زمان کنونی: ۱۳ تیر ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۴۳۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

بالای ۲۰۰۰ میشی ..من نمیدونم بعضیا چرا الکی رتبه میگن! این درصدا زیر ۱۰۰۰ میشه؟؟؟؟ تا حالا فکر میکردم بر اساس چیزی میگید ولی الان درصدا و رتبه هایی که گفتیدو دیدم...!!

اونی هم که گفتید میانگینش تقریبا مثه شماس! نیس! میانگینش شده ۳۳ و رتبه ش هم احتمالا زیر ۱۰۰ میشه! چجوری حساب میکنی شما؟!

نقل قول طولانی شده بود!!! Big Grin

واقعا لازمه رفع سوء تفاهم بشه.
دوست عزیز شما چطور میانگین حساب میکنید؟ اولا بنده فقط میانگینهای گرایش شبکه و امنیت رو حساب می کنم و میگم. حواستون که هست نباید میانگین مدیریت رو قاطی دو گرایش دیگه کرد؟!!! هر گرایش میانگین خودش رو داره. بنده میانگینم ۲۴ میشه، اون بنده خدا میانگینش ۲۵ میشه، شما مگه کارنامتون همونی نبود که مشترک ۱۱ زدید؟

خب منم همین کارو میکنم! اون بنده خدا میانگینشو حساب کنید میشه ۳۳ !!! منم گرایش تجارت میشم ۲۵ شما گرایش شبکه میشی ۲۴ ! ۲۴ و ۳۳ نزدیکن؟! Smile در ضمن ! وقتی مدیریت زده و معماری صفر یعنی میانگین مدیریتش باید حساب بشه!

واقعا جالبه.
شما که نمیدونید بچه ها اینجا بیشتر توی چه گرایشی بحث میکنن چرا همینجوری نظر میدید. ما اکثرا روی گرایش امنیت و شبکه داریم بحث میکنیم.
حالا خوب نگاه کنید کارنامه اون بنده خدا رو
((۳۰*۱)+(۱۷*۴)+(۵۱*۲)+۰)/۸=۲۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما که میانگینت شده ۲۴!!! اونوقت ۱۵۰ تا ۳۰۰ میشی من با میانگین ۲۵ زیر ۳۰۰ نمیشم؟! Big Grin

بالای ۲۰۰۰ میشی ..من نمیدونم بعضیا چرا الکی رتبه میگن! این درصدا زیر ۱۰۰۰ میشه؟؟؟؟ تا حالا فکر میکردم بر اساس چیزی میگید ولی الان درصدا و رتبه هایی که گفتیدو دیدم...!!

اونی هم که گفتید میانگینش تقریبا مثه شماس! نیس! میانگینش شده ۳۳ و رتبه ش هم احتمالا زیر ۱۰۰ میشه! چجوری حساب میکنی شما؟!

دوست عزیز شما چطور میانگین حساب میکنید؟ اولا بنده فقط میانگینهای گرایش شبکه و امنیت رو حساب می کنم و میگم. حواستون که هست نباید میانگین مدیریت رو قاطی دو گرایش دیگه کرد؟!!! هر گرایش میانگین خودش رو داره. بنده میانگینم ۲۴ میشه، اون بنده خدا میانگینش ۲۵ میشه، شما مگه کارنامتون همونی نبود که مشترک ۱۱ زدید؟

خب منم همین کارو میکنم! اون بنده خدا میانگینشو حساب کنید میشه ۳۳ !!! منم گرایش تجارت میشم ۲۵ شما گرایش شبکه میشی ۲۴ ! ۲۴ و ۳۳ نزدیکن؟! Smile در ضمن ! وقتی مدیریت زده و معماری صفر یعنی میانگین مدیریتش باید حساب بشه!

واقعا جالبه.
شما که نمیدونید بچه ها اینجا بیشتر توی چه گرایشی بحث میکنن چرا همینجوری نظر میدید. ما اکثرا روی گرایش امنیت و شبکه داریم بحث میکنیم.

عجب!!!!!!! روی گرایش امنیت و شبکه؟؟؟؟!!! نزنین این حرفو! طرف خونده واسه تجارت مدیریت زده شما گرایش شبکه شو حساب میکنی؟که چی بشه؟!!! بیخیال بگذریم ادامه بده شما ! Big Grin آدم میمونه چی بگه!!!!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۳۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  

واقعا جالبه.

مهندس بنظرت امسال برای زیر ٢٠ باید میانگین چند داشت؟
ارسال: #۴۳۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ
دقت کنین آخرش هم ذکر کردم که اطمینانی نیست و ممکه نظر سازمان سنجش بهتر از این رو براتون رقم بزنه. خب بنظر شما بهتر از ربته ۱۰۰ یعنی چی . طبیعتا یعنی زیر ۱۰۰

اگر خوب به نوشته ها دقت کنین این برداشتو نمیکنین که بنده دارم نا امید میکنم بچه های رو. برگردین چندین صفحه قبل و قضاوت کنین ببینین امید دادم یا نا امید کردم.
ارسال: #۴۴۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
دوستان،، کاربر mahdi.68 هدفش کمک به ماست. از صبح تا حالا هم اینجا جوابگوی کاربرا بودن
اگر هم اشتباه کنه نباید اجرشو ضایع کرد. با یه در خواست بهش بگید
هر چند میدونم اعصاب همتون داغونه،مثل خودم
من از روزی که سازمان سنجش کلید رو زده شدم مثل دیوونه ها، از صبح تا شب تو اینترنت الکی میچرخم.
بعدشم mahdi.68 سازمان سنجش که نیست.ممکنه اشتباه کنه.بیخیال باباSmile هر چند هدف ایشون تو شبکه و امنیت بوده
امیدوارم به کسی بر نخوره

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs
ارسال: #۴۴۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  

واقعا جالبه.

مهندس بنظرت امسال برای زیر ٢٠ باید میانگین چند داشت؟

نظری ندارم
ارسال: #۴۴۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  دقت کنین آخرش هم ذکر کردم که اطمینانی نیست و ممکه نظر سازمان سنجش بهتر از این رو براتون رقم بزنه. خب بنظر شما بهتر از ربته ۱۰۰ یعنی چی . طبیعتا یعنی زیر ۱۰۰

اگر خوب به نوشته ها دقت کنین این برداشتو نمیکنین که بنده دارم نا امید میکنم بچه های رو. برگردین چندین صفحه قبل و قضاوت کنین ببینین امید دادم یا نا امید کردم.

اتفاقا دقت کردم و تعجب که چرا اون گرایشو حساب کردید...اینجا تاپیک ای تیه یعنی هر ۴ گرایش نه شبکه و امنیت تنها...کسی که معماریش صفره ولی مدیریت بالا زده یعنی گرایشش ۱ و ۴ پس یا حساب نکنیم یا اگه حساب میکنیم بگیم کدوم گرایش..من جای ایشون باشم نا امید میشم با اون درصدا ۳۰۰////ادامه ندیم بهتره ...

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان،، کاربر mahdi.68 هدفش کمک به ماست. از صبح تا حالا هم اینجا جوابگوی کاربرا بودن
من از روزی که سازمان سنجش کلید رو زده شدم مثل دیوونه ها، از صبح تا شب تو اینترنت الکی میچرخم.
بعدشم mahdi.68 سازمان سنجش که نیست.ممکنه اشتباه کنه.بیخیال باباSmile
امیدوارم به کسی بر نخوره

بحث این حرفا نیس! من به رتبه هایی که میگفتن اعتماد داشتم! یه هو چند تا حساب کردم دیدم ای بابا اینا چیه! جور در نمیاد! وقتی کسی با مدیریت میانگینش شده ۳۳ و احتمال زیاد زیر ۱۰۰ بریم میانگین شبکه شو حساب کنیم و بهش بگیم ۱۵۰ تا ۳۰۰ شما ناراحت نمیشی؟چه دلیلی داره این کار وقتی مدیریت زده شما میانگین با معماری حساب میکنی! بگذریم دیگه ادامه نمیدم ولی بی اساس هم نباید حرف زد!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۴۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
فقط ای کاش بعضیا بخاطر اینکه خودشون توی یه گرایش دیگه فکر میکنن و دیگری در یک گرایش دیگه، نیان بگن شما تا الان هرچی نظر دادین همش چرت بوده و دلگرمیاتون الکی بوده. فکر اینم بکنین که اکثر بچه ها امروز و روزهای پیش اعصابشون داغونه. گفتن اینکه رتبتون بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میشه نا امیدی نیست. تازه بماند که بنده این رتبه رو برای شبکه و امنیت گفتم! خودتون قضاوت کنین این رتبه با این درصد های ایشون، دلگرمیه یا نا امیدی!
آرزوی موفقیت دارم برای همه بچه های مانشتیHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinaaaaa
ارسال: #۴۴۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  دقت کنین آخرش هم ذکر کردم که اطمینانی نیست و ممکه نظر سازمان سنجش بهتر از این رو براتون رقم بزنه. خب بنظر شما بهتر از ربته ۱۰۰ یعنی چی . طبیعتا یعنی زیر ۱۰۰

اتفاقا دقت کردم و تعجب که چرا اون گرایشو حساب کردید...اینجا تاپیک ای تیه یعنی هر ۴ گرایش نه شبکه و امنیت تنها...کسی که معماریش صفره ولی مدیریت بالا زده یعنی گرایشش ۱ و ۴ پس یا حساب نکنیم یا اگه حساب میکنیم بگیم کدوم گرایش..من جای ایشون باشم نا امید میشم با اون درصدا ۳۰۰////ادامه ندیم بهتره ...

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستان،، کاربر mahdi.68 هدفش کمک به ماست. از صبح تا حالا هم اینجا جوابگوی کاربرا بودن
بعدشم mahdi.68 سازمان سنجش که نیست.ممکنه اشتباه کنه.بیخیال باباSmile
امیدوارم به کسی بر نخوره

بحث این حرفا نیس! من به رتبه هایی که میگفتن اعتماد داشتم! یه هو چند تا حساب کردم دیدم ای بابا اینا چیه! جور در نمیاد! وقتی کسی با مدیریت میانگینش شده ۳۳ و احتمال زیاد زیر ۱۰۰ بریم میانگین شبکه شو حساب کنیم و بهش بگیم ۱۵۰ تا ۳۰۰ شما ناراحت نمیشی؟چه دلیلی داره این کار وقتی مدیریت زده شما میانگین با معماری حساب میکنی! بگذریم دیگه ادامه نمیدم ولی بی اساس هم نباید حرف زد!
آره دیگه بحثو ادامه ندیم که تاپیکو برامون میبندنBig Grin
درست نیست با این بلایی که سنجش سرمون در آورده خودمون هم، خودمون رو اذیت کنیم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال: #۴۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  فقط ای کاش بعضیا بخاطر اینکه خودشون توی یه گرایش دیگه فکر میکنن و دیگری در یک گرایش دیگه، نیان بگن شما تا الان هرچی نظر دادین همش چرت بوده و دلگرمیاتون الکی بوده. فکر اینم بکنین که اکثر بچه ها امروز و روزهای پیش اعصابشون داغونه. گفتن اینکه رتبتون بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میشه نا امیدی نیست. تازه بماند که بنده این رتبه رو برای شبکه و امنیت گفتم! خودتون قضاوت کنین این رتبه با این درصد های ایشون، دلگرمیه یا نا امیدی!
آرزوی موفقیت دارم برای همه بچه های مانشتیHeart

چرا ناراحت میشین؟من کی این حرفو زدم؟من گفتم اعتماد داشتم به رتبه هایی که میگین...اصلا بحث قصد و عمد در کار نیس! نظر قبلیمو بخونین.. Blush

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۴۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
راستی سحر خانوم شما هم رتبت میشه زیر ۵۰ خیالت راحت دانشگاه امیرکبیری
گفتم یه موقع ناراحت نشین چرا فقط به شما تو این سایت ناامیدی دادم.
ارسال: #۴۴۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  راستی سحر خانوم شما هم رتبت میشه زیر ۵۰ خیالت راحت دانشگاه امیرکبیری
گفتم یه موقع ناراحت نشین چرا فقط به شما تو این سایت ناامیدی دادم.

Big Grin بخدا من اصن قصد ناراحت کردنه شما رو نداشتم! شاید بد رسوندم مفهومو! بابا دوباره میگم!! من گفتم کسی که معماری نزده نباید گرایش شبکه براش میانگین گرفت!!! این حرفه بدیه؟ا!!!! اگه آره که من معذرت میخوام!! من اصل حرفم همین بود فقط! ببخشید ناراحت شدین! من گرایش تجارت ۳۰۰ به بالا میشه رتبم اینو خودم میدونم... Wink

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۴۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  جمع کنید برید پی کار وزندگیتون دیگه !
خانم ها، آقایون، کنکور تموم شده، الو ۱ . ۲/ ۳ صدا میاد؟ کنکور تموم شده!

نتایج نیمه دوم اردیبهشت میاد!

مهد کودک وا کردین!

تخمین میزنین رو هوا! میانگین میگیرین؟ به همین راحتی! بعلــــــــــــــــــــــــــه!

میدونین تراز چیه ؟

فردا شماها میخواید بشید دانشجوی کارشناسی ارشد !؟

واقعا خجالت نمی کشین !؟

اینقدر بی کار و بی هدف هستین که اینجا تخمین بازی میکنین و وقت هدر می دین!؟

زشته والاااااا !

خوش باشین.

Big GrinBig GrinBig Grin شمام بفرما ! دیگه باید یه جوری سرگرم شد! Wink

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۴۴۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  جمع کنید برید پی کار وزندگیتون دیگه !
خانم ها، آقایون، کنکور تموم شده، الو ۱ . ۲/ ۳ صدا میاد؟ کنکور تموم شده!

نتایج نیمه دوم اردیبهشت میاد!

مهد کودک وا کردین!

تخمین میزنین رو هوا! میانگین میگیرین؟ به همین راحتی! بعلــــــــــــــــــــــــــه!

میدونین تراز چیه ؟

فردا شماها میخواید بشید دانشجوی کارشناسی ارشد !؟

واقعا خجالت نمی کشین !؟

اینقدر بی کار و بی هدف هستین که اینجا تخمین بازی میکنین و وقت هدر می دین!؟

زشته والاااااا !

خوش باشین.

خوش تیپ!!
متخصص تراز!!Tongue
به فکر!!!Cool
آشنا نیستی اصلا!
از این ورا!
شما یا اصلا کنکور ندادی، یا اگه داده بد دادی! یا امتحانی دادی که سال بعد خوب بدی! (ایشالا) Big Grin
وقتی به قصد اینکه کنکور قبول شی، کنکور دادی بیا این جا و حرف بزن.
طبیعتا هیچ کی اینجا نظر قطعی نمیگه. اگر هم داریم صحبت می کنیم بخاطر اینکه یخورده دلگرم بشیم و از جو غم غصه کنکور خارج بشیم.
هر وقت خواستی شما میتونی جم کنی و بری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۴۵۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
درصدای من اینه :
مشترک ۱۲
تخصصی ۵۵
معماری ۵۶
زبان ۱۷
میشه امید داشت؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۸۷۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۵۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۱۴۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۸,۰۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۵۲۷ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۶۶۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۳۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۷۴۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۸۳۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۸۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close