زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۴۲۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)davoodoli نوشته شده توسط:  سلام به همه ، من خیلی استرس دارم بجه ها ، با این درصد ها تهران میشه قبول شد ؟ خواهش میکنم ج بدید

زیان : ۴۱
مشترک : ۳۵
مدیریت : ۲۴
تخصصی : ۴۶

امسال همه چی غیر قابل پیش بینیه...امیدتون به خدا باشه انشالله که میارید تهرانو...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: davoodoli
ارسال: #۴۲۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ
من بعد از محاسبه ی درصدام :||||||||
چه وضعیه؟! هرچی خونده بودم فنا شد رفت!

زبان :۲۰
مشترک : ۸
مدیریت : ۱۴
تخصصی :۲۵

UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

من ازاد قزوین تجارت الکترونیک اوردم ولی بخاطر زحمتی که واسه سراسری کشیده بودم نرفتم! حالا احساس حماقت میکنم!Sad
وات ام ای دویینگ Huh
بنظرتون امیدم چه حد باشه!؟
ارسال: #۴۲۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ)enosouhi نوشته شده توسط:  من بعد از محاسبه ی درصدام :||||||||

من ازاد قزوین تجارت الکترونیک اوردم ولی بخاطر زحمتی که واسه سراسری کشیده بودم نرفتم! حالا احساس حماقت میکنم!Sad
وات ام ای دویینگ Huh

من بامیانگین ۲۰/۵۳ پارسال توی مدیریت وتجارت ۱۰۲۰ شدم.میانگین شما از این هم کمتره.بنابراین شایدمجازی روبیارید.شایدم غیرانتفاعی جاهای دور.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۴۲۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ)enosouhi نوشته شده توسط:  من بعد از محاسبه ی درصدام :||||||||

وات ام ای دویینگ Huh

من بامیانگین ۲۰/۵۳ پارسال توی مدیریت وتجارت ۱۰۲۰ شدم.میانگین شما از این هم کمتره.بنابراین شایدمجازی روبیارید.شایدم غیرانتفاعی جاهای دور.

پس بنظرتون بهتر نیست پیگیر ازاد قزوین بشم اگه برای ترم بعد قبولم کنن؟!؟!؟ یا ارزش مجازی و غیرانتفاعی بیشتره؟!
ارسال: #۴۲۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
البته این سوال شماجنبه هایی داره که به شخص خودتون برمی گرده.عواملی مثل هزینه و ...که بشترشخصی هستند وسلیقه ای هم درانتخاب شما موثرخواهندبود.به نظرم بهتره باتوجه به اساتید ومحیط دانشگاهی که مدنظرتون هست انتخاب خودتون رو انجام بدید.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۴۲۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
من زبان ۳۰
مشترک ۳۲
تخصصی ۲۵ مدیریت ۳۷
رتبه م چند می شه من خیلی نگرانم
ارسال: #۴۲۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
دوستان تو پذیرش دانشگاه ها منظور از نوبت دوم همون شبانه است؟
ارسال: #۴۲۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  دوستان تو پذیرش دانشگاه ها منظور از نوبت دوم همون شبانه است؟

بله

Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: niiiliii70
ارسال: #۴۲۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
بچه ها چجوریه ک واسه اعلام نتایج ارشد اینقدر معطب میکنن ولی کنکور سراسری تیر بچه ها امنتحان میدن ی ماه بعد نتیجه ش رو میدن!!..اما ارشدا بهمن امتحان میدن۳ماه بعد نتیجه رو میدن!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار مگه میخوان انجام بدن؟!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۴۳۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها چجوریه ک واسه اعلام نتایج ارشد اینقدر معطب میکنن ولی کنکور سراسری تیر بچه ها امنتحان میدن ی ماه بعد نتیجه ش رو میدن!!..اما ارشدا بهمن امتحان میدن۳ماه بعد نتیجه رو میدن!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار مگه میخوان انجام بدن؟!!!

این هم ازعجایب سازمان سنجشه دیگه.هرکی به جوابش رسید به من هم بگهHuhHuhHuhHuhHuhHuh

Winston Churchill
ارسال: #۴۳۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
دوستان معدل توی تعیین رتبه اثر میزاره یا توی نتیجه نهایی؟؟Huh

معدلم ۱۷/۳۰ و میانگین درصدام کمتر از ۲۰ ! امیدوار کننده نیس نه؟!UndecidedSad
ارسال: #۴۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)enosouhi نوشته شده توسط:  دوستان معدل توی تعیین رتبه اثر میزاره یا توی نتیجه نهایی؟؟Huh

مقدارمعدل موثرشمادرتعیین تراز اثرداره که خوب طبیعتا درتعیین رتبه اثر می ذاره.khordad.girl درصفحه قبلی همین تاپیک فرمول محاسبه تراز روگذاشتند.باتوجه به میانگین شما که من ۲۰% درنظرمی گیرم واون فرمول اگر میانگین نفراول رو ۶۶% درنظربگیریم تراز شما ۴۱۵۴ خواهدشد.اگر سهمیه شاگرداولی و... ندارید، پارسال با این تراز بالای ۱۰۰۰ رتبه شد. البته من معدل موثرشمارو همین ۱۷/۳۰ درنظرگرفتم.

Winston Churchill
ارسال: #۴۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
بچه ها به نظرتون رتبه ی من چند میشه؟
زبان سفید
مشترک ۲۲/۲۲
مدیریت ۸۶/۶۶
تخصصی ۳۳/۳۳
البته به قول یکی از دوستان زندگیمو روی قبول نشدن تنظیم کردم
ارسال: #۴۳۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)enosouhi نوشته شده توسط:  دوستان معدل توی تعیین رتبه اثر میزاره یا توی نتیجه نهایی؟؟Huh

مقدارمعدل موثرشمادرتعیین تراز اثرداره که خوب طبیعتا درتعیین رتبه اثر می ذاره.khordad.girl درصفحه قبلی همین تاپیک فرمول محاسبه تراز روگذاشتند.باتوجه به میانگین شما که من ۲۰% درنظرمی گیرم واون فرمول اگر میانگین نفراول رو ۶۶% درنظربگیریم تراز شما ۴۱۵۴ خواهدشد.اگر سهمیه شاگرداولی و... ندارید، پارسال با این تراز بالای ۱۰۰۰ رتبه شد. البته من معدل موثرشمارو همین ۱۷/۳۰ درنظرگرفتم.
اینجور شماها حساب می کنید باید تراز امسال بالا ۵۸۰۰باشه شاید حتی ۶۰۰۰!!!!!!!!!!!تا بتونی امیدوار باشی ک قبول بشی

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۴۳۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)enosouhi نوشته شده توسط:  دوستان معدل توی تعیین رتبه اثر میزاره یا توی نتیجه نهایی؟؟Huh

اینجور شماها حساب می کنید باید تراز امسال بالا ۵۸۰۰باشه شاید حتی ۶۰۰۰!!!!!!!!!!!تا بتونی امیدوار باشی ک قبول بشی

ببینیدمیانگین نفراولی که گفتم مال پارسال بود(گرایش ۲و۳ . برای گرایش ۱و۴ تغییرزیادی نمی کنه تقریبا ۶۳).فکر می کنم بدبینانه نبود چیزی که گفتم.می تونید تراهای پارسال رو هم ببینید.بعدش منظورشما ازقبولی چیه؟ خب مثلا میشه با ۱۰۰۰ مجازی قبول شد.من نگفتم که با این ترازنمیشه قبول شد که.

Winston Churchill

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۵ ۲,۱۳۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ۰۳:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: matrixwebdesign
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۴۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۹۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۹۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۸۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۵۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۸۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۹۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۳,۱۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۸۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close