نظر داشته باشیم. همیشه باید به فکر بدترین حالت هم بودConfused
۰
۰
ارسال: #۲۷۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۴۰ آوردی Huh

واقعا که Angry
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  به نکته‌ی بسیار ظریفی اشاره کردی
واقعا که Angry Angry Angry

آخه دوست من چرا ناراحت میشی
سوالایی که میپرسی فکر کنم برای بچه هایی که دارن برای آزمون کارشناسی میخونن سوال نباشه خیلی سوالای عجیبی میپرسی
تراز یه مقیاس مقایسه با شرکت کننده‌ها در همون ساله و ربطی نداره امسال به پارسال
رتبه هم معیار اصلی قبولی یعنی مثلن اگه شریف ۲۵ نفر میگیره و رتبه شما ۲۵ باشه خب آسمون بیاد زمین هم شما باید حتما شریف قبول شی دیگه اینم پرسیدن داره
در ضمن سهمیه‌ها مازاد بر ظرفیت اعلام شده هست

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۱۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۱۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۶۶۴ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۰۱ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران برای ارشد نرم افزار خوبه؟ اساتیدش خوبن؟ rhf261 ۰ ۱,۹۳۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rhf261

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close