زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ
با سلام...
دوستان، برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات، چه منبعی رو باید خوند؟ من خیلی جستجو کردم، اما هیچ منبعی پیدا نکردم!!!
ممنون میشم، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
RE: معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات
سلام
کتاب introduction to information retrieval نوشته manning بهترین مرجع برا این درسه و تو اکثر دانشگاها هم تدریس میشه.
از این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم می تونید بهش دسترسی پیدا کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile
سلام
این حرف درسته ولی همین سایتو نگاه کنید اسلایدو فایلهای جانبی خوبی گذاشته مرجع خوبیه
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
میشه لطفا اسلاید ها رو بزارید؟
من کتاب introduction to information retrieval رو قبلا یه نگاه کلی کردم... اما مثلا روش هموار سازی رو که چند ساله در کنکور سوال ازش میاد، ندیدم!!!! مثلا همین امسال یه سوال اوومده بود در مورد Dirichlet prior...
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ
میشه منابع دکترای ای تی رو بگین بجز کتابای منبع چهکتابایی مناسبن؟هیچ جا حرفی از منابع زده نشده
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ
سرکار خانم فاطمه امینی که پیام خصوصی دادید برای دریافت منابع دکترای فناوری اطلاعات، پیام خصوصی خودتون رو غیر فعال کردید و نمیتونم جوابتون رو بدمRolleyesRolleyes

اگه ممکنه اصلاح بفرمایید.
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile

سلام
ممنون میشم اسلایدتون در اختیارم بزارین
tahmasebi.akram@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close