زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۷۴۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)lafille نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)pijoo نوشته شده توسط:  جواب تکمیل ظرفیت کی میاد؟
قرار هست شنبه ۲۹ شهریور اعلام بشه.

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)farhan123 نوشته شده توسط:  بچچه هاااااااااااا میگم نمیشه انتخابهای تکمیل ظرفیت رو ویرایش کرد؟من یه اشتباهی کردم..

توروخخخخخدا جواب بدین....
تنها راهش اینه که دوباره یه کارت اعتباری بخرید و از اول انتخاب رشته کنید.

از مرکز آزمون بپرسین شاید بتونن کاری کنن براتون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷۴۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط mahdi200hell.)
سلام دوستان
یک سوال
واسه ثبت نام گفتن که اصل ریز نمرات و یا کارنامه تایید شده رو بیارن من رفتم دانشگاه گفتم میخوام برم ثبت نام.گفتن نمیشه نمیدیم.
همینجوریه ؟ داستان چیه ؟
همچنین نوشته مدرکی که وضعیت نظام وظیفه رو معلوم کنه؟ چی باید برد دقیقا ؟

وضعیت تاپیک های مطالعه گروهی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷۴۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط marmar_khanoom.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  [quote='marmar_khanoom' pid='302886' dateline='1410693865']
[quote='farzad.arshad' pid='301684' dateline='1410413776']

خوب الحمدلله اینجا هم یه ارشدی حرف مارو تایید کرد Blush
چه زمان تحصیل و چه زمان مصاحبه برای شغل، هیچکس باور نمیشد که چقدر واحد قزوین سختگیرن... ولی وقتی کارمو دیدن کلی تعجب کردن. البته از درس تا کار خیلی فاصله هست. اما کاری که استادها از ما کشیدن Big Grin ما رو فولاد آبدیده کرد!!

البته من شاغلم و در این مورد نمیتونم نظر بدم ولی اگه اینجوری باشه واسه کسایی که میخوان کار یاد بگیرن خوبه

[quote='khashayar2' pid='303298' dateline='1410857018']
بچه ها سوالمو دوباره میپرسم:
علوم تحقیقات تاریخ صبت نامش از ۲۹ تا ۳۱ شهریوره.بعد زده شروع کلاس ها از ۲۹ شهریور،کسی نمیدونه کلاسا به صورت جدی از کی شروع میشه؟
الکی نریم الاف بشیم
معمولا هفته اول کلاس تشکیل نمیشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۷۴۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
ی نفرخواهشن شهریه ثابت ومتغیرازازادروبگه وبگه۸ موقع ثبت نام چقدرمیگیرن

به نام عشق به نام خدا خالق انسان، به نام انسان خالق غم ها، به نام غم ها بوجد آورنده ی اشکها، به نام اشک تسکین دهنده ی قلبها، به نام قلبها ایجادگر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسانTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۷۴۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط Pegasus.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من امروز رفتم ثبت نام
تحقیقات قزوین شبکه آورده بودم منتها ۸صبح که ورودی تحقیقات بودم منو فرستادن باراجین
کلیه ثبت نامی ها برن باراجین
ازم پرسید چه رشته ایی؟ گفتم ارشد شبکه..گفت کلاساتونم همونجاس!!!!!!!!!
حالا درست و نادرستشو نمیدونم.
عرض شودکه ثبت نام ۸ مرحله داشت که شروع مرحله یک این فرما رو پرینت بگیرین ببرین. ...
شهریه ثابتم ۱۲۷۰۰۰۰وخورده ایی بود.. که اینو نقد باید بدین.
شهریه متغیر ب ما که ۸ واحد دادن شد ۶۵۰ تومن + اون ۹۰هزار تومن خدمات و تسهیلاتی که دانشگاه داره.
بعد پرداخت شهریه برای خوابگاهم پول پیش ۲۵۰ هزار میدین..بعد ماهی ۸۵تومن!
وسلام.
آهان ۱/۵ هم چک ضمانت دادم بابت مدرکم که گواهی موقت بود چون کارشناسیمو پیام نور بودم
قرار شد دوشنبه ساعت ۹:۳۰ اونجا باشم یه جلسه توجیهی هس +تحویل خوابگاه.
حالا چیزی که برای خودم سوال شد... و اونموقع اونقدر خسته بودم که فراموشم شد بپرسم اینه که این جلسه توجیهی کجا برگزار میشه اصن؟ Smile والا...عین کبوتر دو برجه شدیم.. الان که رسیدم خونه تازه یادم افتاد..Big Grin
دوست عزیز منظورت از نقد اینه که نمیشه با کارت پرداخت کنیم؟ حتما باید پول نقد بدیم؟
بعدش هم پرسیدی خوابگاهش کجاست؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۷۴۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط bahar_engineer.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)farhan123 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال:
اگه من شنبه برم ثبت نام و بعدش بخوام کلا انصراف بدم شهریه ام رو بهم بر میگردونن؟یا نه؟
ممنون

یا نه! ثابت و قورت میدن.

من تو اینترنت خوندم که ترم اول اگه ثبت نام بکنین کلاس ها رو هنوز نرفته باشین و بخواین انصراف بدین شهریه رو پس می دن اما اگه مثلا یه بخشی از کلاس ها رو رفته باشین و بخواین انصراف بدین یه درصدی از شهریه رو برنمی گردونن...

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال:
اگه من شنبه برم ثبت نام و بعدش بخوام کلا انصراف بدم شهریه ام رو بهم بر میگردونن؟یا نه؟
ممنون
مطمئن نیستم ولی بر اساس نمونه سفته ای که توی سایت علوم تحقیقات هست. شما روی سفته قید میکنی که این ۲ میلیون بابت تضمین مدرک و انصراف می باشد.
یعنی اگر خیلی بهمون رحم کنند ، درصد بالایی از شهریه رو پس می دهند ولی بجاش ۲ میلیون سفته رو نقد می کنند.

بچه ها اون سفته ها اونطور که من متوجه شدم واسه اینه که مدرک کارشناسیتون مدرک اصلی نیست و مدرک موقته ... اگه مدرک اصلی ببرین که دیگه سفته نمیخواد. اگه مدرک موقت ببرین چون تعهد خدمت دارین (اگه دولتی بوده باشین) با مدرک موقت ثبت نام می کنن اما سفته هم میگیرن. مثلا من امروز رفتم ریز نمرات بگیرم من کارشناسی ناپیوسته بودم ... کاردانی دانشگاه شهید باهنر کرمان بودم . واسه همین ۵ سال تعهد خدمت داشتم . گفت باید بیاین دانشگاه کارشناسی مدرک موقت کاردانی رو از اینجا بگیرین ببرین دانشگاه کاردانی، مدرک اصلی تون رو میگیرین و تعهد خدمت رو لغو می کنید(یعنی خدمت ۵ ساله انجام شده) . حالا با این مدرک اصلی میاین دانشگاه کارشناسی تا اونا هم مدرک اصلی کارشناسی رو بهتون بدن. بعد اینو می برین واسه ارشد ثبت نام. در غیراینصورت با مدرک موقت کارشناسی باید ثبت نام کنید و به خاطر اینکه هنوز تعهد خدمتتون لغو نشده باید سفته بدین. والسلام. انشای ما به پایان رسید خخخخخخخخخخخخخخخ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ناگهان دانشجویان بدهکار شدند/ شوک شهریه دانشگاه آزاد در آغاز سال تحصیلی
دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی سال تحصیلی خود را با افزایش چند درصدی شهریه در این دانشگاه آغاز می کنند. همچنین دانشجویان ورودیهای گذشته نیز با افزایش شهریه‌های ثابت و متغیر مواجه شده اند. این افزایش به طور دقیق از قبل به دانشجویان اعلام نشده بود.
به گزارش خبرنگار مهر، شوک جدید دانشگاه آزاد به دانشجویانش افزایش "میانگین ۱۵ درصدی" شهریه هاست. بر اساس تعریفی که معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از این شیوه جدید افزایش شهریه در جمع خبرنگاران ارائه داد، میانگین ۱۵ درصد یعنی با توجه به مرغوبیت رشته، میزان شهریه ممکن است در یک واحد دانشگاهی ۱۵ درصد، ۱۲ درصد یا حتی ۱۸ درصد باشد اما در کل میانگین نباید از ۱۵ درصد بیشتر باشد! و با واحدهای متخلف برخورد می شود.

جالب اینجاست که تاکنون هیچ تعریفی از مرغوبیت رشته ذکر نشده و شهریه ثابت و متغیر دانشجویان ورودی سالهای گذشته، امسال چند برابر شده است. این در حالیست که شهریه ثابت همانطور که از نامش مشخص است از اول تا پایان تحصیل یک دانشجو باید یکسان باشد.

البته این رسم افزایش شهریه ثابت از زمان مدیریت فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد باب شد و حال هیأت امنای دانشگاه آزاد با تصمیماتی که اتخاذ کرده اند بار دیگر برای دانشجویان تمام مقاطع افزایش شهریه ثابت را تصویب کرده اند.

از سوی دیگر دانشگاه آزاد برای یافتن میانگین افزایش ۱۵درصد فرمولی را در نظر گرفته است که خروجی اعمال آن را دانشجویان به درستی دریافت نمی کنند. به گفته دانشجویان در واقع می توان گفت فقط خود مسئولان دانشگاه آزاد متوجه فرمول افزایش شهریه می شوند و بس. در این میان دانشجویان مجبورند برای انتخاب واحد و از دست ندادن کلاس درس، شهریه را هر طور شده واریز کنند وگرنه با پیامهای سیستم ثبت نام مبنی بر تأکید واریز شهریه مواجه می شوند.

در ادامه تصاویر انتخاب واحد برخی از دانشجویان دانشگاه آزاد را مشاهده می کنیم که شهریه ثابت شان در نیمسال اول سال گذشته با نیمسال نخست سال تحصیلی جدید زمین تا آسمان متفاوت شده و باز هم بدهکار هستند.

تصویر وضعیت شهریه نیمسال نخست سال گذشته یک دانشجوی دکتری

تصویر وضعیت شهریه همان دانشجو در نیمسال نخست امسال

تصویر وضعیت شهریه دانشجوی کارشناسی در نیمسال نخست گذشته

تصویر وضعیت شهریه همان دانشجو در نیمسال نخست جاری

به گزارش مهر، یک دانشجوی دکتری تهران مرکزدر همین راستا اعلام کرد: از زمان انتخاب واحد و ثبت نام، فرمول محاسبه شهریه بر اساس نیمسال نخست سال تحصیلی گذشته اعلام شده بود و شهریه مذکور را بر این اساس پرداخت کردیم اما حالا پس از گذشت ۱۰ روز از زمان ثبت نام، متوجه شدیم که شهریه ها گران تر شده و دوباره به دانشگاه بدهکار هستیم در حالیکه فکر می کردیم کل شهریه پرداخت شده است.

دانشجوی دیگری که از علوم تحقیقات با مهر تماس گرفت، گفت: دانشگاه آزاد هرچند اعلام کرده شهریه را ۱۵ درصد افزایش داده اما در واحد علوم تحقیقات این شهریه به ۱۹ درصد افزایش رسیده است و جالب آنکه همزمان با افزایش شهریه، میزان پذیرش دانشجویان دکتری هم افزایش ۸ برابری یافته است.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هم که ورودی سالهای گذشته بودند با چنین افزایش شهریه ای مواجه شده اند و شهریه ثابت و متغیر دانشجویان تمام واحدها به شکل یکسانی افزایش یافته است.

هر ساله رسم بر این بود که بعد از اعلام نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد، جدول شیوه ثبت نام، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و البته جدول شهریه برای داوطلبان تازه پذیرفته شده در سامانه اطلاع رسانی معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شد اما امسال تنها مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، حق بیمه و مهلت ثبت نام در سامانه اطلاع رسانی این معاونت درج شده و خبری از جزئیات شهریه ثابت و متغیر برای گروه های علوم انسانی و غیرعلوم انسانی نیست و در واقع دانشجویان جدید الورود نمی دانند با چه میزان شهریه در ترم نخست روبرو می شوند تا خود را برای پرداخت آن آماده کنند.

دور از ذهن نیست که حذف جدول شهریه، صرفاً به علت افزایش های اعمال شده باشد. این در حالیست که بر خلاف سنت شکنی دانشگاه آزاد، شهریه ثابت و متغیر سایر دانشگاههای شهریه پرداز زیر نظر وزارت علوم برای سال تحصیلی جدید با درصد افزایش یافته، در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

خاطرنشان می شود که یک مسئول دانشگاه آزاد در دفاع دیگری که از افزایش شهریه داشت، پیش از این اعلام کرده بود: بر اساس مصوبه وزارت علوم، دانشگاههای شهریه پرداز می توانند تا سقف ۲۵ درصد به شهریه هر سال خود بیفزایند در حالیکه دانشگاه آزاد امسال میانگین ۱۵ درصد افزایش شهریه اعمال کرده است.

به گزارش مهر، از زمان ریاست میرزاده بر دانشگاه آزاد، وی و همکارانش بارها اعلام کرده اند ۹۹ درصد هزینه های دانشگاه آزاد از راه شهریه دانشجویان تامین می شود و باید راههای دیگری برای کسب درآمد این دانشگاه یافت و به همین منظور کارگروههای مختلفی برای رسیدن به این هدف تشکیل شد.

میرزاده حتی تاکید کرد که با پیدا کردن این راههای درآمدی، می توان تا حدی از میزان بار شهریه بر دوش خانواده ها کاست اما تاکنون رئیس این دانشگاه در جمع خبرنگاران حاضر نشده و درباره شوک شهریه توضیحی نداده است. اما چنین به نظر می رسد امسال سنگین ترین بار شهریه بر دوش خانواده های دانشگاه آزاد گذاشته شده و از زمان شروع اعتراضات به افزایش تماسهای مستقیم خبرنگار مهر با مسئولین دانشگاه بی پاسخ ماند.

واقعا کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
شانس ماست هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  باراجین چیه؟؟؟؟
بهترین دانشگاه آزاد در رسته های خودمون
حتی بهتر از اکثر دولتی ها
گوگل سرچ کن عکساشو ببین
استاداش هم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیزارن
یه دونس اونم واسه نمونه
..........!!!

یعنی از علوم تحقیقات هم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)مهرزاد ۳۳۳ نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  دانشگاه ما از ۵ مهر شروع میشه
دانشگاه شما منظورتون علوم تحقیقات دیگه؟میدونین نرم افزار خودشون بهمون ترم ۱ واحد می دن یا ما برمی داریم اگه خودشون میدن چه درسایی هست بچه ها کسی می دونه؟

تو سایت علوم تحقیقات یه پی دی اف گذاشته نوشته سیلابس درسها رو و معرفی کرده همه رو . برای ما که بود هوش مصنوعی
فکر کنم همونجا که نوشته قابل توجه قبولی های جدید

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۱
۱
ارسال: #۱۷۴۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
سلام ببخشید تا قبل بهمن دانشگاه آزاد دیگه تکمیل ظرفیت نمیزنه؟
چون یکی از استادا ما می گفت آزاد شهرکرد که ۷-۸ نفریکه قبول شدن نمیرن ولی دانشگاه تکمیل ظرفیت نزده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pedram25teh , neda_Network
ارسال: #۱۷۴۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
RASPINA
شمامیدونین دانشگاه ازادشهرکرد چندنفرپذیرفته درمقطع ارشد نرم افزار کامپیوتر؟؟؟؟؟؟
واینکه ازکجامیدونید ثبت نام نکردند؟ من خودم فرداقراره برم ثبت نام؟میدونید تاکی مهلت ثبت نام داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نام عشق به نام خدا خالق انسان، به نام انسان خالق غم ها، به نام غم ها بوجد آورنده ی اشکها، به نام اشک تسکین دهنده ی قلبها، به نام قلبها ایجادگر عشق و به نام عشق زیباترین خطای انسانTongue
۰
۰
ارسال: #۱۷۴۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام ببخشید تا قبل بهمن دانشگاه آزاد دیگه تکمیل ظرفیت نمیزنه؟
چون یکی از استادا ما می گفت آزاد شهرکرد که ۷-۸ نفریکه قبول شدن نمیرن ولی دانشگاه تکمیل ظرفیت نزده
آزاد نتایجی که اعلام میکنه چند برابر ظرفیته
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۷۵۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
آقا چک ۳ میلیونی ضمانت در وجه دانشگاه بزنیم؟ بابت ضمانت بنویسیم
دقیق میشه بگید اون چیزی که دادید رو کامل فقط مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۷۵۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
تاریخ تشکیل کلاسای علوم تحقیقات ۲۹ شهریوره یا ۵ مهر؟
مهمه لطفا کمک کنید
۰
۰
ارسال: #۱۷۵۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
سفته بازی که جزو مدارک لازم نبود. مشروط بود؟

بعد اینکه میشه انتخاب واحدکرد؟ کیا بهشون پیش نیاز زوری دادن. بیاین بگیننن
۰
۰
ارسال: #۱۷۵۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط mm123456789.)
دوستانی که مدرک موقت دارند
یه چک مینویسن در وجه دانشگاه که قبول شدن به مبلغ ۳ میلیون
بدونه تاریخ
این چک بخش مالی دانشگاه میمونه تا مدرک اصلیتونو ببرین تحویل بدین بعد چکتونو بهتون میدن

در ضمن کسایی که چک ندارند با سفته بخرن ۱۸هزار تومن هم پولشه که میشه ۳ میلیون سفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , مورتن , Pegasus , neda_Network
ارسال: #۱۷۵۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
مرسی
چک بابت ضمانت بنویسیم؟ یا اون قسمت هم مثل تاریخ خالی باشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال: #۱۷۵۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  مرسی
چک بابت ضمانت بنویسیم؟ یا اون قسمت هم مثل تاریخ خالی باشه؟
چک بابته ضمانته دیگه
از خودشون بپرسین بهتون میگن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , neda_Network , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۶ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close